آیا افزونه های سئو ارزش آن را دارند؟ (جواب داد)

اما سئو می تواند پیچیده و زمان بر باشد، به خصوص اگر با بهترین روش ها و ابزارها آشنا نباشید. اینجاست که افزونه های سئو به کار می آیند.

افزونه های سئو ارزش آن را دارند تا به شما کمک کنند کارهای مختلف سئو را آسان تر و کارآمدتر انجام دهید. افزونه‌های SEO می‌توانند به شما در ویرایش متا تگ‌ها، بهینه‌سازی سئوی درون صفحه، ایجاد ابرداده رسانه‌های اجتماعی، اضافه کردن برچسب‌های متعارف، یافتن فرصت‌های پیوند داخلی و موارد دیگر کمک کنند.

در اینجا چند فاکتور برای در نظر گرفتن وجود دارد:

 • امکانات: آیا این افزونه ویژگی هایی را ارائه می دهد که برای استراتژی سئوی شما نیاز دارید؟ آیا اصول اولیه مانند متا تگ ها، نقشه های سایت و نشانه گذاری طرحواره را پوشش می دهد؟ آیا ویژگی های پیشرفته ای مانند تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل محتوا و ردیابی رتبه دارد؟
 • راحتی در استفاده: آیا این افزونه کاربرپسند و شهودی است؟ آیا رابط کاربری واضح و ساده ای دارد؟ آیا مستندات و تیم پشتیبانی مفیدی دارد؟
 • کارایی: آیا این افزونه بر سرعت و عملکرد سایت شما تأثیر می گذارد؟ آیا تداخل یا مشکل سازگاری با افزونه ها یا تم های دیگر دارد؟
 • قیمت: آیا این افزونه مقرون به صرفه است و ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ آیا نسخه رایگان دارد یا دوره آزمایشی؟ آیا یک برنامه قیمت گذاری منصفانه متناسب با نیاز و بودجه شما دارد؟

نمونه هایی از پلاگین های سئو خوب

همه در یک سئو برای وردپرس (AIOSEO)

یکی از محبوب ترین و جامع ترین افزونه های سئو در بازار، با بیش از 2 میلیون کاربر. همه چیزهایی را که برای بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی نیاز دارید، با رابط کاربر پسند و ویژگی های هوشمند ارائه می دهد. همچنین با سایر ابزارهای SEO مانند Semrush و Google Search Console ادغام می شود.

Yoast SEO

به عنوان مثال با یک افزونه SEO، می توانید:

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بدانید
 • عناوین متا و توضیحات خود را ویرایش کنید تا به موتورهای جستجو بگویید محتوای شما در مورد چیست.
 • عناصر سئوی درون صفحه را برای کلمات کلیدی هدف خاص بهینه کنید.
 • چگالی کلمات کلیدی را برای کلمات کلیدی مهم اندازه گیری کنید.
 • ابرداده های رسانه های اجتماعی خود را برای نمایش جزئیات محتوای خود در پلتفرم های رسانه های اجتماعی بهینه کنید.
 • برای جلوگیری از مشکلات محتوای تکراری، برچسب‌های متعارف را به صفحات خاص اضافه کنید.
 • فرصت‌های پیوند داخلی را برای افزایش اعتبار و تجربه کاربری سایت خود پیدا کنید.
 • ساخت سیلوهای محتوا برای تقویت قدرت موضوعی.
 • در هر صفحه با داده های ساختاری مناسب، نشانه گذاری طرحواره ایجاد کنید.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/are-seo-plugins-worth-it/

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

آیا افزونه های سئو ارزش آن را دارند؟

اما آیا افزونه های سئو ارزش آن را دارند؟

افزونه سئو یک افزونه برای یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس است که به شما امکان می دهد وظایف مختلف سئو را انجام دهید.

اگر می‌خواهید برخی از رایج‌ترین کارهای بهینه‌سازی موتور جستجو را سرعت بخشید، افزونه‌های سئو ارزش آن را دارند. با این حال، به خاطر داشته باشید که هیچ افزونه سئو نمی تواند موفقیت شما را در موتورهای جستجو تضمین کند. همیشه باید پلاگین های مختلف را تست کنید و ببینید کدام یک برای سایت و اهداف شما بهتر عمل می کند. و، همچنان باید محتوای با کیفیتی ایجاد کنید که برای مخاطبان شما ارزش ایجاد کند و از آخرین دستورالعمل های سئو پیروی کند.