انواع لینک های Nofollow در سئو (4 نوع لینک توضیح داده شده است)

همچنین بخشی با منابع اضافی وجود دارد که در مورد اصول لینک های nofollow بیشتر توضیح می دهد تا به شما در ایجاد استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی بهتر کمک کند.

انواع لینک های Nofollow در سئو

انواع لینک های Nofollow در سئو

1. پیوندهای Rel=Nofollow

این راهنمای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) انواع مختلف لینک های nofollow در سئو را توضیح می دهد.

علاوه بر این، استفاده از چندین مقدار rel در پیوند nofollow به آن اجازه می‌دهد تا با سرویس‌هایی که ویژگی‌های جدید را پشتیبانی نمی‌کنند، سازگار باشد.

نوع نهایی پیوند nofollow استفاده از بیش از یک مقدار rel در یک هایپرلینک است. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید لینک های برگشتی را با چندین مقدار rel برچسب گذاری کنید تا به موتورهای جستجو اطلاع دهید که پیوندها در یک صفحه وب برای اهداف مختلف ایجاد شده اند، مانند یک لینک که از محتوای تولید شده توسط کاربر می آید و حمایت مالی می شود.

طبق دستورالعمل‌های موتور جستجوی گوگل، شما باید لینک‌های خروجی را که در ازای بک‌لینک پرداخت می‌شوند یا به نوعی ارزش داده می‌شوند، واجد شرایط باشید تا خزنده‌ها رابطه با صفحه پیوند شده را درک کنند. در غیر این صورت، دامنه شما یا صفحه پیوند دهنده ممکن است جریمه پیوند غیرطبیعی برای شرکت در یک طرح پیوند دریافت کند.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید
می توانید هر یک از انواع پیوندهای nofollow را که در این صفحه توضیح داده شده است ترکیب کنید تا به طور دقیق رابطه بین محتوا و سایت شخص ثالثی که به آن پیوند داده شده است را توصیف کنید. داشتن چندین ویژگی لینک nofollow در یک بک لینک کاملا معتبر است تا رابطه بین سایت ها را روشن کند.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 شیفته سئو شده است. هدف استفان این است که بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو را به اشتراک بگذارد تا بتوانید ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود به دست آورید.


منبع: https://seochatter.com/types-of-nofollow-links-in-seo/

استفاده از ویژگی nofollow link برای محتوای تولید شده توسط کاربر کاملاً معتبر است. با این حال، استفاده از ویژگی جدید UGC به سیستم های رتبه بندی موتور جستجو اجازه می دهد تا پیوندها را برای تجزیه و تحلیل وب بهتر پردازش کنند.

همانطور که متوجه شدید، انواع مختلفی از لینک های nofollow در زمینه بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد. به همین دلیل مهم است که اصطلاحات و تعاریف خاص هر نوع بک لینک نوفالو را درک کنید تا بدانید که چگونه می توان آنها را به بهترین نحو در استراتژی سئوی خود به کار برد.