بررسی پیشنهادات موضوع Ezoic Niche IQ (12 نتیجه تست)

همانطور که در تست های پیشنهادات موضوعی من متوجه شدید، بسیاری از عبارات کلیدی به راحتی برای سئو هدف گذاری می شدند و کاملاً با موضوع وب سایت حیواناتی که برای این پروژه استفاده کردم مطابقت داشتند. با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که این آزمایش‌های IQ بر اساس تجربه شخصی من بوده و شما می‌توانید نتایج بهتر یا بدتری داشته باشید.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/ezoic-niche-iq-topic-suggestions-review/

این دو پارامتر فهرست نهایی را به 12 ایده کلمه کلیدی محدود کردند که در بخش بعدی این بررسی که حاوی نتایج آزمون است، خواهید یافت.

نتایج آزمون

ابزار پیشنهادات موضوع کار بسیار خوبی را در یافتن موضوعات خوب برای من انجام داد تا بر اساس مقامات موضوعی و دامنه سایت همانطور که در این مقاله خواهید دید.

پیشنهادات اولیه موضوع توسط Niche IQ

من از اکتبر 2022 از پلتفرم Niche IQ استفاده می کنم و ویژگی های مختلفی مانند پیشنهادات موضوع را برای کمک به افزایش ترافیک ارگانیک برای چندین وب سایت آزمایش کرده ام.

تصویر زیر پیشنهادات اولیه موضوع توسط Niche IQ را بر اساس انواع محتوای منتشر شده در سایت حیوانات نشان می دهد. برخی از پیشنهادات ایده‌هایی بودند که هرگز به آن‌ها فکر نکرده بودم، مانند «مار ذرت در مقابل سر مسی»، در حالی که برخی دیگر با محتوای موجودی که من منتشر می‌کردم، مانند «ایگواناها بومی فلوریدا هستند» کاملاً مناسب بودند.

پیشنهادات موضوع IQ طاقچه (فهرست اولیه)

فیلتر کردن پیشنهادات موضوع بر اساس نوع سوال

بنابراین، من شما را تشویق می‌کنم تا با انتخاب بهترین عبارات کلیدی که با پارامترهایی که در آزمایش شما برای شما مهم هستند و اهداف بلندمدتی که برای وب‌سایت خود در نظر گرفته‌اید مطابقت دارند، بررسی خود را درباره پیشنهادات موضوع در Niche IQ انجام دهید.