اتاق فرار شب سیزدهم شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

علاوه بر نحوه نورپردازی، لازم است به رنگ لامپ ها نیز توجه شود و بهتر است از لامپ های فلورانس با نور سفید کمتر استفاده شده و در مقابل، لامپ های رشته ها گزینه بهتری خواهد بود. در ابتدا باید به شما بگوییم که برای راحتی و همچنین کاهش هزینه های مجموعه ها، ما در سایت ساز مای اسکیپ از تکنولوژی Saas استفاده کردیم، تا علاوه بر افزایش کیفیت و بهینه بودن خدمات، هزینه مقرون به صرفه ای برای راه اندازی سایت اتاق فرار ارائه دهیم. اگر نمیدانید که این تکنولوژی چیست، در ادامه با ما همراه باشید … پس از طی کلیه مراحل فوق، تیم عمرانی ویرا پارک وارد عمل شده و نسبت به اجرای پلان‌های مذکور اقدام می‌نماید. در تمامی فرآیند احداث مجموعه تفریحی شما مهندسین ناظر بر روند حسن انجام کار نظارت داشته و تا زمان تحویل پروژه به مشتری، موظف به حضور و پیگیری کلیه امور مربوط به اتاق فرار هستند.

اتاق فرار شب سیزدهم شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

این بازی کاملا گروهی بوده و افرادی در آن موفق هستند که روحیه کار کردن در تیم را دارا باشند. اتاق فرارهای آنلاین مجموعه اسکیپ روم شامل معماهای جذاب، قفل‌های مختلف و چالش‌های هیجان‌انگیزی می‌شوند که ذهن گروه شما را درگیر خواهد کرد. در این بازی‌ها برای حل برخی معماها به اینترنت نیاز خواهید داشت. اسکیپ آنلاین یک بازی معمایی است و شما در قالب یک داستان باید چند چالش معمایی را پشت سر بذارید تا به انتهای بازی برسید.

شما می توانید یک اتاق فرار DIY در خانه یا کلاس خود بدون تجهیزات بهترین سیستم رزرواسیون اتاق فرار خاص بسازید. با یک موضوع و داستان سرگرم کننده شروع کنید تا به شرکت کنندگان خود انگیزه دهید. در نهایت، سرنخ های دشوار (اما نه غیرممکن!) را قرار دهید تا شرکت کنندگان با حل هر معما به سمت حل معمای بعدی سوق پیدا کنند. زمان طراحی اتاق فرار ترسناک، استفاده از موجوداتی که اصولات برای انسان‌ها عامل ترس و وحشت هستند را فراموش نکنید، در دل معماهای اتاق فرار، جهت ایجاد رعب و ترس، در قلب بازیکنان، بهتر است مهمانانی را نیز به اتاق فرارتان دعوت کنید. تاج اسکیپ روم با بهره مندی از مجموعه ای از کارشناسان و افراد خلاق با ذهن های ایده پرداز خدمات طراحی و ساخت اتاق فرار را در شهرهای مختلف از جمله تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد و… ارائه می دهد.

  • کاتو که تنها ۳۵ سال داشت، این ایده را در ذهن خود پرورش داد و سناریو‌های مختلف را طراحی کرد.
  • این بدان معنا نیست که ما به دنبال معماهای ساده هستیم و نمی‌توانیم معماهای دشوار را طراحی کنیم.
  • به همین دلیل به عنوان اولین و یکی از مهم ترین گام ها در ساخت اسکیپ روم، لازم است افراد حرفه ای و با تجربه مکان مورد نظر را از نزدیک بازدید کنند.
  • به طوری که اگه درست طراحی بشه و بازیکنا رو کاملا در فضای بازی مشارکت بده، دیگه تا موفقیت راه زیادی نمیمونه.

لازم به ذکر است که تمام مراحل طراحی، هزینه ها و مدت زمان اجرا به صورت پروپوزال به کارفرما ارائه شده و در صورت نیاز جزئیات از روند پیشرفت کار مطرح می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های تماس ذکر شده در پایین صفحه با کارشناسان تاج اسکیپ روم تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. طراحی اتاق فرار یکی از کارهای بسیار پیچیده و تخصصی می باشد که مجموعه ای از فعالیت ها از قبیل استفاده از تکنولوژی، معماری و طراحی دکوراسیون، طراحی معما با تکنیک های هوشمند و غیره را در بر میگیرد. هر یک از این فعالیت ها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند و از جمله مواردی که نمی توان از آن غافل شد، تاثیر سبک و نحوه طراحی داخلی آن بر میزان رضایت بازیکنان است. به همین منظور در ادامه به چند اصل مهم در طراحی اسکیپ روم ها اشاره خواهیم داشت.

۱. اتاق فرار توهم

قفل‌هایی که در اتاق فرار وجود دارند معمولا با حل معماها باز می‌شوند، پس وجود قفل در اتاق فرار نقش مهم و اساسی دارد. در قسمت آینده به طراحی معما اتاق فرار و همچنین معرفی معماهای ساده و پیچیده و نقش حیاتی گذر از راه حل‌های ساده به سخت و چند لایه می‌پردازیم. با این‌که کسی کم‌تر اتاق‌های فرار را در کنار بازی‌های ویدیویی قرار می‌دهد اما حفظ چنین تعادلی در طراحی انواع اتاق فرار نیز بی‌تاثیر نخواهد بود. وحشت بقا گرچه بیش از هر چیز از دل محدودیت مهمات و آیتم‌ها و ناشناخته‌ها بیرون آمده بود اما رفت‌وآمد بی‌پایان در صحنه‌ها با هدف حل معماهای مختلف به امضای ابدی همه‌ی آن‌ها تبدیل شد.

مرحله ششم در طراحی اتاق فرار: