آیا وب سایت من برای موبایل مناسب است؟ (5 راه برای بررسی سازگاری با موبایل)

در زیر هر یک از این امتیازات، لیستی از مشکلاتی را مشاهده خواهید کرد که مانع از کسب امتیاز کامل 100 می شوند. اگر سایت شما آنطور که باید عملکرد خوبی ندارد، به آدرس فرصت ها و روی هر فرصتی کلیک کنید تا پیشنهادات و دستورالعمل های مفیدی را در مورد بهبود این ناحیه از وب سایت خود نشان دهید.

در اینجا یک تصویر نمونه وجود دارد که بخش‌های فرصت‌ها و تشخیص‌ها را نشان می‌دهد.

مرحله 5: فرصت‌ها و تشخیص‌های بینش صفحه سرعت
مرحله 5: فرصت‌هایی برای اصلاح PageSpeed ​​Insights

خلاصه چک دوستانه وب سایت برای موبایل

امیدوارم از این راهنما در پاسخ به این سوال لذت برده باشید، “آیا وب سایت من موبایل فرندلی است؟”

این مرحله ابزارهای توسعه دهنده کروم را نشان می دهد. در اینجا، روی نمادی که مانند دو مستطیل روی هم افتاده در سمت چپ به نظر می رسد، کلیک کنید عناصر برای جابجایی در نوار ابزار دستگاه.

مرحله 2: نماد نوار ابزار دستگاه کروم

کنسول جستجوی گوگل به دلایل مختلف یک ابزار ارزشمند سئو است، به خصوص به این دلیل که می تواند بینش ارزشمندی در مورد قابلیت استفاده از تلفن همراه سایت شما ارائه دهد. شما باید وب سایت خود را به این سرویس رایگان متصل کنید تا از این مرحله استفاده کنید تا متوجه شوید که آیا وب سایت شما سازگار با موبایل است یا خیر.

در اینجا، تجزیه و تحلیل داده های مهم سرعت صفحه را دریافت خواهید کرد که آنچه را که Google Core Web Vitals نامیده می شود، همانطور که در تصویر زیر می بینید، تشکیل می دهند.

مرحله 5: PageSpeed ​​Insights Core Web Vitals Assessment

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/is-my-website-mobile-friendly/

همانطور که متوجه شدید، چهار راه اصلی برای بررسی سازگاری یک وب‌سایت برای موبایل وجود دارد، از جمله مرورگر و تست دستی دستگاه، ابزارهای توسعه‌دهنده کروم و فایرفاکس، ابزار تست سازگار با موبایل Google، کنسول جستجو، و PageSpeed ​​Insights. که همه آنها روشهای رایگانی برای تجزیه و تحلیل دوستی تلفن همراه برای کاربران و SEO هستند.