اتاق فرار، تجربه یک سناریوی جنایی در دنیای واقعی + معرفی بهترین اتاق فرار های تهران آدرس | allescape

همچنین به زودی تفریحات جدید و سرگرمی های خاص نیز به قسمت بازی های آماده سایت اضافه خواهد شد. پس از اینکه کادر مجموعه اتاق فرار تکمیل شد بهتر است به مدت چند هفته، اتاق فرار تست شود، تست به این معنی است که از دوستان خود، مجموعه داران دیگر و … دعوت کنید تا در بازی شرکت کنند. برای انتخاب سرنخ‌ها باید ابتدا به سناریو بازی رجوع کنید تا متناسب با سناریو اطلاعاتی را در اختیار بازیکنان قرار دهید، برای سرنخ‌هایی که در اختیار مخاطب قرار می‌دهید به خوبی وقت بگذارید تا ذهن مخاطب را از معما پرت نکند و باعث گمراهی نشود. برای طراحی معما باید از یک گروه متخصص که در این زمینه فعالیت می‌کنند کمک بخواهید تا طبق استاندارهای موجود معماهای مربوط به سناریو شما را طراحی کنند.

  • شما در این اتاق فرار یک افسر اطلاعات هستید که تصمیم گرفته اید فردی مشکوک را تعقیب کنید.
  • تاج اسکیپ یکی از بزرگ ترین تیم های فعال در حوزه ساخت و طراحی اتاق فرار ترسناک، دلهره آور و هیجانی می باشد و در ادامه به روند طی شده برای پروژه های این حوزه اشاره خواهد داشت.
  • در چنین اسکیپ رومی، همه‌چیز ازجمله موزیک، لباس‌ها و طراحی صحنه، طنزآمیز هستند.
  • گوگل این رو بررسی می‌کنه که اتاق فرار شما چقدر به موقعیت مشتری احتمالی نزدیک هست.

ابتدا پیش‌بینی خود را از تعداد حداقل و حداکثر بازیکنان مجاز مشخص کنید. سپس برای آزمایش بازی هم از گروه‌هایی با تعداد حداقل مجاز و گروه‌هایی که تعداد بازیکنان آن، حداکثر مجاز است دعوت کنید تا روند بازی را در هر دو حالت رصد کرده و درنهایت بهینه‌ترین حالت برای حداقل و حداکثر را مشخص کنید. ما همچنین اتاق‌های فرار را با سیستم صوتی یکپارچه مشاهده کرده‌ایم، مانند بلندگوهای اتومبیل که در قسمت سقف نصب شده‌اند.

طراحی سایت اتاق فرار

پویایی در طراحی و ساخت اتاق فرار بدان معناست که طراحی و ساخت اتاق فرار به هیچ عنوان امری ثابت و مطلق به شمار نمی رود، طراحی و ساخت هر اتاق فرار ممکن است هر روز دستخوش تغییراتی شود. مشخص است که در یک اتاق فرار با ژانر جنگی، قرار است چه اتفاقاتی بیفتد. بااین‌حال، آنچه مهم است استراتژیک بودن جنگ‌های این اتاق فرار است. یکی از سناریوهای معروف این ژانر، این است که افراد به دو گروه تقسیم‌شده و با پیروی از استراتژی‌های مختلف، برای دستیابی به هدفی مشترک با هم می‌جنگند. صرف‌نظر از برخی موارد خاص، بعضی ژانرها محبوبیت طراحی دکور اتاق فرار بیشتری دارند. این امر را تعداد اسکیپ روم هایی که بر اساس آن‌ها ساخته‌شده‌اند به ما می‌گویند.

مرحله‌ ششم: طراحی و پیاده سازی معماها

پس یه گروه تشکیل بدین و به جمع دوستداران اتاق فرار بپیوندید. شبح بازارچه اتاق فراری هیجانی است که در آن برای اولین بار با ترکیب تئاتر تعاملی و اتاق فرار شما را وارد فضایی می کند که قبل از آن در هیچ جای دیگری نظیرش را ندیده اید. مدت زمان تعیین شده در این بازی ۶۰ الی ۹۰ دقیقه در نظر گرفته می شود.

اتاق فرارهای ترسناک سرشار از جلوه‌های ترسناک برای غافلگیری مخاطب هستند، یعنی افزون بر غافل‌گیری‌ها، تم و طراحی اتاق فرار هم وحشت انگیز می‌باشد. بر اساس نرخ‌های بالا که به صورت میانگین تشریح شده است، به طور متوسط ماهیانه ۱۳ میلیون تومان هزینه‌های جاری به باشگاه تعلق گرفته و بر همین اساس ماهیانه ۴۸ میلیون تومان درآمد باشگاه خواهد بود. میانگین سود ماهانه‌ی یک مجموعه‌ی اتاق فرار با دو سناریو با سرمایه‌گذاری ۵۶۰ میلیون تومانی، به طور متوسط ماهیانه ۳۵ میلیون تومان خواهد بود. بنابراین نرخ بازگشت سرمایه در باشگاه اتاق فرار در حدود ۱۶ ماه است. با توجه به این موضوع که سرمایه گذاری شما در اتاق فرار در زمان کمتر از هجده ماه مستهلک می‌شود، این یک کسب و کار با توجیه اقتصادی بسیار بالا و سودآور محسوب می‌گردد.

مرحلۀ هفتم: استخدام کارکنان و اکتورها

اتاق فرار، تجربه یک سناریوی جنایی در دنیای واقعی + معرفی بهترین اتاق فرار های تهران آدرس | allescape