تعریف و معنی پیوند طبیعی


پیوند طبیعی چیست؟

لینک طبیعی پیوندی است که به صورت ارگانیک و بدون هیچ تلاشی از طرف صاحب وب سایت برای ایجاد بک لینک برای بهینه سازی موتور جستجو ایجاد می شود. همچنین به عنوان بک لینک طبیعی، لینک ارگانیک و بک لینک ارگانیک شناخته می شود.

لینک‌های طبیعی برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی خارج از صفحه (SEO) مهم هستند، زیرا نشان‌دهنده رای اعتماد (یا تایید) از سوی دیگر صاحبان سایت هستند که یک عامل رتبه‌بندی مهم برای الگوریتم‌های موتورهای جستجو است. بک لینک های طبیعی همچنین از دستورالعمل های موتورهای جستجو پیروی می کنند که ساخت لینک های غیر طبیعی را برای دستکاری رتبه بندی موتورهای جستجو ممنوع می کند.

هر چه یک وب سایت لینک های طبیعی بیشتری دریافت کند، دامنه اعتبار و اعتماد بیشتری برای الگوریتم های رتبه بندی دارد. همین موضوع برای صفحات وب منفرد نیز صادق است. بک لینک های ارگانیک بیشتر برابر با رتبه های بالاتر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) است.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

ارائه بهترین نکات سئو …

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

لینک‌های طبیعی با تولید محتوای باکیفیت ایجاد می‌شوند که سایر صاحبان وب‌سایت آن‌قدر ارزشمند هستند که از مقالات، پست‌های وبلاگ، صفحات منابع، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی و غیره به آن‌ها پیوند دهند.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.
منبع: https://seochatter.com/natural-link-definition/