تفاوت در سئو چیست؟

هدف اصلی تگ H3 این است که محتوا را بیشتر به موضوعات فرعی تقسیم کند تا درک را برای کاربر افزایش دهد. هدف ثانویه بهبود سیگنال‌های مرتبط با کلیدواژه‌های مورد هدف سئو است.

حد کاراکتر بهینه

علاوه بر این، هدرهای H2 برای کمک به موتورهای جستجو برای تطبیق صفحات وب با هدف جستجوی کاربر استفاده می شود. تگ های H3 تقریباً برای این منظور مهم نیستند زیرا سطح پایین تری نسبت به عنوان های H2 دارند.

آیا می توانم از H3 به جای H2 استفاده کنم؟

هدف اصلی تگ H2 جدا کردن بخش های محتوا برای تعریف سلسله مراتب اطلاعات و در عین حال بهبود خوانایی برای کاربر است. هدف ثانویه بهبود سیگنال های مربوط به صفحه برای کلمات کلیدی ثانویه است که محتوا برای SEO هدف قرار می دهد.

حد کاراکتر بهینه

تگ H2 هدر سطح 2 در یک سند HTML است که از کد زیر عنوان

استفاده می کند. تگ H2 معمولاً دومین تگ سرفصل است و برای نشان دادن یک زیربخش در محتوا استفاده می‌شود و توسط عنکبوت‌های موتورهای جستجو برای درک موضوعات فرعی صفحه برای تعیین ارتباط با عبارت‌های جستجو خزیده می‌شود.

جزئیات برچسب H2

هدف

با این حال، هر دو عنصر HTML زمانی برای وب سایت شما مفید هستند که در کنار اهداف مورد نظر خود استفاده شوند. به جای اینکه فقط تگ هدر H3 یا H2 را برای بهینه سازی سئو انتخاب کنید، باید بهترین شیوه ها را برای هر دو عنصر برای بهبود تجربه کاربر و سیگنال های بهینه سازی موتور جستجوی صفحه برای رتبه های بالاتر در SERP ها دنبال کنید.

تفاوت بین تگ H2 و H3 چیست؟