بررسی تقویت کننده صفحه Ezoic (مطالعه کامل با مثال)

توجه: ممکن است تا ۴ روز طول بکشد تا داده‌های Page Booster برای ویژگی‌های GSC جدید متصل شده ظاهر شود.

صفحه نمای کلی

اگر می‌خواهید یک URL خاص را در یک برگه پرطرفدار جستجو کنید، یک نوار جستجو نیز وجود دارد.

فهرست روند تقویت صفحه

مستندات Page Booster توصیه های زیر را برای کمک به بهبود رتبه بندی کلمات کلیدی که روند نزولی دارند ارائه می دهد:

  • کلمات کلیدی که بیشترین ضرر را در ترافیک جستجو برای URL ایجاد کرده اند را شناسایی کنید.
  • پوشش مقاله از کلمه کلیدی را بررسی کنید.
  • اگر بخشی در صفحه وجود ندارد که آن عبارت کلیدی را پوشش می دهد، یک یا دو پاراگراف به مقاله اضافه کنید که موضوع را پوشش می دهد.

همه اعضای Ezoic دسترسی رایگان به ویژگی Page Booster در NicheIQ دارند. با این حال، این برنامه نیاز به اتصال به کنسول جستجوی گوگل برای دریافت ترافیک ارگانیک و داده های کلمه کلیدی دارد. بنابراین، باید به NicheIQ اجازه دسترسی به ویژگی کنسول جستجوی گوگل (GSC) وب سایت خود را در صفحه تنظیمات دهید یا قبلاً مجوز دسترسی به GSC در Big Data Analytics را داشته باشید تا Page Booster کار کند.

همانطور که در تصویر مثال بالا می بینید، صفحه وب در وب سایت SEO Chatter برای “چگونه یک PDF در گوگل جستجو کنیم” بیشترین کاهش ترافیک را در 30 روز گذشته داشته است. اما اگر به داده های کلمه کلیدی برای عبارات جستجویی که منجر به از دست دادن ترافیک شده اند نگاه کنید، هر یک تنها یک تغییر جزئی در رتبه بندی داشته اند (< 1 موقعیت).

توجه: طبقه بندی نامشخص به صفحات وب اطلاق می شود که در ماه های گذشته تنوع زیادی در ترافیک داشته اند. این بدان معناست که آن صفحات روند واضحی (بالا، پایین یا پایدار) ندارند، اما دارای جهش‌ها و ضررهای زیادی در ترافیک بوده‌اند. نشان دهنده نوسانات در رتبه بندی و مشاهده ارگانیک در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs).

فهرست صفحه

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/ezoic-page-booster-review/

صفحه نمای کلی تقویت کننده صفحه به شما یک نگاه اجمالی به 3 صفحه وب برتر با عملکرد بیش از حد و 3 صفحه وب برتر با عملکرد ضعیف در سایت شما به همراه تغییر ترافیک ماهانه آنها می دهد. بخش روند کلی به شما یک تفکیک کامل از تمام صفحات بر اساس هر گرایش می دهد. با نگه داشتن ماوس روی میله‌های نمودار، یک راهنمای ابزار با تعداد کل صفحات در آن روند نمایش داده می‌شود.

برای این مثال، داده ها نشان می دهد که روند کاهشی ترافیک یک روند فصلی است. از دست دادن شدید در موقعیت های رتبه بندی برای کلمات کلیدی اولیه. بنابراین، واقعاً نمی توان برای بازیابی ترافیک از دست رفته از بهبود سئوی صفحه یا به روز رسانی محتوا، کار زیادی انجام داد.

در حالی که محتوای خود را به طور عینی با رقبا مقایسه می کنید، این نوع سوالات را از خود بپرسید:

خلاصه بررسی تقویت کننده صفحه

اگر می‌خواهید پس از خواندن این راهنما، سایر بررسی‌های Ezoic من را ببینید، این بررسی پیشنهادات موضوعی Ezoic NicheIQ و بررسی Ezoic Humix را با نتایج آزمایش واقعی از وب‌سایت‌های من بررسی کنید.

در زیر، دقیقاً نحوه عملکرد ویژگی Page Booster را به شما نشان خواهم داد NicheIQ Ezoic مجموعه سئو به همراه داده های نمونه از وب سایت خودم. در پایان این راهنما، متوجه خواهید شد که تقویت کننده صفحه چیست و چگونه این ابزار تجزیه و تحلیل سئو می تواند به شما در بهبود استراتژی بهینه سازی محتوای خود برای موفقیت طولانی مدت کمک کند.

ارائه بهترین نکات سئو …

Ezoic Page Booster یک ابزار تجزیه و تحلیل SEO است که به شما کمک می کند صفحات وب را که با ترافیک جستجوی ارگانیک عملکرد ضعیفی دارند شناسایی کنید و داده های کلمه کلیدی را ارائه می دهد که صاحبان وب سایت می توانند روی آنها تمرکز کنند تا ترافیک از دست رفته را به دست آورند.

افشا: این یک پست حمایت شده توسط Ezoic است. تمام نظرات و نظرات بیان شده در این پست بر اساس دیدگاه های شخصی من و استفاده از تقویت کننده صفحه NicheIQ است.

بررسی تقویت کننده صفحه NicheIQ

برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی که بر موقعیت جستجو و ترافیک یک صفحه وب تأثیر گذاشته اند، روی علامت (+) کلیک کنید تا داده ها گسترش یابد.

مثال افزایش روند کاهشی صفحه تقویت کننده

همانطور که متوجه شدید، ویژگی Page Booster در NicheIQ یک برنامه قدرتمند است که می تواند به شما کمک کند به سرعت عملکرد صفحات وب خود را در موتور جستجوی گوگل تجزیه و تحلیل کنید. با به‌روزرسانی ماهانه داده‌های مرتبط با سئو برای URL‌های برتر خود، می‌توانید تصمیم بهتری در مورد اینکه کدام صفحه‌ها برای به دست آوردن موقعیت‌های رتبه‌بندی از دست رفته و ترافیک بر اساس بینش کلمات کلیدی استراتژیک به توجه شما نیاز دارند، بگیرید.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بررسی تقویت کننده صفحه Ezoic

تقویت کننده صفحه Ezoic چیست؟

در صفحه فهرست صفحات، چهار برگه را خواهید دید که با نام روند فهرست شده در نمودار میله ای در صفحه نمای کلی یکسان هستند:

علاوه بر این، صفحه وب شما ممکن است در ملاقات با هدف جستجوی کاربر ضعیف باشد. در این صورت، شما باید صفحات وب با رتبه برتر را در SERP ها تجزیه و تحلیل کنید تا بفهمید محتوای شما در کجا کمبود دارد.

امیدوارم از بررسی تقویت کننده صفحه Ezoic لذت برده باشید.

اکنون، اگر مقاله قبلاً پوشش کافی از عبارت کلیدواژه‌ای را داشته باشد که روند رو به نزولی دارد، ممکن است لازم باشد سیگنال‌های سئوی درون صفحه را برای مدت مورد نظر بهبود دهید. این راهنمای مرتبط را در مورد نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در یک مقاله برای سئو برای راهنمایی های اضافی که می توانید برای کمک به افزایش رتبه بندی برای عبارت جستجو استفاده کنید، ببینید.

اکنون که بررسی من را خوانده‌اید و نمونه‌های واقعی این ابزار را در عمل مشاهده کرده‌اید، من شما را تشویق می‌کنم تا خودتان صفحه تقویت‌کننده Ezoic را امتحان کنید. این یک برنامه عالی برای تجزیه و تحلیل سئو است که می تواند به شما در بهبود موفقیت طولانی مدت وب سایت خود کمک کند.