آیا Ezoic رایگان است؟ (طرح های قیمت گذاری رایگان توضیح داده شده است)


این راهنما به این سوال پاسخ خواهد داد که “آیا Ezoic رایگان است؟”

همانطور که در زیر متوجه خواهید شد، آیا باید برای Ezoic هزینه بپردازید یا خیر بستگی به طرحی که انتخاب می‌کنید و سطح خدماتی که از پلتفرم Ezoic نیاز دارید دارد.

گزینه‌های رایگان و پولی مختلفی برای ناشران وب‌سایت وجود دارد که می‌توانند از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنند که به شما امکان می‌دهد در ازای دسترسی به ویژگی‌های درآمدزایی آن، بخشی از درآمد تبلیغات خود را با Ezoic به اشتراک بگذارید. و این مقاله همه چیزهایی را که باید در مورد آن قیمت و ویژگی های پیشرفته ای که می توانید بدون هیچ هزینه ای استفاده کنید، توضیح می دهد.

ایزویک رایگان است

آیا Ezoic رایگان است؟

استفاده از Ezoic رایگان است و یک آزمایش رایگان برای همه محصولات و ویژگی ها وجود دارد. کاربران می‌توانند ویژگی‌های کسب درآمد Ezoic را بدون پرداخت هزینه به مدت 30 روز امتحان کنند و 100٪ درآمد را حفظ کنند.

برنامه های رایگان Ezoic

Ezoic دو گزینه طرح رایگان را برای انتخاب بین شما ارائه می دهد. صرف نظر از طرحی که انتخاب می کنید، هیچ قرارداد و کارت اعتباری برای آزمایش ویژگی ها لازم نیست.

با بودجه تبلیغاتی

با این طرح، Ezoic یک تبلیغ را در وب سایت شما قرار می دهد. در 30 روز اول، 100٪ از درآمد آن تبلیغ را به دست خواهید آورد. پس از دوره آزمایشی رایگان 30 روزه، Ezoic در ازای دسترسی مداوم شما به ویژگی‌های کسب درآمد، تمام درآمد را حفظ می‌کند. این گزینه تبلیغاتی به این معنی است که هزینه طرح شما توسط تبلیغات تولید شده توسط سیستم پرداخت می شود. تو می توانی از پیوند وابسته Ezoic من در اینجا استفاده کنید برای شروع با این گزینه از امروز.

10% سهم درآمد

با این طرح، Ezoic 10 درصد از درآمد حاصل از استفاده از پلتفرم را پس از یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه جمع آوری می کند. این امر درآمد حاصل از هر شرکای میانجی پیوندی مانند Google AdSense، پیشنهادهای سرصفحه و سایر شبکه‌های تبلیغاتی را که در آن فناوری Ezoic تقاضا و رقابت را بهینه می‌کند تا به شما کمک کند بیشترین درآمد را به دست آورید، حذف می‌شود. این درآمد در حساب های شریک تبلیغاتی موجود شما جمع می شود و شما 100٪ از آن درآمد را حفظ می کنید. شما همچنین کنترل کاملی بر روی مکان های تبلیغاتی، تراکم و انواع نمایش داده شده در وب سایت خود دارید

اگر طرح سهم درآمد 10% برای شما جذاب است، پس می توانید از پیوند وابسته Ezoic من در اینجا استفاده کنید برای شروع با این گزینه یا بررسی مقالات مرتبط من با مروری بر الزامات Ezoic و اینکه Ezoic برای 1000 بازدید چقدر می پردازد تا تصوری از درآمد تخمینی داشته باشید.

میزبانی رایگان Ezoic

Ezoic میزبانی وب سایت رایگان را برای ناشرانی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس (CMS) استفاده می کنند ارائه می دهد. از طریق برنامه میزبانی وردپرس، می توانید وب سایت وردپرس خود را به صورت رایگان بر روی سرورهای Ezoic میزبانی کنید.

CDN رایگان Ezoic

Ezoic یک شبکه تحویل محتوا (CDN) رایگان برای ناشران فراهم می کند تا وب سایت های خود را با پلت فرم Ezoic یکپارچه کنند. CDN یک سرویس پروکسی است که با توزیع سرویس در یک شبکه توزیع شده جغرافیایی از سرورها و مراکز داده آنها، دسترسی و کارایی بالایی را برای کاربران نهایی فراهم می کند.

برگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنیدبرگه جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرها را دانلود کنید

با استفاده از CDN رایگان Ezoic، به این ویژگی های اضافی دسترسی خواهید داشت:

  • سرورهای ابری آمازون Ezoic (AWS) برای تحویل سریعتر محتوای وب سایت.
  • برنامه افزودنی Chrome Ezoic برای راه اندازی و بهینه سازی تبلیغات.
  • تجزیه و تحلیل داده های بزرگ Ezoic برای ردیابی معیارهای کاربر، ترافیک و درآمدهای تبلیغاتی به صورت صفحه به صفحه.
  • برنامه میانجی‌گری Ezoic برای پیوند شبکه‌های تبلیغاتی موجود شما به Ezoic.
  • ابزار تست آگهی Ezoic برای آزمایش چند متغیره در وب سایت شما.
  • ابزار آزمایش چیدمان Ezoic برای آزمایش ترکیب‌های تبلیغاتی مختلف بر روی طرح‌بندی موجود.

تو می توانی از پیوند وابسته Ezoic من در اینجا استفاده کنید هاست CDN و WordPress را آزمایش کنید تا بفهمید چقدر می تواند برای وب سایت شما مفید باشد.

برنامه های پولی Ezoic

Ezoic همچنین چندین طرح دیگر را ارائه می دهد که به هزینه اشتراک ماهانه نیاز دارند. بسته به نیاز خود به عنوان ناشر، می توانید یکی از این گزینه های اضافی را در زیر انتخاب کنید.

Ezoic Pro

Ezoic Pro یک طرح جدید برای مشتریان غیر درآمدزایی است که می خواهند به دوره های آموزشی دسترسی داشته باشند. ویژگی های اضافی Ezoic مانند UX، ترافیک و ویژگی های رشد مخاطب. و بیشتر. این طرح هنوز در حال توسعه است و 5.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار سالانه هزینه دارد.

Ezoic Premium

Ezoic Premium یک سرویس فقط دعوت‌نامه است که به مشتریان کسب درآمد در ازای پرداخت هزینه اشتراک به معاملات آگهی‌دهنده با درآمد بالاتر دسترسی پیدا می‌کند. یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه برای اعضای جدید Premium وجود دارد تا برنامه را امتحان کنند تا بدانند به عنوان یک ناشر Ezoic Premium چقدر می توانند درآمد بیشتری از تبلیغات کسب کنند.

همانطور که در راهنمای بررسی Ezoic Premium من توضیح داده شد، قیمتی که می پردازید بر اساس سطح درآمد و طرحی که در برنامه Premium انتخاب می کنید متفاوت است. با این حال، این گزینه همیشه برای شما به عنوان یک ناشر سودآور خواهد بود زیرا برنامه به صورت ریاضی طراحی شده است، بنابراین شما هرگز کمتر از آنچه برای اشتراک Premium پرداخت می کنید، درآمد کسب نمی کنید. به علاوه، ۱۰۰٪ درآمد حاصل از این معاملات پردرآمد را حفظ می‌کنید. این باعث می شود این طرح ویژه Ezoic اساساً رایگان باشد.

Ezoic VIP

طرح VIP Ezoic یکی دیگر از گزینه های پولی است. با این حال، فقط برای مشتریان قدیمی Ezoic با مخاطبان قابل توجه در دسترس است. اگر واجد شرایط این طرح هستید، به خدمات، ویژگی‌ها و تخفیف‌های منحصر به فرد دسترسی خواهید داشت که برای وب‌سایت شما شخصی‌سازی شده‌اند.

خلاصه برنامه های رایگان Ezoic

امیدوارم از این راهنما در پاسخ به این سوال در مورد رایگان بودن Ezoic لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، Ezoic انواع برنامه های رایگان و پولی را برای کمک به کسب درآمد از وب سایت خود ارائه می دهد. آیا باید برای Ezoic هزینه کنید یا خیر بستگی به سطح خدماتی دارد که به عنوان یک ناشر آنلاین نیاز دارید. می‌توانید تمام ویژگی‌های درآمدزایی Ezoic را بدون هزینه به مدت 30 روز امتحان کنید و 100٪ درآمد را حفظ کنید و همچنین به عنوان مشتری کسب درآمد به میزبانی وردپرس و CDN خود دسترسی پیدا کنید.
منبع: https://seochatter.com/is-ezoic-free/