خدمات سئو و بهینه سازی سایت

وجود لینک شما در دایرکتوریهای قدرتمند و سالم مانند dmoz و yahoo directory کمکتان می کند تا کاربران بیشتر را به سایت خود جذب کنید، افزایش پیج رنک و رنکینگ داشته باشید. تعریف این تکنیک تا حدودی دشوار است. این مورد به شما کمک میکند تا متوجه شوید که کاربران هدف شما به دنبال چه موضوعاتی هستند و چه مطالبی موردنظرشان است. حضور فعال در شبکههای اجتماعی مانند فیسبوک، گوگل پلاس و توییتر به بهینهسازی سایت شما کمک میکند، صفحهای در فیسبوک، گوگل پلاس و توییتر برای سایت خود بسازید، لینک سایت را در آن قرار دهید و افراد زیادی از شبکههای اجتماعی به سوی صفحات خود بکشانید تا با صفحات در ارتباط باشند.

این پروتکل دقیقا همان چیزی است که سبب میشود آدرس سایت از HTTP به HTTPS تغییر یابد. البته در اینجا منظور، انتخاب نام دامنه نیست، بلکه بیشتر دامنه به همراه پیشوند اصلی و پروتکل امنیتی آن موردنظرمان میباشد. زیرا اگر ip یک سرور اسپم شناخته شود روی تمامی سایتهای آن سرور تاثیر بد خواهد گذاشت. اگر تعداد سایتهای اسپم این سایت از تعداد سایتهای غیراسپم و سایتهای خوب سرور اشتراکی زیادتر شوند، سایتهای بد روی سایتهای خوب تاثیر منفی میگذارند. توضیحات مانند تصویر زیر در گوگل به نمایش در میآید؛ با نوشتن توضیحات خوب و ترغیبکننده کاربران را وادار کنید که روی سایت شما کلیک کرده و وارد آن شوند. در عین حال این مورد بسیار اهمیت و بدون رعایت آن سایت نمیتواند در سئو موفق باشد، اما خوشبختانه این مورد بهخوبی در سایتها موردتوجه قرار گرفته است. باتوجه به آنکه گوگل، سایتها را به وسیله URL شناسایی میکند و نه شکل و محتوای آنان، اگر دامنه اصلی را انتخاب نکرده باشید، ممکن است موتور جستجو آدرسهای مختلف موجود در سایتتان را به عنوان محتوای تکراری شناسایی کند! از هم اکنون برای سایت خود برنامه ریزی نموده و با توجه به امکانات و زمان خود چرخه زمانی مشخصی را برای ارسال مقالات جدید در سایت معین نمایید.

اولین مورد که میتوان آن را بیس و پایه اصلی سئو معرفی کرد، سئو تکنیکال (Technical) است. امروز موتورهای جستجو بسیار هوشمند شدهاند، اگر شما برای کاربران کار کنید و هدف شما فقط رضایت آنها باشند جستجوگرها هم شما را دوست دارند و در صفحات اول آنها قرار میگیرید. بدین وسیله میتوانید در شبکههایی نظیر لینکدین و گوگل پلاس برای سایتتان لینک سازی کنید. با انجام این کار، درواقع میتوانید اطلاعات خوبی درباره سختی یک کلیدواژه و چگونگی رنک گرفتن آن را بیابید. از آنجایی که برای موفقیت در هر کاری باید در ابتدا با اصول آن آشنا شوید، در این بخش قرار است چند مورد از مهمترین اصول سئو را که به بهتر پیش رفتن امور و رسیدن به اهدافتان به شما کمک میکند، اشاره کنیم. به همین دلیل هر چه بتوانید رتبه بهتری بگیرید و ورودیهای سایتتان افزایش پیدا کند، این شانس را دارید که فروشتان را افزایش دهید. به عنوان مثال در لینکدین میتوانید توجه مخاطبین را به یکی از مطالب خود در سایتتان جلب کرده و با این کار ورودی به سایتتان را افزایش دهید. علاوه بر آنچه که درمورد بهینه سازی درون صفحهای گفته شد، چک لیستهای دیگری نیز وجود دارد که موارد کامل آن را میتوانید در منابع مختلف بیابید.

برخی شرکتها نرخ ثابتی دارند و برخی دیگر بسته به حوزه کاری شما و سختی کار هزینه را محاسبه میکنند. بدین صورت گوگل بهتر متوجه مطلب میشود و از طرفی دیگر به کاربر نیز در فهم مطلبتان کمک خواهید کرد. این اقدامات سبب افزایش سرعت سایت، فهم بهتر محتوا توسط رباتهای جستجو و… برای فهم بیشتر موتور جست و جو نسبت به محتوای خود، باید عوامل سئو داخلی را نیز در نظر بگیرید. این بدان معنا نیست که موتور های جست و جو را گول بزنیم یا فریب بدهیم. مهمترین چیز در سئو عنوان صفحه یا همان title است! عنوانها مشخص میکنند صفحه شما در مورد چیست؟

استفاده از این تکنیک فقط به کسانی توصیه میشود که به اندازه کافی حرفهای باشند تا بتوانند قوانین موتورهای جستجو را به صورت نامحسوس، دور بزنند! هرچند در آموزش سئو اولویتی برای بخشهای سئو مطرح نمیشود، اما برای موفقیت پروژه سئو بهتر است سئو خارجی را پس از سئو داخلی و تکنیکال انجام داد. مثلا اگر در سایت فروش لوله پلاستیکی، آموزش نصب لینوکس را قرار دهید نتیجه مطلوبی حاصل نمیشود. این موضوع را در بخش های ادامه مقاله به شما آموزش میدهم. امروزه الگوريتمهاي موتورهاي جستجو پيچيدهتر شدهاند و خيلي سخت است که مهندسين بهينهسازي بتوانند موتورهاي جستجو را دستکاري کنند، البته اين بازي موش و گربه بين مهندسين سئو و موتورهاي جستجو امروزه نيز وجود دارد و ادامه پيدا خواهد کرد.

این دستهبندی سبب میشود تا مشکلات اساسی و نیاز مخاطبین خود را دریابید و به دنبال آن مطالب مرتبط با نیاز آنها را تولید کنید. خیلی ممنون که در این مقاله از بهترین سایت خدمات سئو و بهینه سازی سایت تا انتها ما را همیاری کردید! در تعریف این روش میتوان اینطور بیان کرد که استفاده از آن، چیزی بین کلاه سیاه و کلاه سفید نیست، بلکه این روش شامل تکنیکهایی میشود که اگر موتورهای جستجو متوجه استفاده از آنها شوند، سایت را جریمه خواهند کرد، اما سئوکارانی که از این روش استفاده میکنند، اعتقاد دارند که مرتکب خلافی در حد کلاه سیاه نشدهاند! قبل از همکاری به چه چیزی توجه کنیم؟ تعیین میکنیم کدام صفحات سایت ارزش بیشتری دارند و انتظار داریم خزنده ها بیشتر به آنها توجه کنند. روی سرورهای هاست اشتراکی سایتهای مختلف زیادی قرار دارند. از دید بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی کار کردن موتورهای جستجو و اینکه کاربران چه چیزی جستجو میکنند و همینطور کلمات کلیدی تایپشده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار میگیرد را مورد بررسی قرار میدهد.

شاید فکر کنید که موتورهای جستجو از کجا میفهمند؟ سعی کنید بیش آر هر موضوع دیگری مخاطب را راضی کنید و برای او تجربه بهتری بسازید. اگر میخواهید سایت خود را حرفه ای بهینهسازی کنید، سئو ۲۴ توصیه میکند از سرویس میزبانی اشتراکی استفاده نکنید. توضیحات را پر از کلمات کلیدی سایت خود نکنید! در نهایت، باید کاربرد پذیری سایت را با کاربران آزمایشی غیروابسته ارزیابی کنید. از شبکههای اجتماعی برای لینک بیلدینگ سالم میتوانید استفاده کنید و اگر قصد افزایش لینکهای ورودی سالم را داشتید هیچگاه تبادل لینک نکنید و هیچگاه لینک خریداری نکنید! باتوجه به حساسیتی که گوگل بر روی امنیت اطلاعات کاربران دارد، در صورت عدم وجود ssl در آدرس سایت، کاربرانی که قصد ورود به آن را دارند، با پیام سایت ناامن روبرو میشوند. بلکه شاید بسیار هم برایتان عجیب باشد اگر بگویم آن مطلب جایگاهی که در سایت بهینه شده دریافت می کند به مراتبط بالاتر از سایت اولی است. سئو فنی: به بهینه سازی هایی که برای خزیدن بهتر موتورهای جستجو در سایت انجام می شود گفته می شود. ولی اگر هدف شما فقط و فقط موتورهای جستجو باشد نه کاربر؛ موتورهای جستجو هم شما را دوست ندارند و در صفحات اول لیست نمیکنند.

سایت شما باید طوری طراحی شود که استفاده از آن هم برای کاربر هم برای موتورهای جستجو آسان و راحت باشد، زیاد از جاوا اسکریپت استفاده نشده باشد، سنگین نباشد، از تصاویر و فلش زیاد استفاده نشده باشد. از آنجایی که بیشتر از 85 درصد از ورودی وب سایت از موتور های جستجو میباشند بهترین راهکار برای افزایش ورودی وب سایت انجام خدمات سئو و افزایش سئو سایت برای فروش بیشتر کسب و کار ها است، این نکته حائز اهمیت است که فرادی که از گوگل شما را پیدا میکنند مشتریان هدفمند هستند، طبق این نکته بسیار مهم افرادی که از سئو سایت شما را پیدا خواهند کرد به احتمال زیاد مشتری شما خواهند بود. صلاح نیست موتورهای جستجو به هر قسمت سایت شما دسترسی داشته باشند و هر قسمتی که از سایت شما را که میبینند ایندکس کنند. ایندکس شدن بعضی از قسمتهای سایت باعث صدمهزدن به آن خواهد شد. یکی دیگر از فاکتورهای مهم سئو تکنیکال که باید به آن توجه داشته باشید، اطمینان از توانایی گوگل در بررسی سایتتان است. اگر بودجه خرید یک سرور اختصاصی یا یک سرور مجازی اختصاصی را ندارید، حد اقل یک ip جداگانه برای سایت خود خریداری کنید تا از سایتهای دیگر سرور متمایز شوید.

ساخت بک لینک یکی دیگر از روشهای ایندکس صفحات در نتایج است. بنابراین برای آنکه از ایندکس شدن سایت خود مطمئن شوید، لازم است در وردپرس به بخش تنظیمات رفته و سپس به (تنظیمات خواندن) مراجعه کرده و در پایان صفحه اجازه ایندکس شدن را صادر کنید. حتما اگر به دنبال یک سایت زیبا، کم هزینه برای کسب و کار خود هستید و می خواهید در مدت زمان کوتاهی سایت شما آماده بهربرداری باشد، بهترین پیشنهاد برای شما می تواند طراحی سایت وردپرس باشد. میگه که اندازه صفحه وب کوچکتر برابر با بارگذاری سریعتر سایت وردپرس است. براساس آمار به دست آمده، افراد پس از 8 ثانیه تصمیم میگیرند که در یک صفحه باقی بمانند و یا آن را ترک کنند.

وردپرس، جوملا و دروپال از جمله سیستمهای مدیریت محتوایی هستند که افزونههای (plugins) زیادی برای Mahdi Najjari بهبود سئو دارند. سیستم مدیریت محتوای پیشرفته، استاندارد و قدرتمند بستر خوبی برای شما و سایت شما خواهد بود سیستمهای مدیریت محتوا با افزونههای مختلفی که بخش سئو را هم دربر میگیرد کمکتان میکند با بهرهگیری از افزونههای قدرتمند سئو، سایت خود را راحتتر و سریعتر بهینهسازی کنید. وقتی مسئله سیستم مدیریت محتوای وبسایتها یا CMS (خصوصا وبسایتهای جوملا) مطرح باشد، تکثیر محتوا می تواند کمی مشکل ساز باشد. مثلا همراه با www یا بدون آن، یا همراه با http یا بدون آن باشد. بله، داشتن یک دامین مناسب و همخوانی آن با محتوای سایت نقش بسیار زیادی در سئو سایت شما دارد و همچنین کمک میکند تا موتورهای جستجو بهتر و سریعتر نوع موضوع سایت شما را از روی دامنه شما تشخیص دهند.

رباتهای گوگل قبل از آنکه به وبسایت وارد شوند، به سراغ بخشی از کدهای سایت میروند تا مطمئن شوند که آیا شما اجازه بررسی را به آنها دادهاید یا خیر؟ مثلا سایت هایی که دوره های رایگان کوتاه مدت برگزار میکنند یا ویدیوهای یوتیوب. تعرفه سئو پروژه ای: حدود قیمت سئو: بستگی به هدف پروژه و مدت زمان رسیدن به هدف دارد. اگر بدنبال متخصص سئو می گردید این مژده را به شما می دهیم می توانید با ژاکت سرویس بهترین متخصصان در حوزه سئو را انتخاب و با آن ها پروژه خود را پیش ببرید. از آن روز تا به الان به صورت مداوم در زمینه بهینه سازی یا سئو سایت فعالیت می کنیم و با لطف پروردگار میزبان پروژه های بزرگی در سطح رقابتی بوده ایم. موتورهای جستجو هر روز در حال تغییر هستند و هر روز به روز رسانیهای بسیار در آنها دیده میشود. سئوسایت فرایندی زمان بر ، سخت و پیچیده است ، در صورتی که بخواهید به درستی بهینه سازی کنید باید تسلط زیادی به مسائل روز سئو داشته باشید و از محتوای از دور خارج شده چشم پوشی کنید و همچنین به هیچ عنوان نمیتوان یک سایت را در زمان خیلی کوتاه و فشرده به رتبه بالا رساند.

در گذشته بدستآوردن رتبه بالا صرفا با استفاده از به کاربردن کلمات کلیدی در متن، نسبت به امروز کار راحتتری بود اما با تغییر الگوریتم ها، گوگل تنها به کلمات کلیدی برای فهمیدن موضوع یک مقاله توجه ندارد و در کنار آن به مفاهیم نیز برای پیداکردن یک نتیجه بهتر توجه میکند. منظور از لینکسازی خارجی یا لینک بیلدینگ، دریافت لینک از سایر سایتها و استفاده از آن در سایت مورد نظر است. این ابزار بر اساس Lighthouse کار میکند و از دادههای میدانی یا Field Data برای ارزیابی سایت کمک میگیرد. تمام این موضوع ها بر اساس روش های درست و در واقع ارگانیک می باشد. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد.