آیا سئو سرعت وب سایت من را بهبود می بخشد؟ (و چگونه انجام می شود)

در عین حال، سرعت وب سایت می تواند بر عملکرد سئو تأثیر بگذارد. برای جزئیات بیشتر در مورد این موضوع، این راهنمای مرتبط را در مورد آیا سئو تحت تأثیر سرعت وب سایت قرار می دهد، ببینید.

خلاصه ای از اگر سئو سرعت وب سایت من را بهبود می بخشد

ارائه بهترین نکات سئو …

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر سرعت وب سایت و سئو سایت شما تأثیر بگذارد، ارائه دهنده هاست شما است. ارائه دهنده هاست شما سرویسی است که فایل های وب سایت شما را ذخیره و به کاربران تحویل می دهد. یک ارائه دهنده هاست خوب می تواند میزبانی سریع، قابل اعتماد و ایمن را به شما ارائه دهد که می تواند عملکرد و سئو وب سایت شما را بهبود بخشد.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

آیا سئو سرعت وب سایت من را بهبود می بخشد؟

در اینجا برخی از بهترین روش های سئو برای بهبود سرعت وب سایت شما آورده شده است:

فعال سازی فشرده سازی

کش مرورگر تکنیکی است که برخی از فایل های شما را در مرورگر کاربر ذخیره می کند تا در بازدیدهای بعدی نیازی به دانلود مجدد نباشند. کش مرورگر می تواند به شما در کاهش بار سرور و بهبود زمان بارگذاری کمک کند. می توانید از ابزارهایی مانند YSlow یا PageSpeed ​​Insights استفاده کنید تا بررسی کنید که آیا تاریخ انقضا برای کش خود تعیین کرده اید یا خیر.

بهینه سازی تصاویر

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/will-seo-improve-my-website-speed/

سئو سرعت وب سایت شما را با کاهش زمان بارگذاری و نمایش صفحات وب در دستگاه ها و مرورگرهای مختلف بهبود می بخشد. عوامل فنی سئو وجود دارد که تأثیر مستقیمی بر سرعت وب سایت دارد که می تواند رتبه، تجربه کاربری و ترافیک شما را بهبود بخشد.

چگونه سئو سرعت وب سایت شما را بهبود می بخشد

آیا سئو می تواند سرعت وب سایت من را بهبود بخشد؟

سئو (بهینه سازی موتور جستجو) فرآیند بهبود دید و ارتباط وب سایت شما برای کلمات کلیدی و پرس و جوهای مرتبط است. سئو شامل جنبه های مختلفی مانند تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد محتوا، ساخت لینک، تجربه کاربر و بهینه سازی فنی است.

با این حال، ممکن است تعجب کنید:

سرعت وب سایت یکی از عواملی است که بر رتبه بندی سئو و تجربه کاربری شما تأثیر می گذارد. یک وب سایت با بارگذاری سریع می تواند به شما کمک کند رتبه بالاتری در موتورهای جستجو داشته باشید، بازدیدکنندگان بیشتری جذب کنید و تبدیل ها را افزایش دهید.

در این مقاله توضیح خواهیم داد که آیا سئو می تواند سرعت وب سایت شما را بهبود بخشد یا خیر، و اگر چنین است، چگونه می توانید وب سایت خود را سریعتر و سئو دوستانه تر کنید.

آیا سئو سرعت وب سایت من را بهبود می بخشد؟

برخی از ویژگی هایی که باید در ارائه دهنده هاست سئو خوب جستجو کنید عبارتند از:

  • آپتایم و در دسترس بودن بالا
  • زمان پاسخگویی سریع سرور
  • منابع مقیاس پذیر و قابل انعطاف
  • گواهینامه های SSL و پشتیبانی از HTTPS.
  • گزینه های یکپارچه سازی و ذخیره سازی CDN.
  • ابزارها و پشتیبانی سئو دوستانه.

جاوا اسکریپت مسدودکننده رندر کدی است که از رندر کردن یک صفحه توسط مرورگرها تا پایان اجرای آن جلوگیری می کند. جاوا اسکریپت مسدود کننده رندر می تواند زمان بارگذاری شما را کاهش دهد و بر تجربه کاربر تأثیر بگذارد. هر زمان که ممکن است باید رندر-انسداد جاوا اسکریپت را به تعویق بیندازید یا آن را غیرهمگام سازی کنید.

از حافظه پنهان مرورگر استفاده کنید

می‌توانید از ابزارهایی مانند Pingdom یا GTmetrix برای آزمایش سرعت و عملکرد ارائه‌دهنده هاست خود استفاده کنید تا بفهمید که آیا سرویس سریعی برای سئو است یا خیر. در غیر این صورت، می توانید به دنبال تغییر ارائه دهندگان هاستینگ باشید که به دلیل سرعت سئو وب سایت معروف هستند مانند Cloudways، Siteground، Hostinger و Liquid Web.

تاثیر سئو و بهبود سرعت وب سایت

ریدایرکت ها دستورالعمل هایی هستند که به مرورگرها می گویند URL متفاوتی را نسبت به آدرس درخواستی بارگذاری کنند. تغییر مسیرها می توانند درخواست های HTTP اضافی اضافه کنند و زمان بارگیری شما را به تاخیر بیندازند. در صورت امکان، به خصوص در دستگاه های تلفن همراه، باید از تغییر مسیرها اجتناب کنید یا آن را به حداقل برسانید.

حذف Render-Blocking JavaScript

یکی از جنبه های فنی سئو بهینه سازی سرعت وب سایت است. این به تمرین کاهش زمان بارگذاری و نمایش صفحات وب شما در دستگاه ها و مرورگرهای مختلف اشاره دارد. این امر مخصوصاً برای عبور از Core Web Vitals که یک فاکتور رتبه بندی SEO هستند، مهم است.

عوامل سئوی زیادی وجود دارد که بر سرعت وب سایت شما تأثیر می گذارد، مانند ارائه دهنده هاست، طراحی وب، اندازه فایل، کیفیت کد، اسکریپت های شخص ثالث و سازگاری مرورگر. برای استفاده از سئو برای بهبود سرعت وب سایت خود، باید این عوامل را با استفاده از ابزارها و تکنیک های مختلف تحلیل و بررسی کنید. با پیروی از بهترین روش‌های بالا، می‌توانید سرعت وب‌سایت خود را برای سئو بهینه کنید و تجربه کاربری بهتری را برای بازدیدکنندگان خود فراهم کنید که می‌تواند منجر به رتبه‌بندی و ترافیک بالاتر از موتورهای جستجو شود.