خرید کتاب های کمک درسی یازدهم با تخفیف ویژه های بوک | ketabko

خرید کتاب های کمک درسی یازدهم با تخفیف ویژه های بوک | ketabko

کتابلند این موضوع رو پیگیری کرده و تمام کتاب های آموزشی در هر مقطع تحصیلی رو با قیمتی خرید کتاب کمک درسی یازدهم تجربی عالی موجود کرده. شما عزیزان هم میتونید اونا رو با قیمتی مناسب از وب سایت کتابلند خریدرای کنید و اون رو از آن خود کنید. کتاب تست زیست یازدهم خیلی سبز در دسته کتاب های آموزشی و حل تست قرار می گیرد. در این کتاب مطالب به طور کامل طبقه بندی شده است و آموزش مفاهیم کامل و دقیق است. تست زیست یازدهم خیلی سبز علاوه بر تدریس درسنامه تست های فراوان و عالی نیز برای آشنایی دانش آموز با هرگونه سوال تستی ای دارد. کتاب دین و زندگی پایه دهم و یازدهم سفیر خرد در دسته کتاب های آموزشی قرار می گیرد.

  • پرسش های چهار گزینه ای شیمی سال یازدهم تجربی با توجه به محتویاتی که داره شمارو عاشق درس شیمی میکنه.
  • این کتاب شامل درسنامه ای بسیار کامل، تست های پرتعداد برای هر فصل و آزمون های مختلف است.
  • همچنین مناسب رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می باشد.
  • هدف پایتخت کتاب ایجاد تجربه ای لذت بخش از یک خرید اینترنتی برای تهیه تمامی لوازم کمک آموزشی از مقطع پیش دبستان تا دوازدهم و کنکور میباشد.
  • نکته ی مهم قبل از خرید کتاب کمک درسی، این است که به دقت بررسی کنید که آیا کتاب خریداری شده، می تواند نیازمندی های شما را در زمینه ی مورد نظر خود برطرف کند یا خیر.
  • همانطور که از اسم این کتاب پیداست کتابی برای زدن تست های متنوع و پرتعداد است اما در عین حال درسنامه و نکات آموزشی مختلفی را نیز شامل می شود.

برای اینکه بتوانید بیشتر با این رشته ارتباط برقرار کنید، ابتدا باید دروس این رشته را بررسی و آن ها را مطالعه نمایید. در موضوع بعدی، نگاهی به دروسی که در پایه یازدهم و رشته تجربی می باشد، خواهیم انداخت. با توجه به خدماتی نظیر دسترسی آسان، امکان بررسی و مقایسه کتاب و خرید مقرون به صرفه، خرید اینترنتی کتاب های کمک درسی یازدهم تجربی با تخفیف گزینه وراهکار مناسبی است. قیمت کتاب های کمک درسی یازدهم تجربی به عوامل مختلفی از قبیل، جنس و حجم کاغذ استفاده شده، ناشر کتاب، نوع کتاب و همچنین نوع کیفیت چاپ و تصویرسازی بستگی دارد.

چرا باید از بانک کتاب کنکور خرید نماییم؟

دکتر کمیل نصری، سینا رضازاده سرابی، دکتر حسن محمد نشتایی و گروه آموزشی ماز وظیفه تالیف آن را بر عهده داشته اند.

عربی کامل میکرو طلایی گاج

بهترین منابع کمک درسی و تستی یازدهم تجربی دردرس زبان انگلیسی، عملاً به سابقه دانش آموز در زبان انگلیسی دارد. بعضی از دانش آموزان از کودکی با زبان انگلیسی آشنا شده اند و اصلا نیازی به کتاب ندارند و بعضی دیگر به قدری ضعیف هستند که باید چند کتاب را برای تقویت زبان انگلیسی یازدهم تجربی بخوانند. بهترین منبع کمک درسی و تستی برای دانش آموزان قوی در درس زبان انگلیسی یازدهم تجربی کتاب آی کیو زبان انگلیسی یازدهم گاجاست.

فیزیک یازدهم تجربی میکرو گاج

به خاطر بالا بودن ضریب درس شیمی در قبولی کنکور تجربی، بهترین منابع کمک درسی و تست برای شیمی یازدهم، اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند. باید از همین سال یازدهم، زمانبندی برای تست زنی شیمی را تقویت کنید، چون شیمی درس زمانبری است. بهترین منبع کمک درسی و تستی برای دانش آموزان متوسطدر درس عربی یازدهم تجربی کتاب سیر تا پیاز عربی یازدهم گاجاست. بهترین منابع کمک درسی و تست یازدهم تجربی برای درس عربی، منبعی است که بتواند برای افراد با پایه بسیار قوی، بیشتر روی نکات تستی تاکید داشته باشد و برای دانش آموزان ضعیف بر روی مفاهیم و آموزش تاکید کند. در حال حاضر ناشرین زیادی وجود دارند که در رشته تجربی اقدام به تولید کتاب های کمک درسی می کنند. مبتکران، خیلی سبز، نشر الگو، سفیر خرد، گاج، خوشخوان، واله، مهر و ماه و … از جمله انتشاراتی می باشند که در این حوزه فعالیت می کنند.