ارسال سایت به یاهو (راهنمای ارسال وب سایت و URL)


در این راهنما، نحوه ارسال سایت به یاهو را خواهید آموخت.

این آموزش گام به گام به دو بخش تقسیم شده است. بخش اول نحوه ارسال یک وب سایت به یاهو برای نمایه سازی در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) را توضیح می دهد. در قسمت دوم این آموزش دستورالعمل هایی در مورد ارسال URL به جستجوی یاهو ارائه می شود.

در پایان این راهنما، فرآیند کامل افزودن یک سایت به یاهو و URL های مرتبط با آن برای افزایش دید آنلاین و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را خواهید فهمید.

سایت را به یاهو ارسال کنید

نحوه ارسال سایت به یاهو

برای ارسال یک سایت به یاهو، باید یک حساب Bing Webmasters Tools ایجاد کنید تا در موتور جستجوی یاهو گنجانده شود. در مرحله بعد، شما باید وب سایت خود را اضافه و تأیید کنید، سپس یک URL نقشه سایت برای نمایه سازی در یاهو ایجاد و آپلود کنید.

نقشه های سایت را می توان در این قالب ها ارسال کرد:

  • نقشه سایت XML
  • RSS 2.0
  • اتم 0.3 و 1.0
  • متن (فایل متنی ساده حاوی یک URL در هر خط)

تو می توانی در اینجا یک حساب وب مستر بینگ راه اندازی کنید برای فهرست جستجوی یاهو. ارسال سایت یاهو توسط موتور جستجوی بینگ ارائه می شود. با این حال، یاهو طراحی و نتایج نمایش داده شده در صفحات نتایج موتور جستجوی خود را کنترل می کند.

توجه: هنگام تنظیم حساب Bing خود برای Yahoo، می توانید داده های وب سایت را از کنسول جستجوی Google وارد کنید یا سایت خود را به صورت دستی اضافه کنید. اگر کنسول جستجوی Google را برای وارد کردن داده انتخاب کنید، تأیید سایت مورد نیاز نیست و نقشه‌های سایت فوراً اضافه می‌شوند. (در صورت نیاز به کمک در مورد نحوه ارسال URL به Google، این راهنمای مرتبط را ببینید.)

اگر می خواهید سایتی را برای فهرست محلی یاهو ارسال کنید، می توانید این کار را از طریق Yext انجام دهید. می توانید ارسال کنید و لیست کسب و کار خود را در Yext در اینجا ادعا کنید. در صورت تایید، می‌توانید اطلاعات فهرست محلی یاهو خود را که در موتور جستجو برای SEO محلی نمایش داده می‌شود، ویرایش کنید.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

حال، اگر می‌خواهید بدانید که چگونه یک URL به جستجوی یاهو ارسال کنید، مراحل بخش بعدی این راهنما را دنبال کنید. همچنین می‌توانید از این صفحه دیگر دیدن کنید تا فهرستی از سایت‌های ارسال رایگان وب را برای فهرست‌سازی سریع‌تر در همه موتورهای جستجوی برتر پیدا کنید.

فرآیند ارسال URL یاهو

URL را به جستجوی یاهو ارسال کنید

  1. وارد شوید ابزارهای وب مستر بینگ.
  2. ویژگی وب سایت مناسب را انتخاب کنید.
  3. URL Submission > Submit URLs را انتخاب کنید.
  4. آدرس‌هایی را که می‌خواهید برای نمایه‌سازی یاهو ارسال کنید، در هر خط تایپ کنید.
  5. روی ارسال کلیک کنید.

Bing به شما امکان می دهد روزانه تا 100 URL به صورت دستی و 10000 URL (برای اکثر وب سایت ها) با استفاده از ویژگی های API برای خزیدن فوری و نمایه سازی در SERP ها ارسال کنید. ارسال خودکار URL یاهو را می توان با استفاده از افزونه وردپرس IndexNow، IndexNow API یا Submission API.

چه مدت طول می کشد تا یک وب سایت به یاهو اضافه شود؟

ممکن است 6 تا 8 هفته یا بیشتر طول بکشد تا یک وب سایت به نتایج جستجوی یاهو اضافه شود. پس از ارسال و نمایه سازی سایت، آدرس های جدید را می توان به صورت آنی یا ظرف چند روز با استفاده از ابزار ارسال URL به یاهو اضافه کرد.

Ezoic را امتحان کنید

اگر متوجه شدید که وب سایت شما به درستی برای یاهو خزیده یا ایندکس نمی شود، می توانید با انتخاب آن نقشه سایت در Bing Webmaster Tools و سپس کلیک بر روی نماد ارسال مجدد که در کنار آن ظاهر می شود، یک نقشه سایت جداگانه ارسال کنید. همچنین می توانید برای مشاهده جزئیات نقشه سایت خاص، روی ورودی نقشه سایت کلیک کنید. صفحه جزئیات لیستی از خطاها و هشدارهایی را ارائه می دهد که ممکن است لازم باشد آنها را در نقشه سایت حل کنید تا سایت به یا URL های آن به یاهو اضافه شود.

از آنجایی که موتور جستجوی یاهو توسط Bing ارائه می شود، یاهو هیچ گونه به روز رسانی وضعیت یا کمکی را پس از ارسال سایت خود به یاهو از طریق Bing ارائه نمی دهد. برای کمک در افزودن یک وب سایت به یاهو و URL های مرتبط با آن، باید با بینگ تماس بگیرید.

ارسال وب سایت به یاهو: صفحه اصلی یاهو

ارسال سایت به خلاصه یاهو

امیدوارم از این راهنمای نحوه ارسال سایت به یاهو لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، دو راه اصلی برای ارسال یک وب سایت به یاهو وجود دارد: با آپلود نقشه سایت در Bing Webmaster Tools و افزودن صفحات به طور مستقیم به فهرست با ابزار ارسال URL. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که ارسال سایت یاهو ممکن است چندین هفته طول بکشد تا دامنه در نتایج جستجو ظاهر شود.
منبع: https://seochatter.com/submit-site-to-yahoo/