تعریف و معنی Google Bard

هدف Bard استفاده از LaMDA برای وارد کردن وسعت دانش جهان به موتور جستجوی گوگل با پاسخ دادن به سوالات به روش مکالمه مستقیماً در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) است.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

Google Bard یک سرویس هوش مصنوعی (AI) محاوره‌ای است که توسط LaMDA (مدل زبانی برای برنامه‌های گفتگو) پشتیبانی می‌شود. Google Bard به عنوان یک ربات چت برای ارائه پاسخ‌های تازه و باکیفیت در جستجوی Google با منبع‌یابی اطلاعات از وب کار می‌کند.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بارد موتور جستجوی گوگل را قادر می‌سازد تا در گفتگوی انسان‌مانند با پایان باز با کاربران شرکت کند تا به آنها کمک کند اطلاعات مورد نیاز خود را برای هر موضوعی دریافت کنند. Bard برای اینکه رقیب مستقیمی برای ادغام ChatGPT (ترانسفورماتور پیش‌آزمایش‌شده ژنراتور چت) بینگ باشد – یک مدل زبان هوش مصنوعی که قادر است متنی شبیه انسان بر اساس ورودی‌هایی که داده می‌شود، ایجاد کند.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 شیفته سئو شده است. هدف استفان این است که بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو را به اشتراک بگذارد تا بتوانید ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود به دست آورید.


منبع: https://seochatter.com/google-bard-definition/

ارائه بهترین نکات سئو …

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.