در هر صفحه چند کلمه کلیدی برای سئو وجود دارد؟ (روی 3-4 تمرکز کنید)

یک راه آسان برای جلوگیری از آدمخواری کلمات کلیدی این است که ردیابی کلمات کلیدی مورد نظر خود را در هر صفحه از سایت خود پیگیری کنید. من این کار را در یک صفحه گسترده اکسل ساده انجام می دهم. من URL را در ستون A و کلمات کلیدی مرتبط را در ستون B لیست می‌کنم. به این ترتیب، می‌دانم روی کدام کلمات کلیدی قبلاً تمرکز کرده‌ام تا مقاله دیگری در همان موضوع ننویسم یا از آن کلمات کلیدی در پست‌های وبلاگ دیگر استفاده نکنم.

چند کلمه کلیدی باید در یک صفحه اصلی باشد؟

Ahrefs یک مطالعه رتبه بندی کلمات کلیدی را انجام داد در مورد این موضوع دقیق و گزارش شده است، “به نظر می رسد که صفحه رتبه بندی متوسط ​​شماره 1 نیز در 10 صفحه برتر رتبه بندی می شود. [search results] برای نزدیک به 1000 کلمه کلیدی مرتبط دیگر (در حالی که مقدار میانه بیش از دو برابر کوچکتر است – حدود 400 کلمه کلیدی). و صفحات با رتبه پایین تر برای کلمات کلیدی کمتری رتبه بندی می کنند.”

همانطور که متوجه شدید، پاسخ به چند کلمه کلیدی که باید هدف قرار دهید به طول آن محتوا بستگی دارد. با این حال، بهتر است حداقل روی دو تا سه کلمه کلیدی برای هر صفحه تمرکز کنید. اگر محتوای طولانی تری دارید، پاسخ چند کلمه کلیدی سئو در هر صفحه می تواند پنج یا شش یا بیشتر باشد. تا زمانی که خواندن مطالب را طبیعی نگه دارید، باید خوب باشید.

چند کلمه کلیدی برای سئو


منبع: https://seochatter.com/how-many-keywords-per-page-for-seo/

اگر گوگل پر کردن کلمات کلیدی را در یک صفحه تشخیص دهد، می‌تواند آن محتوا را جریمه کند و باعث افت رتبه‌بندی آن شود یا اصلاً رتبه بالایی نداشته باشد. پس از آن استراتژی شکست خورده دوری کنید.

چگالی کلمه کلیدی ایده آل چیست؟

سوال در مورد “در هر صفحه روی چند کلمه کلیدی باید تمرکز کنید؟” مدام ظاهر می شود، بنابراین تصمیم گرفتم برای پاسخ به آن یک پست وبلاگ بنویسم.

چگالی ایده‌آل کلمه کلیدی حدود 1 تا 2 درصد به ازای هر 100 کلمه متن است، همانطور که در این راهنما توضیح داده شده است که چگالی کلمه کلیدی خوبی برای هدف قرار دادن سئو در صفحه و در عین حال اجتناب از پر کردن کلمات کلیدی است.

دلیل این اتفاق این است که یک صفحه می تواند صدها تا هزاران کلمه کلیدی مرتبط را رتبه بندی کند که به آنها کلمات کلیدی “دم بلند” می گویند.

می‌توانید چگالی کلمات کلیدی برای صفحات با رتبه برتر در گوگل را برای کلمه کلیدی مورد نظر خود حساب کنید تا ایده خوبی از تراکم مورد نظر خود داشته باشید. همچنین می‌توانید به چگالی کلمات کلیدی برای محتوای با رتبه برتر خود برای موضوعات مشابه اشاره کنید تا نقطه شروع خوبی داشته باشید. یا فقط از یکی از این ابزارهای بررسی چگالی کلمات کلیدی استفاده کنید.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

در هر صفحه چند کلمه کلیدی برای سئو وجود دارد؟

بنابراین، به عنوان راهی برای بهبود رتبه بندی کلمات کلیدی سئو و ایجاد ترافیک بیشتر، تعداد کلمات صفحه اصلی خود را افزایش دهید.

آیا می توانید کلمات کلیدی زیادی داشته باشید؟

شما نباید از کلمات کلیدی یکسانی در هر صفحه استفاده کنید. هر صفحه باید مجموعه ای از کلمات کلیدی خود را هدف قرار دهد تا موضوع را به وضوح تعریف کند و از مسائل مربوط به آدمخواری کلمات کلیدی جلوگیری کند.

بهترین توصیه در اینجا این است که فقط به صورت طبیعی بنویسید و هر چند بار که لازم است از کلمه کلیدی استفاده کنید تا نکته را در سراسر صفحه نشان دهید.

ما دستگاه های مرطوب کننده سیگار سفارشی می فروشیم. مرطوب کننده های سیگار سفارشی ما دست ساز هستند. اگر به فکر خرید یک مرطوب کننده سیگار سفارشی هستید، لطفاً با متخصصان مرطوب کننده سیگار سفارشی ما به آدرس [email protected] تماس بگیرید.

اما به خاطر داشته باشید که موتورهای جستجو مانند گوگل قانون سخت و سریعی برای چگالی کلمات کلیدی ندارند. هر صفحه و کلمه کلیدی متفاوت است، و بنابراین، به مجموعه استانداردهای متفاوتی برای چگالی کلمه کلیدی نیاز دارد. حتی آژانس سئوی Page One Power تراکم کلمات کلیدی را “بدترین معیار برای سئو تا کنون“. به عنوان مثال، کلمه کلیدی تنها بیش از 100 بار در این صفحه ظاهر می شود و با توجه به موضوع محتوا، پر کردن کلمه کلیدی در نظر گرفته نمی شود.

ارائه بهترین نکات سئو …

اگر از کلمات کلیدی یکسانی در بیش از یک صفحه استفاده کنید، آن صفحات در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) با یکدیگر رقابت خواهند کرد، که می تواند رتبه بندی همه صفحات آسیب دیده را کاهش دهد. بنابراین، بهتر است هرگز یک کلمه کلیدی را به مقدار زیاد در صفحه دیگری تکرار نکنید.

فقط به یاد داشته باشید که هرچه بتوانید روی کلمات کلیدی بیشتری تمرکز کنید، شانس بیشتری برای رتبه بندی صفحات شما در موتورهای جستجو وجود دارد. برای مثال، شین بارکر توانست رتبه سایت خود را برای 3461 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل با استفاده از دو تا سه کلمه کلیدی مرتبط در هر صفحه.

مانند Yoast آن را توصیف می کند، “اگر پست ها یا مقاله ها را برای جست و جوهای مشابه بهینه کنید، شانس یکدیگر را برای رتبه بندی از بین می برند.” Yoast در ادامه می گوید: “در این صورت، گوگل نمی تواند تشخیص دهد که کدام مقاله باید بالاترین رتبه را برای یک جستجوی خاص داشته باشد.”

پست من در مورد مزایای استفاده از کلمات کلیدی طولانی را ببینید تا بدانید که چرا خوب است این عبارات را در استراتژی سئو خود بگنجانید. همچنین می توانید نحوه بررسی موقعیت کلمات کلیدی در گوگل را در اینجا بیاموزید. من یک راهنمای کامل در مورد فرآیند نوشتم.

روی چند کلمه کلیدی باید تمرکز کنید؟

برای سئو باید روی سه تا چهار کلمه کلیدی در هر صفحه تمرکز کنید. یک کلمه کلیدی اصلی را در هر صفحه انتخاب کنید، در حالی که شامل دو یا سه تغییر کلیدواژه ثانویه نیز می شود تا صفحه وب برای مهم ترین کلمات کلیدی SEO بهینه شود.

هنگام تصمیم گیری در مورد تعداد کلمات کلیدی سئو در هر صفحه برای هدف قرار دادن، قوانین استانداردی وجود دارد که باید برای به دست آوردن رتبه بالاتر از آنها پیروی کنید. همه آنها را در زیر با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

چند کلمه کلیدی در هر صفحه برای سئو

چند کلمه کلیدی سئو در هر صفحه باید هدف قرار دهید؟ آیا باید به تراکم کلمه کلیدی خاصی پایبند باشید؟ یا آیا نیاز به ایجاد صفحات جدید برای هر نسخه از یک کلمه کلیدی دارید؟

جستجوی کلمات کلیدی خوب و قرار دادن آنها در صفحه یکی از بهترین راه ها برای بهبود سریع سئو سایت در هر سایتی است.

آیا باید از کلمات کلیدی یکسانی در هر صفحه استفاده کنم؟

ساده ترین راه برای افزودن کلمات کلیدی بیشتر به صفحه اصلی، نوشتن محتوای طولانی تر است. همانطور که قبلاً در مورد این موضوع نوشتم، محتوا برای سئو مهم است.

این پاسخ اساسی برای تعداد کلمات کلیدی در هر صفحه است که باید روی آن تمرکز کنید. اما موارد دیگری وجود دارد که باید برای کسب بالاترین رتبه در نظر بگیرید. در مرحله بعد، متداول ترین سوالاتی را خواهید یافت که مربوط به چند کلمه کلیدی است که یک صفحه می تواند رتبه بندی کند، چه تعداد کلمه کلیدی سئو در هر صفحه را باید بر اساس نوع صفحه هدف قرار دهید، و اینکه آیا می توانید روی کلمات کلیدی زیادی برای بهینه سازی موتور جستجو تمرکز کنید.

یک صفحه برای چند کلمه کلیدی می تواند رتبه بندی کند؟

اکنون، پاسخ به اینکه روی چند کلمه کلیدی باید در هر صفحه تمرکز کنید، به طول محتوا بستگی دارد.

پس این پست برای شماست.

به عنوان مثال، یک پست وبلاگ 500 کلمه ای را می توان به راحتی برای دو یا سه کلمه کلیدی بهینه کرد، اما تلاش برای جا دادن پنج یا شش کلمه کلیدی در یک مقاله کوتاه مانند آن احتمالا غیرطبیعی به نظر می رسد. با این حال، تمرکز بر پنج یا شش کلمه کلیدی در یک پست وبلاگ 2000 کلمه ای یک روش معمول است و می توانید استفاده از آن عبارات را گسترش دهید تا محتوا طبیعی به نظر برسد.

شما باید حداقل روی دو تا سه کلمه کلیدی برای هر صفحه تمرکز کنید. این شامل یک کلمه کلیدی اصلی و دو پرس و جو نزدیک مرتبط است. اگر می‌توانید روی کلمات کلیدی بیشتری تمرکز کنید و در عین حال محتوا را طبیعی به نظر می‌رسانید، سعی کنید تغییرات بیشتر در سئو کلمات کلیدی را بهینه کنید.

یک صفحه می تواند برای صدها کلمه کلیدی، اگر نه هزاران پرس و جو، رتبه بندی کند. تعداد کلمات کلیدی که یک صفحه برای آنها رتبه بندی می کند به میزان بهینه سازی آن برای سئو و همچنین حجم کل جستجو برای جستجوهای مرتبط بستگی دارد.

اکنون با تمام آنچه گفته شد، شما همچنان می خواهید کلمات کلیدی خود را در نقاط مناسب در صفحه قرار دهید تا سیگنال های صحیحی را به گوگل ارسال کنید که محتوای شما باید برای آنها رتبه بندی شود. این استراتژی به نام برجستگی کلمه کلیدی است که به خودی خود یک موضوع کامل برای بررسی شماست.

خلاصه ای از چند کلمه کلیدی در هر صفحه برای سئو