آیا محتوای بیشتر برای سئو بهتر است؟ (جواب داد)

با این حال، محتوای طولانی تر همیشه به معنای محتوای بهتر نیست. همچنین داشتن محتوای بیش از حد دارای اشکالاتی است، مانند:

  • هزینه: محتوای طولانی تر به زمان، پول و منابع بیشتری برای ایجاد و بهینه سازی سئو نیاز دارد. ممکن است لازم باشد یک نویسنده یا ویراستار حرفه ای استخدام کنید یا از ابزارها یا نرم افزارهایی برای کمک به استراتژی محتوای خود استفاده کنید.
  • رقابت: ممکن است بسیاری از وب سایت های دیگر برای کلمات کلیدی و موضوعات مشابه در موتورهای جستجو مانند گوگل رقابت کنند. در نتیجه، ممکن است متوجه شوید که محتوای بیشتری را فقط به خاطر اضافه کردن به تعداد کل کلمات برای مطابقت با رقبای خود می نویسید. با این حال، محتوای بیشتر به این معنی نیست که لزوما برای بازدیدکننده مفید است. شما باید راه هایی بیابید تا محتوای خود را متمایز کنید و علاوه بر افزودن محتوای بیشتر به صفحه، از سایرین متمایز شوید.
  • کیفیت: محتوای طولانی تر کیفیت را تضمین نمی کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به خوبی نوشته شده است، به خوبی تحقیق شده است، ساختار خوبی دارد و به خوبی قالب بندی شده است. همچنین باید از پرز، پرکننده یا محتوای تکراری که می‌تواند به سئوی شما آسیب برساند، خودداری کنید. اگرچه محتوای بیشتر معمولاً برای رتبه‌بندی سئو بهتر است، اما یک مقاله کوتاه‌تر که حاوی مهم‌ترین عناصر باشد نیز می‌تواند به همان اندازه برای بهینه‌سازی موتور جستجو مؤثر باشد.

چگونه طول محتوای ایده آل را برای وب سایت خود پیدا کنید

تحقیقات نشان می دهد که (به طور متوسط) هر چه محتوا طولانی تر باشد، کلمات کلیدی سئو بیشتری می تواند رتبه بندی کند، بک لینک های بیشتری دریافت می کند و اشتراک های اجتماعی بیشتری در سراسر وب به دست می آورد.

میانگین طول محتوای 10 نتیجه جستجوی برتر گوگل 2200 کلمه است. و مقالاتی با میانگین 2500 کلمه بیشترین دامنه های ارجاع دهنده پیوند را دارند که نشان دهنده ارتباط قوی بین طول محتوای شما و تعداد بک لینک هایی است که به آن اشاره می کنند.

اگر می‌خواهید عمیق‌تر به این موضوع بپردازید، از صفحه دیگر ما در مورد تعداد کلمات سئو بازدید کنید. در آنجا، توصیه های بیشتری در مورد حداقل تعداد کلمات برای هدف قرار دادن محتوای SEO خود دریافت خواهید کرد.

خلاصه ای برای اگر محتوای بیشتر برای سئو بهتر است

طول محتوا تعداد کلمات یا کاراکترهای صفحه وب یا مقاله شما است. و مطالعات موردی متعددی توسط برندهای بزرگ در صنعت سئو مانند Ahrefs، Semrush، HubSpot، SEO.co، Search Engine Land و serpIQ منتشر شده است که همگی تایید می‌کنند که محتوای بیشتر برای سئو بهتر است.

در این مقاله، چگونگی تاثیر طول محتوا بر سئو و چگونگی یافتن طول محتوای ایده آل برای وب سایت خود را بررسی خواهیم کرد.

آیا محتوای بیشتر برای سئو بهتر است؟

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

آیا محتوای بیشتر برای سئو بهتر است؟

یک مثال رایج که این را در عمل نشان می دهد، یک صفحه وب است که بر تعریف یا معنای یک کلمه متمرکز شده است. صفحاتی که کلمات کلیدی را در اطراف تعاریف هدف قرار می دهند، همانطور که در واژه نامه SEO ما پیدا می کنید، معمولاً بین 50 تا 100 کلمه طول دارند. دیگر، و محتوا از یک صفحه تعریف ساده خارج از موضوع خواهد شد و به احتمال زیاد در رتبه بندی گوگل برای هدف کلمه کلیدی خود با مشکل مواجه خواهد شد.

تجزیه و تحلیل رقبا

برای مثال، اگر شخصی بخواهد چیزی بخرد، ممکن است محتوای کوتاه‌تر و مختصرتری را ترجیح دهد که فقط ویژگی‌ها و مزایای محصول را به نمایش بگذارد. با این حال، اگر آنها می خواهند یاد بگیرند که چگونه کاری انجام دهند، ممکن است محتوای طولانی تر و جامع تر را ترجیح دهند که موضوع را به طور عمیق توضیح دهد.

یک مطالعه موردی Quicksprout نشان داد که محتوای طولانی‌تر (بیش از 1500 کلمه) به طور متوسط ​​68.1٪ بیشتر در توییتر و 22.6٪ در فیس بوک بیشتر از محتوای کوتاهتر (کمتر از 1500 کلمه) درگیر شده است.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بدانید

اما آیا محتوای بیشتر به معنای سئوی بهتر است؟ آیا طول محتوای مطلوبی وجود دارد که بتواند رتبه و دیده شدن شما را در موتورهای جستجو افزایش دهد؟ پاسخ به این سادگی نیست. این به عوامل مختلفی مانند موضوع، صنعت، رقابت، قصد کاربر و موارد دیگر بستگی دارد.

اجرای تجزیه و تحلیل محتوا ممکن است نشان دهد که شما به محتوای بیشتری برای سئو نیاز ندارید، بلکه به محتوای بهینه سازی شده بهتر برای موتورهای جستجو نیاز دارید. شاید شما از کلمات کلیدی هدف خود در بهترین مکان‌های سئوی درون صفحه استفاده نمی‌کنید یا تعداد دفعات کافی در متن را ندارید. یا ممکن است محتوای شما زمان تعامل و نرخ پرش ضعیفی داشته باشد، که سیگنال‌های تجربه کاربری هستند که می‌توانند نشان دهند بازدیدکنندگان از محتوا لذت نمی‌برند و نیاز به بهبود دارد.

ارائه بهترین نکات سئو …

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/is-more-content-better-for-seo/

محتوای بیشتر برای سئو بهتر است زیرا محتوای بیشتر به طور متوسط ​​برای تعداد بیشتری از کلمات کلیدی رتبه بالاتری را در موتورهای جستجو ایجاد می کند. محتوای طولانی تر همچنین تعداد بک لینک های دریافتی یک صفحه وب را افزایش می دهد که یک فاکتور رتبه بندی مهم برای سئو است. با این حال، طول محتوای مطلوبی وجود ندارد که بتواند موفقیت سئو را تضمین کند. این به عوامل مختلفی مانند موضوع، صنعت، رقابت، قصد کاربر و موارد دیگر بستگی دارد. با پیروی از دستورالعمل های کلی در این صفحه، می توانید طول محتوای ایده آل برای صفحات وب خود را پیدا کنید.