دانلود نسخه رایگان افزونه یواست سئو

با این اوصاف، محتوای سئو شده، محتوایی است که باهدف کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو نوشتهشده است. یک محتوای با کیفیت سئو شده به شکل زیر خواهد بود. سئو مقولهای بسیار گسترده است و علاوه بر اینکه باید به تولید محتوا با کیفیت برای وبسایت مشغول شوید، بلکه لازم است به پایش سلامت فنی وبسایت خود نیز بپردازید، از سایتهای دیگر لینک به دست آورید و حضوری فعالانه در حوزه کاری خود داشته باشید. نقشه سایتی که با فرمت XML ایجاد میشود در ساخت آن باید از کدهای UTF-8 استفاده کرد. ایجاد تعامل بین کاربر و سایت حس خوبی را به کاربر میدهد.

تولید محتوا جزو مهمترین بخش های سئو و بهینه سازی سایت سایت reverse-seo می باشد. بهینه سازی موتورهای جستجو یک شیوه تبلیغاتی آسان و تاثیرگذار است که میتواند در موفقیت کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار باشد. ما به شدت توصیه میکنیم که اگر تاکنون فایل robots.txt را روی سایت خود ایجاد نکردهاید، هرچه سریع تر نسبت به انجام این کار اقدام کنید. دقت داشته باشید، هربار که تغییری در فایل سایت مپ xml ایجاد میکنید نیازی به تغییر تاریخ نیست. همچنین هر تغییری که در صفحات وب سایت صورت میگیرد یا هر نوع بهروز رسانی داخل سایت از طریق این سایت مپ به گوگل اطلاع داده میشود. در این صورت هرگاه تغییری در محتوای صفحات به وجود بیاید، سایت مپ به صورت خودکار بهروزرسانی خواهد شد. هدف از این نوع سایت مپ این است که کاربران انسانی با ساختار سایت به صورت جزء به جزء آشنا شوند. با استفاده از این کار دایرکتوری که افزونههای وردپرس در اون قرار دارند ایمن شده و مشابه همون فایل readme.html براش اتفاق افتاده و میشه امنیت سایت خودتون را افزایش بدین.

اما دقت کنید که با ویژگی ALT توضیحات لازم را در مورد رسانه ی انتخابیتان به گوگل بدهید . به این منظور باید آدرس سایت مپ xml را در فایل robots.txt قرار دهید و سپس فایل مذکور را در سرچ کنسول ثبت کنید. توجه: اگر سایت شما هم بدون www و هم با www و یا با http و با https قابل دسترسی باشد، باید توجه کنید که در تمامی این حالت فایل robots.txt شما باید میان تمامی این آدرس ها کاملا یکسان باشد، در غیر این صورت ربات های موتور جستجو در خزیدن سایت شما سردرگم خواهند شد. همان طور که مشاهده میکنید بعد از این تگ، آدرس صفحه قرار میگیرد و در انتها مجدداً با تگ بسته میشود -که در انتهای کد بالا ملاحظه میکنید. سئو تکنیکال مجموعه اقداماتی است که در پشت صحنه سایت انجام میشود تا موارد فنی و ساختاری سایت به بهترین شکل ممکن بهینه شوند. بهتر است برای شناسایی متنهای مهم یک تگ H1 به عنوان تیتر محتوای صفحه مربوطه تعیین و استفاده شود. البته ممکن است آنچه شما در اینجا تعیین میکنید تأثیری در رفتار خزندهها نداشته باشد.

در پاسخ باید گفت که با استفاده از این دانش میتوان ارتباط بین صفحات جستوجو و کلمههای کلیدی مورد استفاده را افزایش داد که این کار در آخر منجر به کسب رتبه و جایگاه بهتری برای وبسایت میشود. انتخاب درست کلمات کلیدی باعث افزایش رتبه سایت و قرار گیری سایت در صفحه اول گوگل می شود. برای اینکه این صفحات از طریق سایت مپ به رتبه سایتتان لطمه وارد نکنند، بهتر است صفحات بیارزش را از سایت مپ حذف کنید. 2. در مرحله بعدی باید فرمتی که قصد دارید برای سایت مپ استفاده کنید را انتخاب کنید. سایت خود را برای کلمات کلیدی که هزاران نفر در هر ماه جستجو می کنند، به بالای صفحه اول گوگل می بینید.کلمات کلیدی اشتباه را انتخاب کنید؟ در ضمن فراموش نکنید نسخه اصلی (canonical) هر صفحه را انتخاب کرده و فقط نسخه اصلی را در سایت مپ قرار دهید تا ارزش سایتتان پایین نیاید.

در واقع سایت های مختلف در این رقابت به افزایش عملکرد اقدام می نمایند که در نتیجه به سخت تر شدن سئو سایت منجر می شود. با این حال، همه تغییرات گوگل بزرگ نیستند. آن ها در کار با مشاغلی مانند من به دنبال چه هستند؟ البته چنانچه حجم فایلتان کمتر از 50 MB و تعداد URL هایتان کمتر از 50 هزارت است نیازی به این کار نیست. بطور کلی بهتر است حجم عکسهای سایت از ۲۰۰ کیلوبایت بیشتر نباشد. با این اوصاف پر واضح است که سئو حرفه ای و سایتی بی نقص، شما را به یکی از منابع قابل اعتماد و محبوب گوگل تبدیل خواهد کرد و به معنی دستیابی به مشتریان بیشتر و گسترش برند است.

1. در مورد اینکه کدام صفحات سایتتان را در سایت مپ قرار خواهید داد تصمیم بگیرید. وقتی یک نقشه سایت برای سایتتان میسازید، هر بار که یک صفحه جدید به سایتتان اضافه کنید یا یک فایل در سایتتان آپلود نمایید، آدرس آن در نقشه سایت اضافه شده و در نتیجه خزندهها از اضافه شدن آن به سایتتان مطلع میشوند و آن را ایندکس میکنند. ابتدا یک فایل درست کنید که در آن فهرستی از سایت مپ های کوچکتر را قرار دهید. همانطور که پیش­تر گفته شد،تصاویر می­توانند توجه از دست رفته مخاطب را ابتدا به تصویر مربوطه و سپس به محتوای متنی در مورد آن جلب نمایند. «نقشه سایت فایلی است که در آن میتوانید صفحات وبسایت خود را لیست کنید تا به گوگل و سایر موتورهای جستجو درباره سازماندهی محتوای سایت خود بگویید. شما باید هر بار که محتوای جدیدی منتشر می کنید، بهترین روش های فوق را دنبال کنید اما همزمان باید یک استراتژی محتوا داشته باشید. وقتی صحبت از تولید محتوا میشود، همه به یاد مقالهای میافتند که بیل گیتس سالها پیش آن را منتشر کرد. اکثر شرکتهای ارائهدهنده خدمات هاستینگ و میزبانی امکاناتی برای تولید خودکار سایت مپ را برای کاربرانشان فراهم میکنند. سئو کردن محتوا به معنای بهینه سازی محتوا میباشد و در ایجاد تولید محتوا دارای اهمیت بسیار زیادی است.

سایت مپ برای موتورهای جستجو، فایل XML سایت است که ساختار کلی وب سایت را نشان داده و باعث پیدا شدن صفحات موجود در سایت شما توسط رباتهای جستجوگر میشود. این نقشه سایت به زبان نشانه گذاری ابرمتنی (Hypertext Markup Language) نوشته میشود. اولین تگ در نقشه سایت، تگ است. در واقع، ساختار صفحات وب سایت، بهوسیله سایت مپ در اختیار موتورهای جستجو قرار میگیرد. سایت مپ XML به ایندکس شدن صفحات Dynamic وب سایت شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. اجازه بدید به این نکته اشاره بکنیم که سئو تنها استراتژی ای نیست که باید شما در پیش بگیرید. این همان جستجوی معنایی است که در پاراگراف قبل به آن اشاره کردیم. این می تواند مسیر رشدی برای بقیه اهدافی باشد که امروز در مورد آنها صحبت می کنیم. برای این کار باید توجه داشته باشیم که در واقع این محتوا را برای دو نوع مخاطب تولید می کنیم. بنابراین اگر صفحهای در یکی از دستهبندیهای ذکر شده در بالا باشد لازم است آن را از نقشه سایت حذف کنیم تا از آسیب به سئوی سایت جلوگیری کنیم.

استفاده از محتوای کپیشده را فراموش کنید! سایت مپ XML تنها برای نشان دادن محتوای سایت به خزنده موتورهای جستجو مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سایت قادر به دیدن آن نیستند. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بدون هزینه! 3. وقت و هزینه خود صرف تولید محتوا یا تامین محصول کاربردی و پر بازده میکنید. این خدمات معمولاً برای سایتهایی با تعداد صفحات کم به صورت رایگان است؛ اما برای سایتهای بزرگ با پرداخت هزینه انجام میشود. در بخش قبل با سایت مپ XML آشنا شدیم و نحوه طراحی و ساخت آن را بررسی کردیم. عواملی مثل نحوه چیدمان دکمهها در سایت و نوع نمایش محتوا در گوشیهای هوشمند اهمیت زیادی دارد. البته نحوه ساخت سایت مپ، در سایتهای پویا بسیار آسانتر است. Excluded: این صفحه از ایندکس شدن محروم شده است.

فایل مربوط به سایت خود را مشاهده کنید. چنانچه محتویات صحیحی مشاهده کردید یعنی این فایل قبلاً ساخته شده و شما فقط باید اطلاعات آن را طبق دلخواه خود تنظیم کنید. این موضوع بستگی به محتویات هر سایت دارد. توضیحات ALT نیز برای تصاویر نیاز است تا گوگل بتواند راحت تر متوجه موضوع تصاویر شود. اما ارزان بودن این نوع تبلیغات تنها یکی از ده ها مزایای این سیستم تبلیغاتی است. در این بخش قصد داریم بدانیم مزایای این نوع سایت مپ چیست و چه اهمیتی دارد. این نوع سایت مپ، بهصورت دیداری در اختیار مخاطبین سایت قرار میگیرد و آنها می توانند به کمک سایت مپ HTML به قسمتهای مختلف سایت دسترسی پیدا کرده و بهصورت دقیقتر از مسیر و صفحات سایت آگاه شوند. پس از خواندن این مقاله میتوانید هر نوع رباتی را تنها با دانستن نام آن کنترل و محدود کنید. وظیفه ی اصلی من در پروژه های زیادی در بخش سئو وبلاگ و محتوا بوده در نتیجه با تیم ها و متخصصین زیادی در حال تعامل بودم و میبایست فرمولی رو برای بهینه سازی محتوا آماده کنم تا در توسط نویسنده یا متخصص سئو در سایت اعمال بشه.

نقشه وب سایت را از لحاظ ساختاری میتوان به چند دسته تقسیم کرد. در واقع نقشه سایت HTML حاوی اطلاعاتی درباره صفحات وب سایت و موقعیت آنها در سایت است. شما با ایجاد نقشه سایت XML به خزندهها اعلام میکنید وب سایت شما چه تعداد صفحه دارد. این قسمت بیشتر مناسب صفحات HTML است که توسط سیستم مدیریت محتوا وردپرس ایجاد نشدهاند. شما باید دستور نوایندکس را در قسمت هد قرار دهید. این اجازه را به همه ربات ها می دهد که به همه ی قسمت های سایت دسترسی داشته باشند. یکی از استانداردهای گوگل که در راهنمای موتور جستجوی این شرکت در یک فایل PDF در اختیار کاربران به صورت عمومی قرار گرفته، داشتن فایل ربات در سایت است. بی شک داشتن تیمی از تولید محتوا کاران و مدیریت آنها کاری زمانبر و بسیار پرهزینه می باشد و برای این امر شما می توانید این فعالیت را به صورت دورکاری به شرکت های مربوط به تولید محتوا واگذار نمایید. شما می توانید با به دست آوردن بک لینک های با کیفیت بالا شروع کنید؛ اما گاهی اوقات، داشتن بک لینک های زیاد، رتبه های بالاتر را تضمین نمی کند. این فایل کاملا فایل دسترسی است و میتوانید اطلاعات داخل آن را بخوانید و یا ویرایش کنید و افراد مختلف نیز صرفا با اضافه کردن این پسوند به لینک وبسایت شما میتوانند آن را به سادگی ببینند.

ممکن است شنیده باشید که الگوریتم ها همیشه در حال تغییر هستند و تا حدی این درست است. مشاغل افراد می تواند درباره اینکه وقتی مشتریان هدف شما به جستجوی محصول یا خدمات شما نمی پردازند، در حال جستجوی چه محتوایی هستند کمک کند. سایت مپ XML به موتورهای جستجوی گوگل این پیغام را ارسال میکند که در سایت شما خزیده و محتواهای درون آن را ایندکس میکند. این تاریخ برای اطلاع رسانی به خزندههای موتورهای جستجوست. علاوه بر زمان به روز رسانی، فاصله زمانی میان Update ها و میزان تکرار آنها نیز به اطلاع موتورهای جستجوی google خواهد رسید. همه میدانیم هدف از ایجاد یک وب سایت، نمایش محتوای درون آن به مخاطبین هدف است، این هدف نیز تنها زمانی محقق میشود که سایت و محتوای آن برای گوگل قابل خواندن باشد. این موضوع باعث میشود، حتی زمانی که ساختار سایت بسیار عمیق و پیچیده باشد نیز موتورهای جستجوی گوگل بتوانند خیلی سریع در آن خزیده و محتوای آن را بررسی کنند. گوگل با مشاهده سایت مپ، بهتر میتواند موضوع اصلی وب سایت را درک کند و این امر به بهبود سئوسایت کمک قابل توجهی میکند. اگر محتوای تولید شده تمامی بخشهای یک موضوع را پوشش دهد، احتمال دریافت رتبه بهتر در گوگل بیشتر است.

با طی شدن این فرایند، در نهایت شانس شما برای بهبود سئو سایت و کسب رتبه بالاتر از گوگل افزایش مییابد. همانطور که از عنوان مقاله مشخص است، من قصد دارم روشی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن میتوانید بدون صرف هیچگونه هزینهای، درآمدتان را تا چند برابر افزایش دهید. موتورهای جستجوی گوگل، با خزش روزانه، صفحات وب سایت را بررسی کرده و آنها را قابل خواندن میکنند. بنابراین برای رشد وب سایت خود در موتورهای جست و جو، وب سایت خود را به مجموعه وب و سئو بسپارید. این آدرس را وارد کنید در کادر ظاهر شده آدرس سایت خود را وارد کرده و منتظر بمانید تا فایل نقشه سایت شما آماده شود.