آیا کلمات کلیدی SEO می توانند عبارت باشند؟ (جواب داد)

یک کلمه کلیدی می تواند دارای دو کلمه باشد، مانند «غذای سگ»، «ممیزی سئو»، «فروشگاه لباس» و غیره.

تفاوت بین کلمات کلیدی SEO و عبارات چیست؟

یک نام رایج برای کلمات کلیدی سئو بر اساس طول کلمه، کلمات کلیدی short-tail هستند که 1-2 کلمه هستند. عبارات سئو اغلب به عنوان کلمات کلیدی دم بلند نامیده می شوند که چهار کلمه یا بیشتر طول دارند.

نمونه هایی از عبارات کلیدواژه چیست؟

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/can-seo-keywords-be-phrases/

کلمات کلیدی سئو بسته به هدف و زمینه پرس و جو جستجو می توانند کلمات یا عبارات واحد باشند. با این حال، عبارات تمایل دارند که قصد واضح تری داشته باشند و رقابت کمتری نسبت به کلمات واحد داشته باشند.

آیا یک کلمه کلیدی می تواند دو کلمه داشته باشد؟

برای مثال، اگر وب‌سایتی دارید که کفش می‌فروشد، استفاده از کلمه‌ای مانند «کفش» به‌عنوان کلمه کلیدی بسیار عمومی است و هدف جستجوی کمی دارد. این نشان نمی دهد که چه نوع کفشی را می فروشید یا کاربر می خواهد چه چیزی بخرد.

با این حال، استفاده از عبارتی مانند “بهترین کفش دویدن برای کودکان” یا “خرید کفش آنلاین با ارسال رایگان” خاص تر است و هدف جستجوی بالایی دارد. این نشان می دهد که چه نوع کفشی را می فروشید و کاربر می خواهد چه کاری انجام دهد. این می تواند منجر به نرخ کلیک (CTR) و نرخ تبدیل بیشتر برای وب سایت و محصولات شما شود.

آیا کلمات کلیدی SEO می توانند تک کلمه یا عبارت باشند؟

چند نمونه از عبارات کلیدی عبارتند از: “نرم افزار ایمیل مارکتینگ”، “بهترین غذای ارگانیک سگ برای توله سگ”، “سگ واکر ارزان قیمت در سیاتل”، “نحوه انجام سئو” و غیره. این عبارات کلیدی بیش از یک کلمه دارند و بیشتر هستند. خاص نسبت به کلمات کلیدی منفرد

یک عبارت کلیدواژه چقدر می تواند طولانی باشد؟

کلمات کلیدی و عبارات سئو هر دو اصطلاحاتی هستند که افراد برای یافتن محتوا در وب استفاده می کنند. تفاوت این است که کلمات کلیدی معمولاً گسترده و کلی هستند، در حالی که عبارات محدودتر و دقیق تر هستند.

اما آیا کلمات کلیدی سئو می توانند عبارت باشند؟

کلمات کلیدی سئو می توانند عباراتی باشند زیرا کلمات کلیدی سئو با جستارهای جستجو مطابقت دارند که می تواند یک رشته از کلمات یا یک عبارت کامل باشد که در موتور جستجو تایپ می شود.

چرا عبارات برای کلمات کلیدی SEO خوب هستند؟

عبارات خاص تر و مرتبط تر از کلمات کلیدی سئو هستند

ارائه بهترین نکات سئو …

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

آیا کلمات کلیدی SEO می توانند عبارت باشند؟

با این حال، استفاده از عبارتی مانند “استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای غیر انتفاعی” یا “روندهای بازاریابی دیجیتال برای هتل ها” رقابتی کمتری دارد و رتبه بندی برای آنها آسان تر است. کمتر وب سایتی وجود دارد که از یک عبارت استفاده می کند، و شما می توانید جایگاه یا مخاطب خاصی را هدف قرار دهید.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بدانید

عبارات قصد تجاری و نرخ تبدیل بالاتری نسبت به کلمات کلیدی دارند

در این مقاله پاسخ خواهیم داد که آیا کلمات کلیدی سئو می توانند عبارت باشند یا خیر، نمونه هایی از کلمات کلیدی نوع عبارت را ارائه می دهیم و توضیح خواهیم داد که کلمات کلیدی سئو چقدر می توانند برای بهینه سازی موتورهای جستجو طولانی باشند.

آیا کلمات کلیدی SEO می توانند عبارت باشند؟

به عنوان مثال، اگر وب سایتی در مورد بازاریابی دیجیتال دارید، استفاده از یک کلمه مانند “بازاریابی” به عنوان کلمه کلیدی بسیار رقابتی است و رتبه بندی برای آن دشوار است. میلیون ها وب سایت دیگر وجود دارند که از یک کلمه کلیدی استفاده می کنند و بسیاری از آنها از اعتبار و محبوبیت بیشتری نسبت به شما برخوردار هستند.

یک عبارت کلیدی می تواند تا زمانی که نیاز دارد با عبارت جستجوی کاربر مطابقت داشته باشد. بسیاری از عبارات کلیدی چهار کلمه یا بیشتر طول دارند و برخی از عبارات می توانند تا 10 کلمه یا بیشتر باشند.

به عنوان مثال، کاربر ممکن است به دنبال چیزی خاص در موتور جستجوی گوگل باشد، مانند “چگونه در نوادا بدون مراسم یا مجوز ازدواج کنیم” که شامل 11 کلمه است. با دانستن اینکه این یک جستجوی واقعی با کلمات زیاد است، یک صاحب وب سایت می تواند این عبارت کلیدی طولانی را برای SEO هدف قرار دهد تا نوع خاصی از ترافیک ارگانیک را جذب کند.

خلاصه ای از کلمات کلیدی اگر سئو می توانند عباراتی باشند

به عنوان مثال، اگر وب سایتی در مورد آموزش سگ دارید، استفاده از کلمه ای مانند سگ به عنوان کلمه کلیدی برای جذب مخاطب مناسب بسیار مبهم و گسترده است. به موتورهای جستجو یا کاربران نمی گوید محتوای شما در مورد چیست یا چه چیزی ارائه می دهید.

کلمات کلیدی سئو کلمات و عباراتی هستند که محتوای شما را مشخص می کنند و افراد از آنها برای یافتن وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو استفاده می کنند. کلمات کلیدی برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو و ارتباط با بازدیدکنندگان بالقوه شما مهم هستند.

با این حال، استفاده از عبارتی مانند “چگونه سگ خود را تربیت کنیم” یا “نکات آموزش سگ” خاص تر و مرتبط تر است. این پرس و جو و هدف کاربر را بهتر منطبق می کند و به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای شما را بهتر درک کنند.

عبارات سئو رقابتی کمتری دارند و رتبه بندی آنها آسان تر است

کلمات کلیدی سئو می توانند عباراتی باشند زیرا کلمات کلیدی سئو با جستارهای جستجو مطابقت دارند که می تواند یک رشته از کلمات یا یک عبارت کامل باشد که در موتور جستجویی مانند گوگل تایپ می شود. عبارات خاص تر، کمتر رقابتی هستند و هدف جستجوی بالاتری نسبت به تک کلمات به عنوان کلمات کلیدی SEO دارند. بنابراین، فوک‌سانگ در عبارات کلیدی سئو می‌تواند به رتبه بهتر وب‌سایت شما در موتورهای جستجو کمک کند و ترافیک واجد شرایط بیشتری را جذب کند.