آیا متا تگ های سئو مهم هستند؟ (جواب داد)

متن جایگزین باید توصیفی، مرتبط باشد و کلمات کلیدی شما را به روشی طبیعی شامل شود. اکثر پلتفرم های CMS به شما امکان می دهند متن جایگزین را برای تصاویر خود مستقیماً در ویرایشگر ویرایش کنید.

متا تگ های SEO که مهم نیستند

این یک خلاصه مختصر از صفحه وب شما است که در زیر برچسب عنوان در نتایج جستجو ظاهر می شود. توضیحات متا باید اطلاعات بیشتری در مورد محتوای شما ارائه دهد و در عین حال شامل کلمات کلیدی اصلی SEO و یک فراخوان برای اقدام (CTA) فریبنده برای تشویق کاربران به کلیک بر روی صفحه وب شما باشد.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بدانید

این عنوان صفحه وب شما است که در نتایج جستجو و در برگه مرورگر ظاهر می شود. برچسب عنوان برای هر صفحه وب باید منحصر به فرد، توصیفی و مرتبط با محتوا و کلمات کلیدی شما باشد. همچنین باید مختصر و جذاب باشد تا توجه و علاقه کاربر موتور جستجو را به خود جلب کند.

این برچسبی است که به موتورهای جستجو می گوید که آیا صفحه وب شما را ایندکس یا دنبال کنند یا خیر. می‌توانید از متا تگ روبات‌ها برای جلوگیری از ایندکس کردن صفحات تکراری یا با کیفیت پایین توسط موتورهای جستجو استفاده کنید یا به آنها اجازه دهید صفحات خاصی را که می‌خواهید خزیده شوند، فهرست کنند.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/are-seo-meta-tags-important/

متا تگ ربات ها را می توان به صورت دستی یا با استفاده از یک افزونه SEO در HTML کدگذاری کرد.

متن جایگزین

متا تگ های سئو برای کمک به موتورهای جستجو برای درک و فهرست بندی صفحه وب شما و کمک به کاربران در تصمیم گیری برای کلیک بر روی صفحه وب شما در نتایج جستجو مهم هستند. در نتیجه، متا تگ های سئو بر ترافیک، نرخ تعامل و رتبه بندی وب سایت شما تأثیر می گذارد.

مهم ترین متا تگ های سئو

سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس به شما اجازه نمی دهند که تگ عنوان را به طور پیش فرض ویرایش کنید. بنابراین، شما باید یک افزونه SEO مانند Yoast، Rank Match یا All In One SEO (AIOSEO) نصب کنید تا بتوانید قسمت تگ عنوان را برای سئو ویرایش کنید.

توضیحات متا

اما آیا متا تگ های سئو مهم هستند؟

همچنین می‌توانید از متا تگ robots برای کنترل نحوه نمایش صفحه وب شما در نتایج جستجو توسط موتورهای جستجو استفاده کنید، مانند استفاده از یک برچسب متعارف برای نشان دادن نسخه ترجیحی یک صفحه، یا استفاده از تگ بدون قطعه برای جلوگیری از نمایش موتورهای جستجو. تکه ای از صفحه شما

متا تگ های سئو برای بهبود دید، ارتباط و تجربه کاربری صفحه وب شما مهم هستند. آنها می توانند به شما کمک کنند در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید، ترافیک ارگانیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید و تبدیل و فروش خود را افزایش دهید. با این حال، همه متا تگ ها برای افزایش رتبه یا ترافیک مفید نیستند، به همین دلیل مهم است که بدانید کدام متا تگ سئو می تواند تأثیر قابل توجهی بر وب سایت شما داشته باشد.

آیا متا تگ های سئو مهم هستند؟

مشابه تگ عنوان، برخی از CMS ها مانند وردپرس به شما امکان ویرایش توضیحات متا برای صفحات وب خود را نمی دهند. بنابراین برای این منظور باید افزونه سئو را نصب کنید.

متا تگ روبات ها

در این مقاله، بررسی خواهیم کرد که متا تگ‌های سئو چقدر برای رتبه‌بندی و دیده شدن موتورهای جستجو مهم هستند، بنابراین می‌دانید که آیا باید برای کمپین‌های بهینه‌سازی موتور جستجو روی آنها تمرکز کنید یا خیر.

همه متا تگ های سئو برای رتبه بندی موتورهای جستجو مهم نیستند. نمونه هایی از متا تگ هایی که برای سئو مهم نیستند عبارتند از:

آیا گوگل به متا تگ ها اهمیت می دهد؟

متا تگ های سئو به دو دلیل مهم هستند: آنها به موتورهای جستجو کمک می کنند تا صفحه وب شما را بفهمند و فهرست کنند و به کاربران کمک می کنند تصمیم بگیرند که آیا روی صفحه وب شما در نتایج جستجو کلیک کنند یا خیر.

آیا متا تگ های سئو مهم هستند؟

گوگل به برخی از متا تگ ها مانند عنوان متا، توضیحات متا و تگ های متا روبات ها اهمیت می دهد، زیرا این تگ ها می توانند به گوگل کمک کنند تا صفحات شما را بهتر درک کند و در نتایج جستجو نمایش دهد. با این حال، گوگل به برخی از متا تگ های دیگر مانند متا تگ کلمات کلیدی که ارزش سئو ندارد اهمیتی نمی دهد.

آیا گوگل متا تگ ها را نادیده می گیرد؟

متا تگ های SEO قطعه کدهایی هستند که اطلاعاتی در مورد محتوای یک صفحه وب در اختیار موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان وب سایت قرار می دهند. آنها در خود وب سایت قابل مشاهده نیستند، اما در کد منبع صفحه قابل مشاهده هستند.