آیا سئو می تواند رتبه بندی را تضمین کند؟ (جواب داد)

بنابراین، هر کسی که ادعا می کند رتبه بندی را برای سئو تضمین می کند، دروغ می گوید، گمراه می کند، یا از روش های غیراخلاقی یا مخاطره آمیزی استفاده می کند که می تواند در طولانی مدت به وب سایت شما آسیب برساند.

دلایلی که باید مراقب رتبه بندی تضمینی سئو باشید

ارائه رتبه بندی تضمینی سئو برخلاف دستورالعمل های گوگل است

گوگل همچنین به کاربران هشدار می‌دهد که مراقب سئوکارانی باشند که ادعا می‌کنند رتبه‌بندی را تضمین می‌کنند، ادعا می‌کنند که رابطه خاصی با Google دارند، یا اولویت ارسال را به موتور جستجوی Google یا شبکه تبلیغات پولی تبلیغ می‌کنند. نقض دستورالعمل‌های Google می‌تواند منجر به جریمه یا حذف فهرست وب‌سایت شما یا ممنوعیت دائمی برنامه شرکای آن شود.

غیر واقعی است

آیا می توانید با استفاده از سئو تضمین کنید که یک وب سایت یا صفحه وب برای کلمات کلیدی هدف خود رتبه بالاتری خواهد داشت؟

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

آیا سئو می تواند رتبه بندی را تضمین کند؟

سئو نمی تواند ترافیک را تضمین کند زیرا ترافیک تحت تأثیر عوامل زیادی فراتر از سئو است، مانند رفتار کاربر، ترجیحات، روندها، فصلی بودن و موارد دیگر. سئو می تواند به بهبود دید و ارتباط وب سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک کمک کند، که به طور بالقوه می تواند ترافیک بیشتری را به وب سایت شما برساند.

علاوه بر این، رقابت و تقاضا برای کلمات کلیدی و موضوعات خاص در طول زمان در نوسان است. این بدان معناست که ممکن است کم و بیش رقابت سئو برای صفحات وب در همه موضوعات وجود داشته باشد.

تغییر رفتار و تنظیمات کاربر

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/can-seo-guarantee-rankings/

گوگل با بیش از 90 درصد از سهم بازار جهانی محبوب ترین و غالب ترین موتور جستجو در جهان است. Google دستورالعمل‌های واضح و دقیقی برای متخصصان سئو و اعضای برنامه شرکا دارد که آنها را از ارائه ادعاهای نادرست یا گمراه‌کننده در مورد خدمات یا نتایج خود منع می‌کند.

گوگل به طور مداوم در حال انجام مجدد طرح های رتبه بندی SEO است. برای مثال، گوگل داده‌های پرسش‌های متداول را مستقیماً در SERP‌ها در فهرست‌های صفحه وب نشان می‌داد که از نشانه‌گذاری داده‌های ساختاری مناسب استفاده می‌کردند. با این حال، سئوکاران به این موضوع توجه کردند و با افزودن طرح سؤالات متداول به صفحات وب که واقعاً به آن نیازی ندارند، به عنوان راهی برای ارتقاء فهرست خود در SERP برای جذب نرخ کلیک بالاتر، از این ویژگی سوء استفاده کردند.

رتبه بالا در موتورهای جستجو تضمینی برای دستیابی به این اهداف نیست اگر وب سایت شما ارزشی برای مخاطبان هدف شما ارائه ندهد. بنابراین، باید روی سایر معیارها و عواملی که برای موفقیت کسب و کارتان اهمیت بیشتری دارند، تمرکز کنید، مانند نرخ کلیک (CTR)، نرخ پرش (BR)، زمان ماندگاری (DT)، نرخ تبدیل (CR)، بازگشت سرمایه. (ROI)، رضایت مشتری (CSAT)، ارزش طول عمر مشتری (CLV)، و موارد دیگر.

اما آیا سئو می تواند رتبه بندی را تضمین کند؟

سئو یکی از اجزای مهم بازاریابی دیجیتال است، زیرا می تواند به وب سایت ها کمک کند تا ترافیک، سرنخ ها، تبدیل ها و درآمد بیشتری را از موتورهای جستجو جذب کنند. با این حال، سئو نیز یک زمینه پیچیده و پویا است، زیرا به عوامل زیادی بستگی دارد که دائما در حال تغییر و تحول هستند.

الگوریتم های رتبه بندی فاش نشده اند

برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی تأثیر سئو بر ترافیک وب سایت به این مقاله مرتبط مراجعه کنید: آیا سئو می تواند ترافیک وب سایت من را افزایش دهد؟

آیا سئوی خارج از صفحه می تواند رتبه بندی را بهبود بخشد؟

سئو نمی تواند رتبه بندی را تضمین کند زیرا نتایج رتبه بندی ثابت نیستند و عوامل متعددی در رتبه بندی وب سایت ها توسط موتورهای جستجو در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) دخیل هستند.

چرا سئو نمی تواند رتبه بندی را تضمین کند؟

علاوه بر این، سئو تضمینی برای موفقیت نیست. این قول نمی دهد یا تضمین نمی کند که یک وب سایت در صفحه اول یا در جایگاه برتر نتایج جستجو برای هر کلمه کلیدی یا پرس و جوی قرار می گیرد، فقط به این دلیل که استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو اعمال شده است.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بدانید

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیند بهبود دید و ارتباط یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج ارگانیک (بدون پرداخت) یک موتور جستجو است. سئو شامل تکنیک ها و استراتژی های مختلفی مانند تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد محتوا، ساخت لینک، بهینه سازی فنی، بهینه سازی تجربه کاربر و غیره است.

اگرچه این روش های سئو ممکن است به طور موقت یا سطحی کار کنند، اما پایدار یا اخلاقی نیستند. آنها می توانند نتیجه معکوس داشته باشند و به شهرت و اعتبار وب سایت شما در چشم کاربران و موتورهای جستجو لطمه بزنند. آنها همچنین می توانند وب سایت شما را در معرض جریمه ها یا اقدامات قانونی از طرف Google یا سایر مقامات قرار دهند، به همین دلیل است که باید از هر متخصص یا آژانس SEO که در اقدامات سئو کلاه سیاه شرکت می کند اجتناب کنید.

آنها بر معیارها و اهداف اشتباه متمرکز هستند

نکته دیگری که باید در مورد سئو و رتبه بندی در نظر داشت این است که رفتار و ترجیحات کاربر که بر نحوه جستجو و تعامل آنها با وب سایت ها تأثیر می گذارد نیز ثابت نیست. در نتیجه، موتورهای جستجو مانند گوگل به طور مداوم نحوه نمایش صفحات وب در نتایج جستجو را با قطعات غنی و ویژگی های کاربر مانند تصاویر، چرخ فلک ها، رتبه بندی بررسی ها، اطلاعات دستور غذا، جزئیات فهرست کسب و کار و غیره تنظیم می کنند.

گوگل با طرح های رتبه بندی SEO مبارزه می کند

برخی از سئوکاران ممکن است ادعا کنند که با استفاده از روش‌های قدیمی یا کلاه سیاه سئو که سعی در دستکاری یا فریب موتورهای جستجو برای رتبه‌بندی بالاتر وب‌سایت‌هایشان دارند، رتبه‌بندی را تضمین می‌کنند. این روش‌ها ممکن است شامل پر کردن کلمات کلیدی، متن پنهان، پنهان‌سازی، مزارع پیوند، ارسال هرزنامه، خراش دادن، هک کردن و غیره باشد.

به عنوان مثال، رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی عمومی مانند “کفش” بسیار سخت تر از رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی خاص مانند “کفش چرمی قرمز برای زنان” است. بنابراین، هیچ سئوی نمی تواند رتبه بندی برای هر کلمه کلیدی را بدون اطلاع از زمینه و رقابت تضمین کند.

ادعاهای تضمین شده اغلب از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کنند

به دلیل این عوامل، سئو یک راه حل یکباره یا سریع برای تضمین رتبه بندی نیست. این نیاز به تحقیقات مداوم، تجزیه و تحلیل، آزمایش، نظارت و تنظیم دارد تا با تغییرات و چالش های موجود در محیط آنلاین همگام شود.

رتبه بندی در صفحه اول یا جایگاه برتر گوگل برای همه کلمات کلیدی سئو آسان یا ساده نیست. این به عوامل زیادی بستگی دارد که بسته به کلمه کلیدی، صنعت، مکان، دستگاه، زمان و موارد دیگر متفاوت است.

این به عوامل زیادی بستگی دارد، مانند سن و اعتبار وب سایت شما، رقابت و تقاضا برای کلمات کلیدی شما، کیفیت و مرتبط بودن محتوای شما، و منابع و استراتژی که در سئو سرمایه گذاری می کنید.

بنابراین، به جای جستجوی تضمین سئو، باید به دنبال آژانس ها یا کارشناسان سئو باشید که بتوانند موارد زیر را به شما ارائه دهند:

زمانی که با سئو شروع کردم چقدر طول می کشد تا رتبه بندی کنم؟

با این حال، طبق مطالعات و کارشناسان مختلف، معمولا بین 3 تا 6 ماه طول می کشد تا SEO نتایج را برای وب سایت شما نشان دهد. برخی از وب‌سایت‌ها بسته به جایگاه، مکان، رقابت و کلمات کلیدی سئوی هدف ممکن است نتایج را سریع‌تر یا کندتر ببینند.

آیا سئو می تواند ترافیک را تضمین کند؟

با این حال، ترافیک تضمین یا هدف سئو نیست. هدف نهایی سئو هدایت ترافیک واجد شرایط و مرتبط تر است که می تواند به سرنخ ها، مشتریان، فروش، درآمد و سود برای کسب و کار شما تبدیل شود.

حتی اگر یک استراتژی سئو سایت شما را در رتبه اول در SERP ها تضمین کند، اگر به رشد مالی برای کسب و کار شما تبدیل نشود، این رتبه بندی بی ارزش است.

بنابراین، سئو نمی تواند رتبه بندی هیچ وب سایت یا کلمه کلیدی را تضمین کند. رتبه‌بندی‌ها توسط خود موتورهای جستجو بر اساس معیارها و الگوریتم‌های خودشان که به‌طور کامل آشکار یا قابل پیش‌بینی نیستند، تعیین می‌شوند.

رقابت سئو در نوسان است

در واقع، هیچ آژانس یا متخصص سئو نمی تواند به طور قانونی رتبه بندی هر وب سایتی را تضمین کند. این به این دلیل است که رتبه بندی تحت کنترل یا نفوذ آنها نیست. آنها توسط خود موتورهای جستجو بر اساس معیارها و الگوریتم های خود تعیین می شوند.

در پاسخ، گوگل شروع به حذف داده‌های پرسش‌های متداول از وب‌سایت‌ها در نتایج جستجو کرد، تعداد نتایج پرسش‌های متداول را برای هر فهرست محدود کرد و سایت‌هایی را که نشانه‌هایی از دستکاری این نوع نشانه‌گذاری داده‌های ساختاریافته برای کسب رتبه‌های بالاتر را نشان می‌دهند جریمه کرد.

سئو یک راه حل یکبار مصرف نیست

ارائه بهترین نکات سئو …

در این مقاله توضیح خواهیم داد که آیا سئو می تواند رتبه بندی را تضمین کند و اگر نه، پس چرا برای صاحبان وب سایت و متخصصان سئو چنین است.

آیا سئو می تواند رتبه بندی را تضمین کند؟

سئوی خارج از صفحه می تواند رتبه بندی را بهبود بخشد زیرا الگوریتم های موتورهای جستجو هنگام رتبه بندی صفحات وب در نتایج جستجو، فاکتورهای خارج از سایت مانند بک لینک ها را در نظر می گیرند. لینک ها مانند رای اعتماد هستند که به موتورهای جستجو نشان می دهند که وب سایت شما قابل اعتماد، ارزشمند و مرتبط با کلمات کلیدی شما است.

خلاصه ای از اگر سئو می تواند رتبه بندی را تضمین کند

سئو یک راه قدرتمند و موثر برای بهبود دید و ارتباط وب سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک است. با این حال، سئو نمی تواند رتبه بندی را تضمین کند زیرا نتایج رتبه بندی ثابت نیستند و عوامل متعددی در رتبه بندی وب سایت ها توسط موتورهای جستجو در SERP دخیل هستند. بنابراین، شما باید سئو را برای وب سایت خود در اولویت قرار دهید، اما برای موفقیت کسب و کار خود آن را به همه چیز تبدیل نکنید.