تعریف و معنی ارزش ویژه پیوند

ارزش ارزش ویژه پیوند به عوامل بی‌شماری بستگی دارد، از موقعیت مکانی پیوند در صورتی که یک موج‌گرد منطقی روی پیوند کلیک کند، و به ارتباط آن برای یک موضوع معین. پیوندهای وب‌سایت‌های معتبر نسبت به سایت‌های نسبتاً جدید و ناشناخته ارزش بیشتری دارند.

ارزش لینک ارزشی است که از طریق یک لینک از یک صفحه وب به صفحه دیگر منتقل می شود. همه صفحات وب دارای سطحی از محبوبیت و اعتبار هستند (به نام PageRank) و مقداری از آن ارزش به عنوان ارزش ویژه پیوند به URL پیوند داده شده منتقل می شود. ارزش پیوند می تواند به صورت داخلی از طریق پیوندهای موجود در همان دامنه یا به وب سایت های دیگر با پیوندهای خروجی منتقل شود. همچنین به عنوان آب پیوند شناخته می شود.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

پیوندهایی که با ویژگی rel=nofollow برچسب گذاری شده اند به خزنده های موتورهای جستجو می گویند که پیوند را نادیده بگیرند و ارزش لینک را به URL هدف منتقل نکنند. با این حال، این ویژگی یک اشاره است و نه یک دستورالعمل.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/link-equity-definition/

ارزش سهام لینک چیست؟

قرار دادن تعداد زیادی لینک در یک صفحه، ارزش کلی لینک خروجی آنها را کاهش می دهد، زیرا مرجع رتبه صفحه برای صفحه اصلی بین هر یک از پیوندهای خروجی تقسیم می شود.

به واژه نامه SEO مراجعه کنید

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.