تعریف مزرعه محتوا، معنی و مثال ها

یکی دیگر از کانال‌های YouTube که ویدیوهایی در مورد صنایع دستی، هک‌ها و نکات DIY تولید می‌کند، که اغلب از مواد بازیافتی یا استفاده مجدد استفاده می‌کنند. این شرکت متعلق به First Media است، شرکتی که گزارش شده است که سایر کانال‌ها و وب‌سایت‌های مزرعه محتوا را اداره می‌کند.

ساخته شده برای سایت های AdSense

سایت‌هایی که در تولید محتوا شرکت می‌کنند ممکن است از پست‌های وبلاگ، مقاله‌ها و ویدیوها برای هرزنامه‌های اجتماعی برای افزایش تعداد بازدید از صفحه و بازدیدهای ویدیویی استفاده کنند یا پیوندهای مخربی را برای کاربران ناآگاه کلیک کنند.

ویژگی های مزرعه محتوا

برای شناسایی یک مزرعه محتوا می توانید به دنبال ویژگی های مزرعه محتوای زیر باشید:

  • حجم زیادی از محتوا در موضوعات مختلف تولید می شود که اغلب بر اساس عبارت های جستجو یا کلمات کلیدی رایج است.
  • این شرکت نویسندگان مستقلی را استخدام می کند که حقوق بسیار پایینی دریافت می کنند و ممکن است در موضوعاتی که در مورد آنها می نویسند تخصص یا تجربه نداشته باشند.
  • مزارع محتوا برای مقالاتی مانند 0.01 دلار تا 0.03 دلار برای هر کلمه هزینه های کمی دارند.
  • بهینه سازی موتور جستجو بر دقت واقعی، ارتباط، کیفیت محتوا و استانداردهای روزنامه نگاری سنتی اولویت دارد.
  • محتوا برای ایجاد درآمد تبلیغاتی با جذب بازدید از صفحه خوانندگان، کلیک های تبلیغاتی و فروش وابسته تولید می شود.
  • مقالات محتوایی با کیفیت پایین هستند که ممکن است نامربوط، نادرست، بد نوشته شده، تکراری یا سرقت ادبی از منابع دیگر باشند.

نمونه های مزرعه محتوایی

رسانه تقاضا

همانطور که یاد گرفتید، مزرعه محتوا شرکتی است که حجم زیادی از محتوای با کیفیت پایین را با هدف رتبه بندی در موتورهای جستجو با هدف اصلی ایجاد درآمد تبلیغاتی از طریق بازدید از صفحه، کلیک یا فروش وابسته تولید می کند. مزارع محتوا از نویسندگان آزاد استفاده می کنند که روش های روزنامه نگاری سنتی را نادیده می گیرند تا محتوایی را بر اساس موضوعات جستجوی محبوبی که تقاضای بازار را هدف قرار می دهند تولید کنند.

برخی از صاحبان وب سایت، نسخه خود از مزرعه محتوا را با راه اندازی یک سایت scraper ایجاد می کنند که محتوای وب سایت های دیگر را با استفاده از فناوری های scraping وب کپی می کند. سایت‌های Scraper همچنین ممکن است حاوی محتوای تولید شده توسط کاربر باشند تا به پنهان کردن شیوه‌های خراش‌دهی وب از خزنده‌های موتورهای جستجو کمک کنند.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/content-farm-definition/

مزارع محتوا همچنین به عنوان کارخانه تولید محتوا شناخته می شوند زیرا آنها در حال تولید (یا تولید) حجم انبوه محتوا برای شبکه جهانی وب هستند، معمولاً به شکل پست های وبلاگ، مقالات و ویدیوها، تا به صاحبان وب سایت بفروشند.

مزارع محتوا چگونه کار می کنند؟

بینگ با Google برای به اشتراک گذاشتن سیگنال‌ها و داده‌های مربوط به مزارع محتوا و سایر اشکال هرزنامه‌های وب همکاری کرد. بینگ همچنین با Blekko، یک موتور جستجوی کوچکتر همکاری کرد که به کاربران اجازه می‌دهد مزارع محتوا و سایر سایت‌های ناخواسته را فیلتر کنند.

DuckDuckGo قابلیت مشاهده مزارع محتوا را حذف می کند

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.