آیا سئو تحت تأثیر رسانه های اجتماعی است؟ (جواب داد)

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

آیا سئو تحت تأثیر رسانه های اجتماعی است؟

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/is-seo-affected-by-social-media/

با این حال، دریافت بک لینک های با کیفیت آسان نیست، زیرا شما باید محتوایی ایجاد کنید که سایت های دیگر بخواهند به صورت ارگانیک به آن لینک دهند.

یکی از اصلی‌ترین روش‌هایی که سئو تحت تأثیر رسانه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد این است که رسانه‌های اجتماعی می‌توانند به محتوای وب‌سایت شما در مقابل مخاطبان بزرگ‌تر و مرتبط‌تر کمک کنند.

علاوه بر این، رسانه های اجتماعی می توانند ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت شما هدایت کنند، که یکی دیگر از عوامل رتبه بندی مهم برای سئو است. هرچه افراد بیشتری از منابع مختلف از سایت شما بازدید کنند، اعتبار و اعتبار بیشتری می توانید با موتورهای جستجو ایجاد کنید.

رسانه‌های اجتماعی می‌توانند منبع ارزشمندی برای تحقیقات کلمات کلیدی SEO باشند، زیرا به شما امکان می‌دهند به آنچه که مخاطبانتان در مورد آن صحبت می‌کنند، سؤال می‌کنند یا در مورد آن شکایت می‌کنند گوش دهید. می توانید از ابزارهای گوش دادن اجتماعی یا هشتگ ها برای یافتن مکالمات و موضوعات مرتبط در صنعت خود استفاده کنید. همچنین می توانید از تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی استفاده کنید تا ببینید چه کلمات کلیدی بیشترین تعامل و ترافیک را به سایت شما می آورند.

جستجوی صوتی محبوب تر می شود زیرا افراد بیشتری از دستگاه های هوشمند و دستیارهای صوتی برای جستجوی اطلاعات آنلاین استفاده می کنند. جستجوی صوتی از چندین جهت با جستجوی متنی سنتی متفاوت است، مانند:

اینجاست که رسانه های اجتماعی می توانند به سئو کمک کنند. با اشتراک گذاری محتوای خود در پلتفرم های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین، ردیت، پینترست و غیره، می توانید دید آن را افزایش دهید و به منابع پیوند بالقوه برسید.

بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی سئو هستند. آنها لینک هایی از سایر وب سایت ها هستند که به سایت شما اشاره می کنند و به موتورهای جستجو نشان می دهند که سایت شما قابل اعتماد، معتبر و محبوب است.

ارائه بهترین نکات سئو …

با استفاده از این اطلاعات، می‌توانید محتوایی ایجاد کنید که با لحن، هدف و قالب درخواست‌های صوتی مطابقت داشته باشد تا تأثیر سئو و رسانه‌های اجتماعی را برای وب‌سایت خود افزایش دهید.

خلاصه ای از اگر سئو توسط رسانه های اجتماعی تحت تاثیر قرار می گیرد

سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) و رسانه‌های اجتماعی دو جنبه ضروری از بازاریابی دیجیتال هستند که می‌توانند به کسب‌وکارها کمک کنند تا مشتریان بالقوه بیشتری را به صورت آنلاین به دست آورند.

تحقیق کلمات کلیدی فرآیند یافتن و تجزیه و تحلیل کلمات و عباراتی است که کاربران هنگام جستجوی اطلاعات یا راه حل های مرتبط با جایگاه شما در موتورهای جستجو تایپ می کنند.

برای بهینه سازی سایت خود برای جستجوی صوتی، باید محتوایی ایجاد کنید که به این نوع سوالات به روشی طبیعی و مختصر پاسخ دهد. شما همچنین باید از نشانه گذاری طرحواره برای ارائه داده های ساختاری استفاده کنید که به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای شما را بهتر درک کنند.

تحقیق کلمات کلیدی برای سئو بسیار مهم است، زیرا به شما کمک می کند محتوای خود را برای عباراتی که مخاطبان شما جستجو می کنند بهینه کنید.

اگر محتوای شما آموزنده، مفید یا سرگرم کننده باشد، وب سایت های دیگر ممکن است آن را پیدا کنند و به عنوان مرجع یا منبع به آن پیوند دهند. به این ترتیب، می توانید بک لینک های ارگانیک بیشتری کسب کنید که می تواند رتبه سئوی شما را در SERP ها افزایش دهد.

رسانه های اجتماعی به بهینه سازی جستجوی صوتی کمک می کند

رسانه‌های اجتماعی می‌توانند بر تلاش‌های سئوی شما برای جستجوی صوتی تأثیر بگذارند و بینش‌هایی در مورد نحوه صحبت مخاطبان و آنچه می‌خواهند بدانند به شما ارائه می‌دهند. می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی برای انجام نظرسنجی‌ها و نظرسنجی‌ها یا برگزاری جلسات پرسش و پاسخ برای دریافت بازخورد از فالوورهای خود به زبان طبیعی که برای توصیف سؤالات و نگرانی‌های خود استفاده می‌کنند، استفاده کنید.

آیا رسانه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی سئو دارند؟ یا فقط یک همبستگی است؟

سئو مستقیماً تحت تأثیر رسانه های اجتماعی قرار نمی گیرد زیرا رسانه های اجتماعی یک عامل رتبه بندی برای سئو نیستند. با این حال، سئو می تواند به طور غیرمستقیم توسط رسانه های اجتماعی از طریق افزایش قرار گرفتن در معرض و ترافیک آنلاین، ایجاد بک لینک، کمک به تحقیقات کلمات کلیدی و بهینه سازی برای جستجوی صوتی تحت تاثیر قرار گیرد. برای ترکیب موفقیت آمیز سئو و رسانه های اجتماعی برای نتایج بهتر، باید یک استراتژی واضح داشته باشید که هر دو کانال را ادغام کند و از نقاط قوت آنها استفاده کند و به اهداف تجاری شما برسد.