برنامه آزمون آیین نامه رانندگی 1401 گواهینامه پلاس قبولی 100٪ نسخه اندروید و IOS | driveing

کشورهای توسعه یافته دقت بیشتری در هنگام صدور گواهی نامه رانندگی صرف می‌نمایند. در این کشورها درصورتی‌که فرد بدون داشتن گواهی نامه از وسیله نقلیه استفاده نماید، شامل جریمه‌های هنگفتی می‌شود. توجه داشته باشید از آن جایی که آزمون نمره منفی ندارد، پیشنهاد می شود به تمامی سوالات پاسخ دهید و سوالی را سفید رها نکنید زیرا سوال سفید نیز به منزله یک پاسخ غلط برای شما محسوب می گردد. سلام من سوالات طلایی رو خریداری کردم ولی حالا دسترسی ندارم بهشون. واقعا واقعا ازتون ممنونم .به هرکی بشناسم این سایت رو معرفی میکنم .خدا خیرتون بده .ان شاا اونقدر پول دار بشید هواپیما بخرید .مهاجرت کنید ..برید بهترین جای دنیا …ان شاا خوشبخت وعاقبت بخیر بشید .

مهمترین نمونه سوالات آیین نامه ۱۴۰۲ با جواب؟

برای دریافت گواهینامه باید چند مرحله را طی کنید، ابتدا در کلاس های نظری شرکت می کنید تا درباره قوانین راهنمایی و رانندگی آموزش ببینید. سپس کلاس های فنی برگزار می شوند که شما در این کلاس ها درباره اجزای مهم خودرو، آموزش خواهید دید. بعد از برگزاری کلاس های نظری و فنی، زمان برگزاری های عملی رانندگی است که 12 جلسه طول می کشد. بعد از آن، در آزمون آیین نامه رانندگی شرکت خواهید کرد و اگر قبول شوید، وارد مرحله تست رانندگي شهری توسط افسر خواهید شد.

  • توجه داشته باشید که نمونه سوالات آیین نامه ۱۴۰۲ با جواب را دانلود کنید تا نتیجه آزمون‌ها برایتان مشخص باشد.
  • سوالات آزمون آئین نامه به صورت تستی بوده و شما باید سرعت عمل بالایی در این آزمون داشته باشید.
  • پیشنهاد می‌شود از چند هفته قبل‌ از آزمون آیین ‌نامه روزی دو الی سه آزمون را حل کنید.

کمی بالاتر درست در همین صفحه , کتاب راهنمایی رانندگی دکمه قرمز رنگ قرار دارد با کلیک بر روی دکمه میتوانید سوالات رو دانلود کنید . اگر سوالی دارید فقط از طریق چت باکس با پشتیبانان سایت در ارتباط باشید , نظرات زیادی در روز از سمت کاربران و مخاطبین عزیز برای ما ارسال میشود که به دلیل تکراری بودن سوالات لزومی به نشر آنان در سایت نیست . پس اگر سوالی دارید از قسمت آبی رنگ سمت راست پایین صفحتون به ما پیام بدید . درود , در صورتی که سوالات را در فروردین ماه دانلود کرده اید ,نیازی به دانلود سوالات اردیبهشت ندارید .

حرف آخر: آزمون آیین نامه(قبولی ۱۰۰٪) Driving regulations test

برنامه آزمون آیین نامه رانندگی 1401 گواهینامه پلاس قبولی 100٪ نسخه اندروید و IOS | driveing

شما با زدن تست می توانید سرعت العمل خودتان را افزایش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه ایده آلی برسید. دیگر نیازی نیست که زمان خودتان را صرف زدن تست های بدون جواب کنید که اصلا درست و غلط آن ها را نمی دانید. آزمون آیین نامه رانندگی پایه 3 یکی از انواع آزمون های مقدماتی است که برای دریافت گواهینامه از هنرجویان گرفته می شود.

چرا امتحان آیین نامه رانندگی را قبول نمیشویم؟

در کشور ما نهاد صادر کننده انواع گواهی‌نامه وسایل نقلیه مختلف پلیس راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی (راهور) است. فرد برای کسب تصدیق نامه ابتدا باید در کلاس‌های آموزش رانندگی شرکت نماید. متقاضی با کسب نمره قبولی در آزمون‌های رانندگی مجوز هدایت وسایل نقلیه را کسب می‌نماید. مرور سخت‌ترین سؤالات آیین نامه رانندگی قبل از حضور در آزمون می‌تواند کمک شایانی در کسب نمره بالاتر داشته باشد. در بالای همین صفحه، ازمون های آنلاین ایین نامه گذاشته شده و با کلیک روی هر کدام می توانید در آزمون شرکت کنید و خود را محک بزنید. حتی از این آزمون آنلاین برای یادگیری هم می توانید استفاده کنید به این صورت که هر کدام از سوالات را بخوانید و روی راهنمای کلیک کنید تا پاسخ مشخص شود.