تعریف و معنی کنسول جستجوی گوگل

Google Search Console سرویسی است که توسط گوگل ارائه می شود و به کاربران اجازه می دهد تا حضور وب سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل بررسی و عیب یابی کنند.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/google-search-console-definition/

کنسول جستجوی گوگل به کسب و کارها، بازاریابان دیجیتال و مدیران سایت کمک می کند تا ترافیک وب سایت را نظارت کنند، اطلاعات جمعیتی یک سایت را درک کنند، نرخ کلیک را برای درخواست های جستجوی فردی زیر نظر داشته باشند و متوجه شوند که آیا سایتی خط مشی های Google را نقض می کند.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

ثبت نام برای کنسول جستجوی گوگل رایگان است و شامل تأیید مالکیت وب سایت می شود. همه حساب های رایگان دارای محدودیت استفاده هستند.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

این شامل ابزارهایی است که به گوگل امکان می دهد یک وب سایت را بیابد و بخزد. کنسول جستجوی گوگل می تواند مشکلات ایندکس را حل کند و محتوای به روز شده یا جدید را دوباره فهرست کند. استفاده از آن پیش نیازی برای گنجاندن یک وب سایت در نتایج جستجوی گوگل نیست.

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.