بهترین ابزارهای جستجوگر دشواری کلمات کلیدی (رایگان و پولی برای سئو)

بهترین ابزار دشواری کلمه کلیدی بعدی توسط ایجاد شده است ابزار بررسی سئو، که شامل مجموعه کاملی از نرم افزارهای تجزیه و تحلیل موتورهای جستجو است که می توانید بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید.

Keysearch یک تحلیلگر سختی کلمه کلیدی محبوب است که در صنعت زیاد سر و صدا نمی کند. با این حال، این یکی از ابزارهای برتر مورد استفاده توسط وبلاگ نویسان مبتدی است که مقرون به صرفه ترین گزینه را با کمترین قیمت می خواهند.

شما می توانید از نسخه رایگان استفاده کنید، که اغلب برای اکثر افراد ایده آل است، یا برای باز کردن قفل ویژگی های اضافی مانند ردیابی رتبه، ذخیره گزارش ها و ذخیره داده های پروژه، به گزینه پولی ارتقا دهید.

قیمت: 10 جستجوی رایگان در ماه با یک حساب رایگان Moz؛ 99 دلار برای طرح استاندارد با 150 جستجوی ماهانه کلمه کلیدی.

3. ابزار بررسی سئو

همانطور که متوجه شدید، بسیاری از ابزارهای سختی کلمه کلیدی برای انتخاب وجود دارد که می تواند به شما در تجزیه و تحلیل رقابت کلمات کلیدی برای بهینه سازی موتور جستجو کمک کند. با خیال راحت هر یک از این توصیه ها را امتحان کنید تا بفهمید کدام تحلیلگر دشواری کلمه کلیدی برای نیازها و بودجه شما بهترین کار را دارد.


منبع: https://seochatter.com/best-keyword-difficulty-checker-tools/

قیمت: رایگان با استفاده نامحدود و بدون نیاز به ثبت نام.

4. SEO PowerSuite

پس از ثبت نام، نمره دقیق دشواری کلمه کلیدی را دریافت خواهید کرد که به شما نشان می دهد رتبه بندی برای عبارت جستجو بر اساس معیارهای Domain Authority و Page Authority نتایج رتبه برتر در Google چقدر آسان یا سخت است.

قیمت: از پیوند شریک من برای یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه با 5 جستجوی روزانه کلمه کلیدی استفاده کنید. یا با 200 جستجوی روزانه به طرح اولیه 17 دلار در ماه یا طرح حرفه ای 34 دلار در ماه با 500 جستجوی روزانه ارتقا دهید.

9. ابزارهای کوچک SEO

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از ابزارهای مشکل کلمه کلیدی است. وقتی اشتراک پولی خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای بررسی مشکل کلمه کلیدی

قیمت: استفاده رایگان بدون نیاز به ثبت نام یا پرداخت هزینه هفتگی یا ماهانه برای یک تجربه بدون آگهی.

10. Serpstat

رتبه‌بندی SE همچنین نسخه‌های اپلیکیشن موبایل این پلتفرم را ارائه می‌کند تا به شما امکان دسترسی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته به نظارت وب‌سایت، مدیریت بک لینک، ارزیابی وب‌سایت و بسیاری از ابزارهای دیگر را بدهد که امتیاز وب‌سایت یا محتوای شما را مستقیماً از دستگاه تلفن همراه شما افزایش می‌دهد.

قیمت: با استفاده از پیوند شریک من، یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را دریافت کنید. 119.95 دلار ماهانه برای طرح حرفه ای.

8. جستجوی کلید

قیمت: رایگان با استفاده نامحدود و بدون نیاز به ثبت نام.

2. Moz Keyword Explorer

قیمت: چهار طرح: Lite، Standard، Advanced و Enterprise با نرخ های ماهانه و سالانه. Lite ماهانه 65 دلار با 4000 جستجوی روزانه هزینه دارد. هزینه استاندارد برای 5000 جستجوی روزانه 149 دلار است. هزینه های پیشرفته 299 دلار برای 8000 جستجوی روزانه. و Enterprise برای 12000 جستجو روزانه 499 دلار هزینه دارد.

درباره مشکل کلمه کلیدی بیشتر بدانید

Small SEO Tools علاوه بر تحلیلگر دشواری کلمات کلیدی، چندین ابزار را برای کمک به ناشران وب سایت فراهم می کند، از جمله چک کننده گرامری، اسکنر سرقت ادبی و جستجوی عکس معکوس.

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین جستجوگر دشواری کلمات کلیدی برای سئو لذت برده باشید.

می توانید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و روزانه 10 کلمه کلیدی جستجو کنید تا نمرات دشواری کلمه کلیدی را برای عبارات جستجوی بالقوه برای هدف قرار دادن محتوای سئو بررسی کنید. همچنین می‌توانید جنبه‌های دیگر ابزار مانند ویژگی شکاف کلمات کلیدی، مدیریت کلمات کلیدی، ممیزی بک لینک، جستجوگر سئوی درون صفحه و موارد دیگر را آزمایش کنید.

قیمت: رایگان برای 10 روز با استفاده از پیوند شریکم امتحان کنید. حداقل 29.90 دلار برای طرح اولیه با 5 ابزار تجزیه و تحلیل SEO.

6. رتبه بندی SE

Keysearch یک گزینه عالی برای افرادی است که تازه از ابزارهای SEO استفاده می کنند و می خواهند یک گزینه مقرون به صرفه برای ابزارهای با قیمت بالاتر مانند Ahrefs و Semrush با تجزیه و تحلیل دشواری کلمات کلیدی به همان اندازه خوب باشند. این ابزار همچنین با چندین ابزار دیگر مانند تحلیلگر بک لینک، حسابرس وب سایت و دستیار نوشتن محتوای هوش مصنوعی همراه است تا به شما کمک کند محتوا و پروفایل بک لینک خود را برای موفقیت بهینه کنید.

Semrush یکی از ابزارهای پیشرو SEO در بازار است که توسط هزاران متخصص صنعت مورد استفاده قرار می گیرد، و ابزار Keyword Magic یکی از برترین بررسی کننده های دشواری کلمات کلیدی است که تا به حال به دست شما می رسد.

SE Ranking یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند با ابزار سختی کلمات کلیدی خوب است. این پلتفرم طیف گسترده ای از 35+ ابزار سئو را ارائه می دهد که به دلایل زیادی آن را مفید می کند.

می‌توانید بررسی کامل KWFinder من را در اینجا با هر ویژگی توضیح داده شده بخوانید یا به سادگی امروز آن را برای خودتان امتحان کنید.

SEO PowerSuite یکی از محبوب ترین ابزارهای بررسی دشواری کلمات کلیدی در بازار را دارد که می توانید مستقیماً از رایانه خود دانلود و استفاده کنید.

ارائه بهترین نکات سئو …

این راهنما شامل لیستی از بهترین بررسی کننده های دشواری کلمات کلیدی برای سئو است.

به صفحه فرود بروید، کلمه کلیدی مورد نظر خود را برای بررسی وارد کنید، سپس روی “تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی” کلیک کنید. یک پاپ آپ ظاهر می شود که از شما می خواهد یک حساب کاربری رایگان ثبت کنید که فقط چند دقیقه طول می کشد و به آدرس ایمیل، نام شرکت و سایر اطلاعات مرتبط نیاز دارد.

KWfinder توسط Mangools ابزار مورد علاقه من برای بررسی نمرات دشواری کلمات کلیدی به صورت روزانه هنگام انجام تحقیقات سئو کلمات کلیدی و برنامه ریزی محتوا است. در تجربه من، KWFinder یکی از کاربرپسندترین و دقیق‌ترین معیارهای امتیازدهی KD را برای یافتن کلمات کلیدی کم رقابت برای رتبه‌بندی در SERPها دارد.

برای استفاده از این ابزار می توانید با وارد کردن زبان، کشور و کلمه کلیدی جستجو، دامنه یا کلمه کلیدی را جستجو کنید. این وب‌سایت از شما می‌خواهد برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت‌نام کنید و تعداد محدودی جستجوی رایگان را قبل از پرداخت هزینه ماهانه فراهم می‌کند.

اگر به دنبال یک تحلیلگر دشواری کلمه کلیدی سریع و با کاربرد آسان هستید که بتواند با یک کلیک امتیاز KD ایجاد کند، پس ابزارهای سئو کوچک دقیقا همین را به شما می دهد. اگر در نوشتن محتوای آنلاین و یادگیری در مورد SEO و ابزارهای مختلفی که می توانید برای تجزیه و تحلیل بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده کنید، این ابزار عالی است.

اهرفس یکی از بهترین بررسی کننده های دشواری کلمات کلیدی را ارائه می دهد که استفاده از آن 100٪ رایگان است. همچنین یک ابزار آسان برای شروع کار برای مبتدیان یا هر کسی که تازه به تحقیق کلمات کلیدی می پردازد.