خرید دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازی؟

بهرحال اگر این رسوبات پیشروی کند تا مرحلهای است که رینگهای پیستون داخل شیارهایشان را تصرف کنند. برای اینکه موتور مناسب برای ژنراتور را به دست آوریم از ضریب اطمینان استفاده میشود بهعنوان مثال اگر 50 کیلووات توان نیاز دارید، باید از یک موتور حدود 60 کیلووات استفاده نمایید تا بهصورت دائم 50 کیلووات را در خروجی داشته باشید. در حالت ضروری، دیزل ژنراتور به عنوان پشتیبان وارد مدار شده و برق مورد نیاز را به صورت موقتی و با حداکثر توان تامین میکند. ژنراتور دیزلی دوسان باتوجه بهکاربری و توان مورد نیاز با بهرهگیری از آلترناتورهای استمفورد و مکالته، مزیت کوپله فابریک و وجود سیستم کنترلی اتوماتیک، به گزینهی جدید برای خرید ژنراتورهای دیزلی با قیمت مناسب در سطح جهانی شد. پس از آن این نرم افزار به صورت هوشمندانه، زمان دقیق تعویض روغن را به شما اعلام می کند. را بیان کرد. این شرکت محصولات خود را به امریکای شمالی، آفریقا، خاورمیانه، آسیا و غیره صادر میکند و جز معتبر ترین برندهای چینی موجود در بازار ایران می باشد که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشدو موتور های با توان ۴۰ تا ۲۵۰ اسب بخار را ارائه می دهد.

با کمی تحقیق توی بازار و اینترنت می توانید برند های معتبر را شناسایی کرده و با خیال راحت تر خرید کنید. لغاتی است که معمولاً قبل از خرید یک محصول دیزل ژنراتوری جستجو و تحقیق میشوند. شرکت کیادیزل اسپادان با داشتن مهارت و تجربیات لازم و پشتکار قوی عملکرد قابل قبولی در حوزه تولید ، فروش و پشتیبانی دیزل ژنراتور ، موتور برق دیزلی ، مولد گازسوز داشته است. از مزیتهای موتور های دیزلی شرکت دویتس میتوان قابلیت اطمینان بالا، ، انعطاف پذیری ، صرفه جویی در انرژی، دوام و ماندگاری ، حفاظت از محیط زیست و خدمات پس از فروش بسیار قوی در سراسر جهان و … گارانتی و خدمات – توسط یک گارانتی جامع و شبکه توزیع در سراسر جهان پشتیبانی می شود. برای مجموعه ژنراتورهایی که کاربرد اضطراری دارند، استفاده از بار پشتیبانی شده برای انجام آزمایش میتواند غیر عملی باشد. این باعث می شود که دیزل ژنراتورها، ماشین های بسیار کارآمدی به خصوص برای استفاده مداوم و سنگین باشند.

می توانید انتظار داشته باشید که یک دیزل ژنراتور بیشتر از یک ژنراتور دیگر با استفاده از همان میزان سوخت جایگزین،کار کند و برق بیشتری تولید کند. فقط در صورتی که میخواهید به عنوان برق اضطراری برای مدتی کوتاه از ژنراتور استفاده کنید دست دوم بخرید. مواد آلومینیومی به همراه رنگ پوشش پودری بادوام بهترین عملکرد ضد خوردگی را ارائه می دهد. در نظر گرفتن لرزه گيرهای لاستيکی براي مقابله از لرزه های موتور و ژنراتور، اندازه گيري مصرف سوخت ديزل ژنراتور براي تعبييه مخزن سوخت لازم بر روي شاسی، استفاده از رنگ با استانداردهاي ضد اسيدی و ضد زنگ زدگي و ضد احتراق و سايش، استفاده از بهترين لوازم جوشکاری در ساخت شاسی در نظر گرفته شود.

به همین دلیل توصیه میکنیم که قبل از خرید با مطالعه کاتالوگ و آشنایی کامل با ویژگیهای هر مدل با توجه به نیاز خود بهترین مدل را انتخاب کنید. قبل از خرید بهتر است که کاربردهای ژنراتور دیزلی مورد نیاز خود را مشخص کرده و مطابق با نیازهای خود خرید کنید. این غول آمریکایی به دیزل مادام العمر معروف است. تابلو برق با توجه به نیاز مشتری ساخته و روی آن نصب میشود. برخلاف ژنراتورهای قابل حمل که تنها بخشی از نیازهای خانه شما را تامین می کنند، ژنراتورهای ثابت برای تامین برق 100 درصدی خانه شما در حالت آماده به کار – که توسط صاحبان خانه های بزرگتر برای استفاده پشتیبان و اضطراری ترجیح داده می شود زیرا آنها بدون مراقبت روشن می شوند و کار می کنند. قبل از پاسخ به این سئوال که دیزل ژنراتور چیست و چه انواعی دارد، نیاز است تا با مفهوم ژنراتور بیشتر آشنا شویم.

کاربرد دیزل ژنراتور

شرکت فنی مهندسی آبادیزل با بیش از 12 سال تجربه وارد کننده و تامین کننده انواع دیزل ژنراتور در توان های مختلف از بهترین برند های جهان می باشد و محصولات خود را در سطح کشور به مشتریان عزیز ارایه می دهد. بعد از تهیه لیست دستگاهای مورد نیاز نوبت به یادداشت برق مصرفی هر کدام از دستگاها که به صورت آمپر یا کیلووات روی دستگاه قید شده است میباشد. دیزل ژنراتور به انگلیسی Diesel generator دستگاهی است جهت تولید برق با استفاده از نیروی مکانیکی .

انواع دیزل ژنراتور اما ژنراتور های صنعتی با داشتن کتبرد صنعتی با توان 30 کیلوات تا 6 مگاوات در بازار موجود می باشند. در این بین دیزل ژنراتور های اضطراری با مقبولیت خاصی روبرو شده وامروزه بعنوان یکی از ضروریترین تجهیزات مورد نیاز سیستمهای صنعتی به منظور افزایش ضریب اطمینان شبکه، از اهمیت ویژهای برخوردار شدهاند. همانطور که قبلا گفته شد این دستگاه از دو جزء اصلی شامل ژنراتور و موتور دیزل تشکیل شده است اما اجزای فرعی دیگری نیز وجود دارد که بدون آنها نمی تواند به خوبی و مطمئن کار کند. ترکیبی از موتور دیزل و یک ژنراتور الکتریکی است که برای تبدیل انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار میگیرد. دیزل ژنراتورهای کوچک تا ۲۵۰ کیلو ولت آمپر نه تنها برای تولید برق اضطراری بلکه به جهت تامین برق مورد نیاز به صورت مستمر یا در زمان اوج مصرف و یا حتی در زمانی که کمبود زنراتورهای بزرگتر حس میشود استفاده میشوند .

این انرژی مکانیکی وارد دینام شده و به انرژی الکتریکی تبدیل میشود. تغییرات در سیستم های الکترونیکی، مانند ژنراتور گازوئیلی توسط نوسات و سیگنال های الکتریکی قابل سنجش می باشد. اگر خودتون هم وارد نیستید یک کارشناس با خود ببرید تا قطعه های دستگاه را از نظر ساییدگی و فرسودگی بررسی کند و حتی مثل خرید خودرو به شما میزان زمان استفاده شده از دستگاه را به شما بدهد. سیستم خنک کاری آب برای دیزل ژنراتور های استندبای با بار سنگین، از نوع مبدل حرارتی با ظرفیت مناسب به انضمام لوله ها و پمپ های مورد نیاز، جهت خنک کردن موتور با تحمل ۱۰ درصد اضافه بار در درجه حرارت ۴۰ درجه سلسیوس. انواع مختلف سیستم های کنترلی، ویژگی های دیجیتالی و موارد دیگر می توانند باعث ایجاد تفاوت بین مارک ها و مدل های مختلف ژنراتور باشند. دیزل ژنراتور پرکینز مدل 4/244TG1 دارای یک سال گارانتی از زمان خرید و یا 500 ساعت کارکرد در شرایط استاندارد و ده سال خدمات پس از فروش میباشد.

این واحد به زیرساخت های پیشرفته مجهز است تا نیازهای روزافزون داخلی مجموعه های DG را برآورده کند. محفظهها – محفظهای که از نظر زیبایی شناختی جذاب است، دارای طرحهای خاصی است که یکی از بیصداترین ژنراتورها را در نوع خود ارائه میدهد. هم آلودگی کمتری دارد، هم از نظر اقتصادی به صرفه تر است. حال که در کشور ما بنا به دلایلی در تابستان قطعی برق حداقل دو ساعته در روز وجود دارد تکلیف چیست؟ مخازن فولادی 50 تا 100 گالنی کامینز دیزل ژنراتور، محیط خانه شما را نزدیک به دو روز قبل از نیاز به سوخت گیری توسط تامین کننده شما قابل زندگی نگه می دارد. علاوه بر این، قیمت آن نوسانات بسیار کمتری نسبت به قیمت گازوئیل و بنزین دارد. به همین دلیل است که مصرف کنندگان ترجیح می دهند از ژنراتورهای بی صدا ساخته شده توسط Jakson Group نسبت به تولید کنندگان دیزل ژنست در هند استفاده کنند.

دیزل ژنراتور ها بر اساس میزان تولید انرژی برق و زمان تولید انرژی انواع مختلفی دارند که هر یک بر اساس کارایی و استفاده باید مورد بررسی قرار گیرند ما در ادامه برخی از مهمترین دیزل ژنراتور ها را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین در دسته بندی ژنراتور ها زیر دسته هایی با اهداف مثل تولید نیروی مشارکتی و کاهش بهای انرژی و کاهش اوج مصرف مد نظر قرار می گیرند. قیمت بنزین مشابه گاز طبیعی کمتر از دیزل است که می تواند برای برخی شرکت ها موضوع مهمی باشد. جکسون پیشرو در تولید برق دیزلی است. ژنراتورهای دیزلی به دلیل توانایی سریع شروع به کار،ارائه عملکرد قابل اعتماد و خروجی قدرت بالا،ارزش زیادی دارند.

مخازن سوخت – دو سری مخزن سوخت زیر پایه دو جداره به عنوان ویژگی های اختیاری ارائه می شوند که راه حل های اقتصادی و انعطاف پذیری را برای برآورده کردن الزامات کد گسترده در مخازن سوخت دیزل ارائه می دهند. همچنین مواقعی که نیاز فوری به اتصال برق وجود دارد نیز دستگاه های ژنراتور دیزل کاربرد فراوانی پیدا می کنند. به طور مثال(ولوو، لینز ساخت اروپا) و (لوول، تلک، بادوین ساخت چین) و (استامفورد،کامینز ساخت انگلستان) و ( موتور سازان ساخت ایران) هستند. موتورهای کمپانی پرکینز (perkins) یکی از معتبرترین برند های بین المللی در عرضه موتور ژنراتور های سبک و سنگین است که مبدا تولید آن کشور انگلستان می باشد. موتور ژنراتورهای گازی: از طریق گاز، سوخت رسانی میشود و مهم ترین مزیت آن، کاهش آلودگی و هزینه های جانبی است. دیزل ژنراتور دستگاهی است متشکل از دو پارت اصلی به نام های موتور دیزلی و آلترناتور (دینام) که وظیفه اصلی آن تولید نیروی الکتریسیته در شرایط قطعی یا نبود برق می باشد.

اگر سیستم خنک کننده عمل نکند، آسیب های جدی به دستگاه وارد خواهد شد. دیزل ژنراتور های دارای اندازه بزرگتر به صورت مجزا به محل نصب حمل شده و در آنجا مونتاژ و تجهیزات فرعی به آنها اضافه می شود. کنترل پنل دستگاه دیزل ژنراتور منطق عملکرد دستگاه را کنترل میکند و کلید انتقال قدرت، مسئولیت حفاظت ژنراتور را به عهده دارد. ما خدمات کلید در دست کاملی را ارائه می دهیم که شامل ارزیابی سایت، نصب، عملیات، نگهداری و شبکه پشتیبانی پس از فروش ماهر است. این کلید وظیفه قطع و وصل کردن خروجی برق دستگاه بصورت خودکا یا دستی را دارد. تمامی موتور ها دارای یک شفت هستند که هنگامی که موتور کار میکند آن شفت شروع به چرخیدن میکند و اگر آن را به یک آلترناتور وصل کنیم یک دیزل ژنراتور ساخته ایم. عملکرد و راندمان دیزل ژنراتور ها به دلیل کیفیت متعلقاتی است که به آن اضافه می شود.

پیش از آن که بخواهیم در مورد کنتاکتور دیزل ژنراتور و یا نقش کنتاکتور در تابلو برق های ژنراتور های دیزلی صحبت کنیم ،بهتر است توضیح کوتاهی در مورد کنتاکتور ارائه شود. دستگاه دیزل ژنراتور از تعدادی قطعه و تجهیزات تشکیل یافته است که این قطعات با همکاری هم، جهت تولید محصول نهایی سیستم یعنی تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریسیته یا برق، فعالیت می نمایند. • نصب درب های بزرگ و مناسب در دو طرف کانوپی دیزل ژنراتور برای دسترسی آسان به قسمتهای مختلف موتور و ژنراتور جهت سرویس و نگهداری .

با یک سیستم سه فاز، شما جریان قدرت ثابتی را دریافت می کنید زیرا سه موج به طور همزمان در حال اینجا حرکت هستند. این تاسیسات با بهره گیری از مولد های برق ثابت برای تولید میزان ثابتی از نیرو عمدتا از طریق ارتباط متقابل با شبکه برق رسانی کابلی استفاده می کنند. اماکنی مانند ساختمان های اداری و کارخانه ها، تاسیسات ارتباط از راه دور، مراکز داده و اطلاعات، وا ارائه دهندگان سرویس ها و زیر ساخت های اینترنتی مخابراتی نیازمند انرژی الکتریکی در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته بدون قطعی و افت ولتاژ هستند.

دیزل ژنراتور چیست

هیدروژن گاهی اوقات به عنوان خنک کننده ای برای سیم پیچ استاتور واحدهای بزرگ ژنراتور استفاده می شوند چون بسیار کاراتر در جذب گرما نسبت به هر خنک کننده دیگر است. برای همگامی با تقاضای فزاینده برای ژنست های بی صدا، این شرکت امکانات تولیدی DG Sets خود را ادغام کرد و امروزه کارخانه های تولیدی پیشرفته ای در کاتوا و کلسار دارد. در پاراگراف قبلی اشاره شد که کنتاکتور برای چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد و چه کاربرد های گسترده ای می تواند در تابلو برق های دیزل ژنراتور داشته باشد.

در این خصوص باید گفت قیمت دیزل ژنراتور به عوامل مختلفی از جمله تنوع برند های موتور دیزل ژنراتور، گوناگونی شرکت های کوپل کننده و همچنین تغییر مشخصات فنی دیزل ژنراتور از قبیل تعداد سیلندر، سیستم سوخت، سیستم خنک کاری، کشور سازنده بستگی دارد و با در نظر گرفتن موارد ذکر شده قیمت دیزل ژنراتور تفاوت پیدا می کند. به عنوان از مثال کمپانی معتبر که ارائه دهنده بهترین موتورهای دیزل هستند میتوان به ولوو ، کاترپیلار ، پرکینز ، بنز ، کامینز ، لوول ، ام تی یو ، دوسان ، ایویکو ، دویتس و … به عنوان افزودنی برای خانه شما در نظر گرفته می شود، بنابراین قبل از نصب، مجوز لازم است. دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازوییلی دستگاهی متشکل از یک موتور دیزلی و یک ژنراتورالکتریکی می باشد که با احتراق گازوییل، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند و به عنوان منبع تولید کننده برق شناخته می شود که در نبود برق شهری می تواند انرژی الکتریکی مورد نیاز ما را تامین کند.

قیمت دیزل ژنراتور