آموزش نصب دوربین مدار بسته

نصب و نگهداری دوربین های مداربسته نظارتی بسیار گران است. این نکته بسیار مهم است که قبل از نصب دوربین مدار بسته، یک بررسی کلی انجام دهید تا محل مناسب نصب دوربین مداربسته را در جاییکه نه تنها دید خوبی داشته باشد بلکه از دیگر جهات نیز مناسب باشد، انتخاب کنید. این سه ویژگی بسیار مهم است و بیشترین تاثیر را در خرید دوربین میگذارند. مکان هایی که باید دوربین در آن جا مستقر شود دارای شرایط خاصی است که همگی در مقاله مورد بررسی قرار گرفت. بسیاری از افراد شاغل که دارای فرزند می باشند ممکن است فرزند خود را به پرستار سپرده تا از او در منزل مراقبت نماید. اصرار برای مراقبت از کودکان یا افراد مسن در خانواده قابل درک است.

به این ترتیب میتوانید از آنها نصب دوربین مداربسته در کارخانه جلوگیری کنید! و به این ترتیب میتوان تصاویر دوربین را از راهدور و از طریق ایننترنت نیز مشاهده کرد. اگر نکات نصب دوربین مداربسته در این مقاله و دستورالعملها و روشهای نصب انواع سیستم مداربسته که در سطح اینترنت وجود دارد باعث میشود که بدون ایراد آنها را نصب کنید، دیگر نیازی به شخص سوم نیست. آنها برای نظارت در فضای باز از راه دور ایده آل هستند. نرمافزار مدیریت تصاویر که بر روی تلفن همراهتان نصب کردهبودید را باز کنید تا به کانفیگ دوربین بپردازید. باز و بسته شدن دروازه ها معمولا از طریق قفل های تخصصی انجام می شود. افراد معمولا آخر هفته ها یا زمان تعطیلات به ویلای خود سر می زنند و در آنجا به استراحت و تفریح می پردازند. سیستم های نظارت تصویری کمک می کنند تا حتی در هنگامی که شما ( به عنوان مدیر مجموعه ) در محل حضور ندارید افراد بهترین رفتار کاری را از خود نشان دهند . و معمولاً خوب است که از اموال عمومی همسایه خود نیز در پس زمینه فیلم، مستندات وجود داشته باشد. برای به حداقل رساندن ریسک دزدی از اموال و اماکن خود نیاز به نصب دزدگیر اماکن هست، به مجموعه سنسورهای دقیق برای کنترل ورود و خروج غیر مجاز و سنسورهای حرکتی همراه با آژیر دزدگیر اماکن میگویند.

شرایط کنونی جامعه ما ایجاب می کند که حفاظت بیشتری از اموال و دارایی خود داشته باشیم، نصب دزدگیر اماکن برای منزل و یا هرمکان دیگر مهمترین و بهترین راه برای حفاظت است.دزدگیر قابلیت پیشگیری از سرقت را دارد،ودرمقابل دوربین مداربسته که فقط به عنوان نظارت میتوان از آن استفاده کرد و در پیشگیری از دزدی تقریبا هیچ تاثیری ندارد،بسیار موثر تر و کارامد تر میباشد. انواع دوربین مداربسته بیسیم دارای ویژگیها و قابلیتهای متفاوتی هستند. یکی از این شرکت ها که دارای تجربه بسیار زیاد در حوزه نصب دوربین مداربسته در تهران از شرکت چشمان بیدار آریا است،با توجه به گزارش هایی که در تهران تهیه شده است بسیاری از دوربین های مدار بسته در تهران توسط این شرکت نصب شده است که دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه واردات تعمیر نصب دوربین مدار بسته می باشد . استفاده از دوربین مداربسته و تدابیر امنیتی و نظارتی همیشه و در همه جا ضامن وجود بستری امن و آرام در جهت پیش برد هر چه بهتر و سریع تر امور و فراهم آورنده آسایش خیال بیشتر برای محیط های کار و زندگی بوده اند.

انتخاب بین نصب دوربینهای مداربسته توسط خودتان یا نصب توسط افراد حرفهای، در نهایت به شما بستگی دارد. حتماً با جستجو بین سیستمهای مداربسته مختلف، بین خرید دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته تحت شبکه مردد شدهاید. هر چند حتما با آگاهی و دانستن هزینه نصب دوربین مداربسته، اقدام به این کار کنید. همه جای دنیا و در هر نقطه ای از جهان سارقانی وجود دارند که به سرقت خانه ها و منازل دیگران میروند و برای جلوگیری از سرقت راه های مختلفی یافت شده یا ابزار های گوناگونی تولید شده که یکی از این ابزار ها دزدگیر منزل است که به آن به صورت مرسوم دزدگیر خانه یا اماکن گفته می شود. اگر قصد نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه یا IP در فضای خارجی یا در محیطی صنعتی مانند کارخانجات و کارگاه ها را دارید، باید ابتدا مشکلات، چالشها و شرایطی که دوربین در فضاهای خارجی با آن دستوپنجه نرم میکند را شناخته و با یافتن راهحل مناسب برای هر چالش، دوربین را به بهترین شکل نصب و راهاندازی کنید. می باشد.برای خرید دوربین مداربسته مناسب باید ابتدا به این نکات توجه کرد سپس به سراغ نکات نصب دوربین مداربسته می رویم.

یکی دیگر از نکات نصب دوربین مداربسته، مربوط به کابلکشی دوربین است. فقط هزینه نصب دوربین مدار بسته را نیز باید بپردازیزد. در هنگام نصب دوربین مدار بسته در منزل باید DVR را در مکانی قرار دهید که دسترسی به آن آسان باشد. دوربین را در مکانی دور از دسترس افراد مزاحم، سارقان منزل یا کودکان نصب کنید. یا با مشاوره گرفتن و زمان و تلاش خود این کار را انجام دهید و یا با استفاده از تجربه و تخصص افراد معتبر، باعث صرفهجویی در زمان، نگهداریی و تعمیرات مورد نیاز در آینده شوید. اما احتمالا در آینده و با تغییر شغل اصلی دوستتان و یا پیدا کردن یک شغل جانبی دیگر، نتوانید از او برای پشتیبانی کمک بگیرید. به جرات میگم اگر خساستی در این قسمت انجام دهید، زیانهای مالی وحشتناکی در آینده ممکن است برای شما پیش آید.

از آن پس شرکت هانوها توانست دوربین های مداربسته خود را با اسم سامسونگ به فروش برساند. در سایت های سازندگان دوربین قسمتی به عنوان Support یا Download قرار دارد که می توانید نرم افزار های بروز را از آنجا دانلود کنید. دوربین همزمان دو فرمت 480 و 720 را بدون صدا پخش میکند و صدا صرفا از طریق نرم افزار v380 قابل شنیدن است که آن هم دارای کیفیت خوبی نیست. در این مرحله با نوشتن ID و انتخاب گزینه Submit تنظیمات و نصب دوربین مداربسته بیسیم به پایان میرسد. را انتخاب کنید. سپس گزینه Adding networking device را انتخاب کنید. و تلفن همراه را مستقیما به وایفای دوربین وصل کنید. نصب دوربین مداربسته بیسیم به دلیل حذف مرحله کابلکشی و تنظیمات دستگاه DVR یا دستگاه NVR، سادهتر از نصب سایر دوربینهای مداربسته است. البته برند دستگاه دزدگیر اماکن نیز یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت می باشد. باید دوربین هایی را انتخاب کنید که حتما در برابر سرما، گرما و شرایط نامناسب جوی هوا از خود مقاومت خوبی نشان دهد. همانطور که در مقاله قبل، دوربین مداربسته بیسیم را معرفی کردیم؛ دوربینهای وایفای یا بیسیم، یا کاملا بدون سیم هستند که با باتری کار میکنند و یا فقط کابل برق دارند که لازم است به پریز برق متصل شوند.

نصب نرمافزار برای دسترسی به تنظیمات دوربین و کانفیگ کردن آن نیاز به نصب یک اپلیکیشن بر روی تلفن همراه داریم. اما در هنگام قطع تلفن دزدگیر نوع دوم (دزدگیر با تلفن کننده خط شهری)، سیستم اعلام سرقت یاد شده عملا امکان تماس با محیط بیرون را از طریق خط شهری ندارد. جعبه تماس اضطراری و یک زنگ و سپس برای اتصال به خانه یکدیگر تنها فشردن چند کلید کافی بود. انتخاب یک دزدگیر و سیستم مناسب، براساس نوع نیاز کاربر است. باید بپردازید، ارتباط مستقیمی با نوع دوربین مدار بسته و محیطی که میخواهید آن را پوشش دهید بستگی دارد. شاید زمانی که به دنبال شخصی برای نصب دوربین خود هستید، دوست شما که فعالیت در زمینه دوربینهای مداربسته را به عنوان شغل جانبی در نظر گرفته، هزینه کمتری به شما پیشنهاد دهد. شرکت های متنوع و گوناگونی در ایران در حوزه دوربین مداربسته فعالیت می کند و شما باید با مراجعه به سایت اینترنتی آن شرکتها و استعلام گرفتن از پروژه هایی که آنها اقدام به تامین نصب و راه اندازی دوربین مداربسته آن شرکت ها کردهاند بررسی و تحلیل کامل ای داشته باشید تا بدانید که آن شرکت برای پروژه شما مناسب است یا خیر .

برای انجام این مراحل با جزئیات کامل مقاله آموزش نصب دوربین مداربسته بیسیم را مطالعه کنید. دوربینهای بیسیم همگی دوربین تحت شبکه هستند و برای همین نیاز به اتصال به شبکه داخلی یا اتصال به اینترنت دارند تا تصاویر را انتقال دهند. شرکت خدمات دوربین مداربسته رایکانت آماده مشاوره و کمک به شما در تمامی مراحل نصب دوربین مداربسته است. همانطور که گفتیم نحوه کانفیگ و نصب دوربین مداربسته بیسیم در سایر نرمافزارها نیز مشابه با همین مراحل میباشد. انتخاب محل نصب دوربین بعد از انتخاب و خرید دوربین تحت شبکه بیسیم باید تعیین کنید دوربینتان را کجا نصب کنید تا اثر بخشی بیشتری داشته باشد. امکان تعیین میزان تاخیر در فعال سازی دزدگیر . سومین سال – آیا امکان دارد شما از پروژه ما بازدید نمایید ؟

در صورت استفاده از این ترمینال باید سیمکشی چشمی دزدگیر اماکن را تا سانترال مرکزی انجام داد. به جای نقض حریم خصوصی میتوانید از جایگزینها استفاده کنید. با این حال، انتظار حفظ حریم خصوصی برای برخی از مناطق کاملا انتظار بهجایی است. دوربینها برای امنیت شما عالی هستند، اما باید مراقب حریم خصوصی دیگران در همسایگی خود نیز باشید. همه این موارد نشان می دهد که بازار کار نصب دزدگیر رونق یافته و با آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل می توانید یک شغل درآمدزا داشته باشید. با توجه به جرائم زیادی که امروزه شهد آن هستیم، استفاده از این سیستمهای نظارتی در سطح شهر و در فروشگاهها و مخصوصاً منازل مسکونی به شدت احساس میشود.

اکثر افرادی که از دزدگیر استفاده میکنند تمایل دارند صدای آژیر به مراتب بلند باشد، این صدای قوی در هنگام خطر میتواند عامل ترس و دور کننده سارقین باشد. این کار معمولا برای شما غیر ممکن می باشد ولی برای افرادی که پروژه های مختلفی انجام داده اند و مکان های بسیاری را به سیستم حفاظتی مجهز کرده اند, امری مشخص است. این سیستمها حاوی حسگرهای زیادی هستند که میتوانند حرکت را تشخیص داده و به شما یا ساختمانهای نزدیک در مورد یک متجاوز بالقوه هشدار دهند. چون دوربین ما بیسیم است نزدیک بودن به یک پریز برق کافی است. کاور منحنی مانند و شیشه ای این دوربین ها باعث می شود تا نور IR به سمت لنز دوربین بازتاب داده شده و دوربین را کور کند. در قسمت سنسور دزدگیر اماکن به طور دقیق برای خرید دزدگیر اماکن و نصب آن توضیح داده شده است . از معایب دوربین های بی سیم همان طور که در بالا اشاره شد می توان به ناپایداری ارتباط این دوربین ها اشاره کرد به طور مثال اگر در میانه ی راه دیواری بتنی قرار داشته باشد ممکن است اختلالاتی در ارتباط شما بوجود بیاید.

اما این نکته را هم در نظر بگیرید که این سیستمها در طول زمان به طور فزایندهای پیشرفتهتر و در عین حال کاربرپسندتر میشوند. این است که دزدگیر اماکنی را بخریم که بهعنوان سیستم امنیتی وابسته به نصاب برای نصب را نداشته باشد. 3. به عنوان نصاب ، سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته در ادارات ،کارخانجات و شرکتها مشغول به کار شود. البته اکثر دوربین های مداربسته وایرلس نرم افزار مخصوص به خود را دارند که باید از وب سایت آن دانلود کنید. علاوه بر این دوربینهای مداربسته تحت وب ممکن است برای انجام حملات DDoS مورد استفاده قرار گیرند . علاوه بر آن بسیاری از مدیران شرکت ها نیز برای بررسی ورود و خروج کارمندان و همچنین عملکرد آنها از دوربین های مدار بسته در بخش های مختلف استفاده می کنند و از بسیاری از تخلفات اداری مانند جا به جایی و دزدیده شدن مدارک و اسناد مهم شرکت جلوگیری می نمایند.

در صورتی که نیاز است امنیت خود دوربین های مدار بسته نیز تأمین شود، دوربین ها را به گونه ای نصب کنید که هر کدام از آن ها توسط دوربین دیگر قابل رؤیت بوده و در میدان دید دوربین های دیگر قرار داشته باشد. دوربین های مداربسته وای فای از جمله تکنولوژی های هستند که پس از ورود به بازار خیلی زود مورد استقبال قرار گرفتند. از جمله معایبی که می توان برای این نوع از دزدگیرها بیان کرد قطع شدن ارتباط با قطع شدن خط تلفن، پایین بودن امنیت و عدم کنترل کردن آن از راه دور می باشد. ویژگیهایی از جمله تشخیص حرکت، بزرگنمایی یا کوچکنمایی و موارد دیگر. بیشتر از ارزش واقعی آن در بازار تهران است. در گزارشی از عصر ایران طبق داده مرکز آمار ایران سرقت نسبت به سالهای گذشته ۴ برابر شده و این نشان از عدم نصب دوربین مداربسته در تهران و شهرستانها میباشد . ؛ نصب دوربین مداربسته در تهران به نظارت بهتر و امنیت بیشتر محل کسب و همچنین خانه شما کمک میکند.