اما بهینهسازی تصاویر را فراموش نکنید!

به علاوه ساخت یک سایت مپ میتواند از نظر سئو نیز برای سایت شما تاثیر مثبتی به همراه داشته باشد. همانطور که گفته شد، با توجه به ساختار محتوایی، بهتر است در ابتدای محتوا به پیلار لینک دهید و در محتوای پیلار نیز با کلاستر خود لینکسازی کنید. رسیدن به صفحه اول گوگل، همچون گذشته آسان نیست و نمی توان با یک محتوای 400 کلمه ای به رتبه های بالای گوگل دست یافت. پس حتما در این مسیر با تیمی حرفه ای و کاردرست مشورت کنید. علاوه بر این در این مقاله، به شما چگونگی اجرای فهرست محلی گوگل با یک نقشه سایت GEO و یک فایل KML را نشان می دهیم که موجب بهبود رتبه سئو می شود. همه سایت مپ ها مجاز هستند که حداکثر حاوی 50 هزار URL باشند و سایز فایل آنها در حالت غیر فشرده از …

تعهدات بلند مدت اکثر شرکت های سئو از مشتریان خود می خواهند که قراردادهای حداقل 6 ماهه با آنها امضا کنند و این بدین معنی است که اگر مثلا در ماه دوم از شرکت سئو خود احساس ناراضیتی داشته باشید مجبورید تا اتمام قرارداد صبر کنید. اتفاق جالب دیگه ای که ممکنه بیفته وقتیه که مثلا شما توی وردپرس، دایرکتوری wp-admin رو Disallow می کنید. اگه شما اکانت سرچ گوگل و یا همون وبمستر تولز خود رو فعال نکنید عملا هیچ تعاملی رو نمیتونید با گوگل داشته باشید و مانند راننده ای میشید که چراغ خاموش داره در شب رانندگی میکنه و جایی رو نمیبینه. و در نتیجه خدماتی که به شما ارائه می دهد بر اساس موقعیت مکانی شما مانند اصفهان بهینه می شود.

از آنجا، گوگل قادر به دیدن آن خواهد بود. هنگامی که نقشه سایت خود را به موتورهای جستجو ارسال می کنید، آنها می توانند آن را خزیده و محتوای جدیدی را که قبلاً از آن اطلاعی نداشتند شناسایی کنند. نقشه سایت شما تمام اطلاعات صفحات وب سایت شما را در یک مکان به مخاطبان شما نشان می دهد. پس شما نیاز به دریافت خدمات سئو دارید. توجه داشته باشید که کیفیت هر بک لینک با بک لینک دیگر متفاوت می باشد و صرفاً تعداد بک لینک برای گوگل مدنظر نیست؛ به طور مثال ممکن است یک سایت تنها با دریافت یک backlink از یک سایت مرتبط و قدرتمند رشد بیشتری نسبت به سایتی داشته باشید که تعدادی backlink غیرمرتبط و بی کیفیت دارد. شاید بحث تصاویر مربوط به سئو تصاویر باشد، اما یک تصویر هم نوعی محتواست. با سئوی تصاویر میتوانید در بخش نتایج مربوط به تصاویر نیز رتبه بگیرید. حال رقابت از داخل کوچه و بازار به صفحات آنلاین موتورهای جستجو (SERP) کشیده شده است. نقشه سایت تصویر: این نقشه سایت ابزاری است که به ویژه برای کمک به موتورهای جستجو در یافتن تمام عکس های ارسال شده در وب سایت شما طراحی شده است. در ادامه این مقاله از طراحی سایت به فاکتورهای رتبه بندی سئو در نقشه گوگل و بایدها و نباید های آن می پردازیم.

برای ارائه هر نوع محافظتی در برابر دسترسی غیرمجاز به Robots.txt اعتماد نکنید. نقشه های سایت با ارائه لیستی جامع از تمام صفحات و دایرکتوری ها در یک وب سایت و همچنین اطلاعات مربوط به ارتباط نسبی آنها با یکدیگر به عنکبوت های موتورهای جستجو کار می کنند. سایت مپ فهرستی از صفحههای اصلی یک وبسایت است که ارتباط بین این صفحهها را نیز نمایش میدهد. همچنین نقشه سایت ممکن است مرور کل ساختار وب سایت شما را برای خزنده ها آسان تر کند. آنها همچنین ممکن است حاوی صفحات فرعی باشند که برای پیوند داخلی یا سایر وسایل کمک ناوبری ارزشمند هستند، اما برای مرور خود وب سایت فوراً مفید نیستند.

هرچه تعداد سایت های معتبری که در مورد آدرس و تلفن شما صحبت می کنند، بیشتر باشد، بهتر است. برخی از شرکت ها از ساعتی 30 هزار تومان تا ماهی 10 میلیون تومان به مشتری قیمت اعلام می کنند. یعنی تا زمانی که کاربری بر روی تبلیغ شما کلیک نکند، هزینه ای هم پرداخت نخواهید کرد. آیا شرکت شما آموزش سئو حرفه ای هم دارد؟ همچنین یکی از پیشنهادات سایت کدُ سئو برای آموزش سئو استفاده از سایت یوتیوب می باشد. در این مقاله قصد داریم با آموزش ساخت سایت مپ شما را یک قدم دیگر به بهینهسازی سایتتان نزدیک … یکی از تکنیکهای بهبود بهینهسازی موتور جستجو، که امن ترین راه رسیدن به رتبهی بالا و بازدید بیشتر سایت است، استفاد از روش سئو کلاه سفید است. اما داشتن یک محتوای یونیک خوب تنها چیزی نیست که برای رسیدن یک صفحه به نخستین نتایج گوگل لازم است بلکه محتوا علاوه بر یونیک و معتبر بودن، باید سئو هم شده باشد. برای گرفتن رتبه خوب در گوگل، قبل از هرچیزی باید محتوای باکیفیت تولید کنید و این موضوع هیچ ربطی به سیستم مدیریت محتوایی که از آن استفاده میکنید ندارد.

سعی کنید خواننده را وادار کنید تا با تیم شما ارتباط برقرار کند یا شاید صفحات فروش یا پست های وبلاگ را که جزئیات مربوط به نوع خدماتی که کسب و کار شما ارائه می دهد را بررسی کند. در واقع محتوا باید دارای ویژگیهایی نظیر ارتباط متن و موضوع، قابل فهم بودن، نگارش شیرین و صد البته غیر کپی بودن باشد. ارزش URL برای یک شخص با ارتباط آن تعیین می شود. 5. مطابقت آدرس در سایت شما: گوگل آدرس سایت و تلفن ها را جستجو می کند و صحت آنها را می سنجد. اما برای استفاده از خدمات اضافی باید هزینه ای به آنها پرداخت شود. مثلا برای یک مقاله هزار کلمه ای کلمه کلیدی مربوطه پانزده بار تکرار می شود. 3. تطبیق آدرس ها و شماره تلفن های شما بر روی وب: چگونه گوگل می تواند تشخیص دهد که کسب و کار شما واقعی است؟ از دیگر مواردی که خیلی روی سئوی داخلی تأثیر میگذارد، لینک سازی داخلی است. اما این مزایا به تنهایی برای بهینه سازی این سایت ها کفایت نمی کند و باید از روش های منحصر به فرد دیگری که وجود دارند برای سئوی سایت های خبری استفاده کرد. همچنین، این ما را به این نتیجه می رساند که نقشه سایت بخش مهمی از سئو است.

محتوای تکراری می تواند موتور جستجو را سردرگم کند و باید از آن اجتناب کرد. حتما و حتما کلمه ی کلیدی را در تگ ها و زیر عنوان های مثل تگ H1 و H2 و حتی H3 نیز استفاده کنید تا تاثیر آن را در سئو محتوا ببینید. بعد از چک کردن لینک Follow حتما ببینید که توی ALT گیف بنر، کلمه کلیدی درج شده یا نه! موتورهای جستجو با دنبال کردن نقشه سایت می توانند در تمام سایت شما خزیده و آن را ایندکس کنند. به منظور جلوگیری از این اتفاق، باید یک برچسب “no-index” و “follow” به URL اضافه کنید تا از ایندکس شدن آن توسط موتور جستجو جلوگیری کنید. تا به امروز، موتورهای جستجویی همچون گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو به این پروتکل احترام می گذارند و خود را از صفحاتی که توسط کاربر محدود شده است دور نگه میدارند.

در شاپفا همه چیز از قبل به بهترین حالت ممکن پیش بینی شده و شما به راحتی میتوانید با اضافه کردن sitemap.xml/ به انتهای ادرس سایت خود نقشه سایت خود را ببینید و به راحتی به سرچ کنسول خود در گوگل اضافه کنید تا ربات های گوگل به راحتی سایت شما را ببینید. قبل از اینکه بتوانید بازده بالقوه درآمد از سئو را ارزیابی کنید، باید ترافیک ارگانیکی را که سئو خوبی برای شما ایجاد می کند بررسی کنید. نقشه سایت می تواند در آنجا به شما کمک کند! در جدول زیر رنگ آبی به معنای پایینترین امتیاز و رنگ قرمز به معنای بالاترین امتیاز است. این باعث میشه گوگل ساختار صفحات سایت شما رو بهتر درک کنه و در نتیجه امتیاز خوبی رو برای سایت شما لحاظ کنه. سایت مپ برای موتورهای جستجو، فایل XML از سایت است که ساختا کلی وبسایت شما را نشان میدهد که باعث پیدا شن صفحات موجود در سایت شما توسط رباتهای موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل میشود. گنجاندن صفحات کلیدی وب سایت خود در نقشه سایت و توزیع آن در موتورهای جستجو باعث می شود که صفحات شما توسط موتورهای جستجو پیدا و خزیده شوند.

سئو و بهینه سازی سایت با استفاده سایت reverse-seo از سایت مپ. اصطلاحی نیز به نام کلاه خاکستری در سئو وجود دارد .عملی که در مقایسه با تکنیک های کلاه سیاه ممکن است خطر کمتری داشته باشید. به گفته گوگل، نقشه سایت فایلی است که در آن صفحات وب زیرمجموعه سایت خود را فهرست می کنید تا به موتورهای جستجو در مورد چیدمان اطلاعات وب سایت خود آموزش دهید. نقشه سایت برای بازدیدکنندگان مفید است، زیرا به عنوان ناوبری اضافی عمل می کند و به آنها اجازه می دهد تا آنچه را که مخاطب به دنبال آن است سریعتر از بدون نقشه پیدا کنند. پس از دسترسی به بخش سایت مپ سرچ کنسول و کلیک کردن بر روی هر کدام از نقشه های site ، می توانید اطلاعات دقیق تری را از آن به دست بیاورید و مورد بررسی قرار دهید. فرض کنید موتورهای جستجو نتوانند بین دو URL تمایز قائل شوند و بفهمند کدام یک اصلی است. به گفته گوگل، استفاده از نقشه سایت به موتورهای جستجو این امکان را می دهد که سایت شما را با کارایی بیشتری بخزند و مطالب شما را سریعتر ایندکس کنند.

نقشه های سایت صرف نظر از فرمت آنها باید دارای پیوندهایی به تمام صفحات کلیدی یک وب سایت باشند. بهتره تایتل تگ 70 کاراکتر یا کمتر از آن باشه و به صورتترکیبی از کلمه کلیدی مد نظر شما و نام کسبوکار شما نوشته شود. این ممکن است یک روش فوقالعاده برای موتورهای جستجو برای خزیدن در سایت شما و همچنین راهی عالی برای کاربران شما باشد تا اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند در وب سایت شما پیدا کنند. 3 تا از مشکلاتی که در حال حاضر مخاطبان ما با آن روبرو هستند، کدامند؟ این یکی از دلایلی است که من شروع به فعالیت در زمینه ی سئو کردم، به نظر می رسید کار آینده نگرانه ای است اما برای تقویت مهارت های من در آن زمان بسیار کاربردی بود.

ایندکس صحیح سایت شما را برای موتورهای جستجو آسان تر می کند و به آن اجازه می دهد در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد . همچنین با این کار موتوهای جستجو نیز به پایش و ایندکس بیشتر سایت شما خواهند پرداخت. من همچنین به نحوه شناسایی صفحاتی که باید در نقشه سایت شما گنجانده شوند اشاره کرده ام. در مقابل، نقشه سایت XML تنها صفحاتی را مشخص می کند که می خواهید موتورهای جستجو ایندکس کنند، در حالی که نقشه سایت HTML همه اتصالات وب سایت شما را فهرست می کند. به کمک نقشه سایت (XML SiteMap) صفحاتی که موتور جستجو می تواند آنها را بخواند، به وی معرفی می شود که در افزایش … لازم به ذکر است که این دوره ها به صورت روزانه Daily, هفتگی Weekly, ماهانه Monthly, سالانه Yearly قابل تنظیم اند. در نظر داشتن این موضوع می تواند به طرز شگفت آوری محتوای شما را عملی، مفید و قابل اعتماد کرده و سئو محتوای شما را تا حد قابل توجهی بهبود دهد.

اگرچه شما کنترل مستقیمی بر اتفاقات خارج از سازمان خود ندارید، اما میتونید به سادگی با ایجاد محتوای با کیفیت، مشارکت دیگران را برای بهبود سئو خارج از صفحه افزایش بدید، کافیه بقیه محتوای شما را ارزشمند بیابند. آموزش افزودن نقشه سایت به سایتهای وردپرسی به کمک پلاگین یواست(Yoast SEO). پلاگین yoast seo دارای نقشه سایت … اگر سایت شما وردپرسی است، برای سئو محتوا خود Yoast SEO را نصب کنید. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به شدت به نقشه سایت XML متکی است. در این مقاله از دیجیتالیکس قصد داریم راجع به یکی از موضوعات مهم و اساسی در سئو تکنیکال صحبت کنیم.