آموزش رایگان تولید محتوا سایت و اینستاگرام صفر تا 100

حال سؤال اینجاست که کدام یک از این ابزارها برای سئو سایت واقعاً عملکرد سایت reverse-seo مناسبی دارند؟ با مسدود کردن صفحات غیر مهم با فایل ربات، Googlebot میتواند بودجه خزیدن شما را بیشتر در صفحاتی که واقعاً مهم هستند، هزینه کند. سئو کار باید با کمک ابزارهای تحلیل خود، بهدنبال ابزارهایی بگردد که واقعاً میتوانند به افزایش بازدید کاربران و بهبود سئو سایت شما کمک کنند. یک سئوکار باید بتواند با کمک ابزارهای تحلیلی مختلف، این صفحات را تشخیص دهد. او باید بهصورت تست A to B بتواند روشهای مفید برای بهبود سئو را پیدا کند. میان تعداد کلمات و طول مطالب با تعدادی لینک های صفحه باید تناسب باشد.لینک سازی به روشهای مختلفی انجام میشود، لینک از متن، لینک از تصویر، لینکهای جاوااسکریپتی، لینکسازی follow و nofollow، لینک داخلی و خارجی ، لینکهای خروجی، لینک ورودی و بکلینک، لینک دایرکت(مستقیم) و غیرمستقیم، همگی اصطلاحاتی هستند که با آنها مواجه خواهید شد.

فایل Robots.txt در واقع به رباتها اطلاع میدهد که کجا میتوانند فایلهای نقشه XML سایت را پیدا کنند و در این میان کدام صفحات نباید کراول شوند. اکثر وب مسترها دوست ندارند که پنل مدیریت سایتشان در موتورهای جستجوگری مانند گوگل ایندکس شود و یا اینکه برخی از صفحات وب سایت محتوای قابل قبولی ندارد و به همین دلیل ترجیح میدهند که این صفحات توسط رباتها بررسی نشوند. به صورت خلاصه اگر بخواهیم بگوییم، موتورهای جستجو محتوای دیجیتالی را برداشته و این اطلاعات را در صفحات نتایج جستجو مرتب میکنند. هم اکنون بهترین روش برای حذف صفحات از نتایج جستجو اضافه کردن دستور nindex در بخش head صفحات است. بهترین زمان برای استخدام متخصص زمانی است که قصد طراحی دوباره سایت یا ساخت یک سایت جدید را دارید. متخصص سئو یا SEO Specialist با تخصص و تجربهای که دارد در زمینه بهبود رتبه وبسایتهای مختلف فعالیت میکند. همیشه این مشکلات باعث کاهش رتبه سایت در نتایج جستوجو میشوند.

گوگل همیشه بهدنبال آن میگردد تا سایتهای امن را به کاربران معرفی کند. مانند صفحه اول سایت، محصول، صفحه آموزش، صفحه گالری عکس، صفحه تماس با ما و صفحات دیگر که این صفحات باید با زبان گوگل به روبوت ها گفته شود تا به نسبت اهمیتشان رتبه بندی شوند. اما مهم ترین ابزار روبوت های گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها بر اساس کلمات کلیدی مرتبطشان چیست؟ اما پس از رشد جستجوی داخل سایت و همچنین منو و زیرمنو شاید نقشه سایت دیگر کاربرد زیادی نداشته باشد، اما به همان مقدار که از اهمیت نقشه سایت برای بازدیدکننده کاسته شد به اهمیت نقشه سایت برای روبوت های موتورهای جستجوگر اضافه شد. همچنین برخی افزارهای دیگر برای بررسی ریدایرکتها و صحت آنها استفاده میشود. در حقیقت سئو کار برای این کار باید از ابزارهای مختلف Search analytics استفاده کند. البته تمامی اینها دارای ابزارهای خاص به خود هستند. این ابزار بطور کلی به شما کمک میکند ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید. این محتواها باعث میشوند تا ورودی ارگانیک داشته باشید.

سعی کردم تا درباره مسائل مهم توی بازاریابی دیجیتال صحبت کنم و بهت کمک کنم. وجود نقشه برای سایت شما آنقدر اهمیت دارد که به شما پیشنهاد می کنم همین الان اگر آب در دستتان است زمین بگذارید و به فکر ساخت یک نقشه سایت باشید. سایتی که یک سایت شرکتی بوده و به عنوان معرفی سرویس و محصولات شرکت استفاده می کنید استفاده از سرویس سئوی حرفه ای را پیشنهاد می کنم. مثلا ویژگی تنها یک مورد از محصولات یا خدمات سایت شما را جمعآوری کرده است. برای این کار وارد Site Setting شده و از بخش Crawl rate گزینه Limit Google’s maximum crawl rate را انتخاب کرده و مقدار آن را High قرار دهید.

یک کلمه کلیدی می تواند یک کلمه مانند “سئو” یا کلمات بلند تر مانند “چگونه یک شرکت سئو را انتخاب کنیم” باشد. چنانچه مایل هستید خودتان یک نقشه سایت بصورت رایگان بسازید با استفاده از راهنمای موجود در Sitemap Directory می توانید یک نقشه سایت بر اساس استانداردهای سئوی گوگل بسیارید. به این ترتیب از این موضوع مطلع است که در چه زمانی باید از کدام ریدایرکت استفاده کند. رایجترین کار برای رفع مشکل لینکهای شکسته، ایجاد ریدایرکت خواهد بود. البته بررسی ریدایرکت نیز از جمله وظایف یک سئوکار خواهد بود. استفاده از کلمات کلیدی در صورتی برای مفید خواهده بود که برند شما در حد نیاز شهرت پیدا کرده باشد.

همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که موتور جستجوی گوگل از سایت مپ، فقط برای شناسایی صفحات مهم سایت استفاده میکند. زمانی که الگوریتم گوگل را بررسی میکنیم، متوجه خواهیم شد که این سایت همیشه به امنیت کاربران خود اهمیت میدهد. محققان معتقدند افرادی که فعالیت های بهینه سازی انجام می دهند باید از آخرین تغییرات الگوریتم های موتور جستجو و عوامل افزایش بازدید سایت و همچنین کلماتی که کاربران نهایی جستجو می کنند ، آگاه باشند. اکنون این سوال مطرح میشود که بهینه سازی نقشه سایت چیست و سایت مپ چه تاثیری روی سئو دارد؟ بهینه سازی فرایند ایندکس با استفاده از سایت مپ چیست؟ فرایند اعمال تغییر روی صفحات سایت، هر چند وقت یکبار صورت میگیرد.

همانطور که بیان شد، در یک سایت مپ، اطلاعاتی نظیر موقعیت محتوا در سایت، اهمیت آن، نوع محتوا و تغییراتی که روی آن اعمال میشود، در اختیار موتورهای جستجو قرار میگیرد. جالب اینجاست که شرکتهای سئوکار همانند آژانس دیجیتال مارکتینگ منتوریکس از ابزارهای اصلی و پولی استفاده میکنند که بهترین اطلاعات دقیق را در اختیار شما قرار میدهند. ابزارهای رایگان دارای محدودیتهای خاص به خود هستند. اگر با چنین مشکلی مواجه هستید، بهتر است یک فایل جدید برای سایت خود ایجاد کرده تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید. پس همیشه در نام فایل خود از حروف کوچک استفاده کنید. برای صفحات وب سایت خود عنوان های صحیح (Title tag) استفاده کنید و از کلماتی همچون خرید، قیمت، هزینه و فروش استفاده فرمایید. متن جایگزین تصویر: از آنجایی که گوگل نمی تواند تصاویر را بخواند، می توانید کلمات کلیدی خود را در بخش متن جایگزین تصویر اضافه کنید تا موتور جست و جو موضوع آن عکس را متوجه شود. شما با دسترسی ندادن به صفحات غیر عمومی ات این تایم را بیشتر می کنی برای صفحاتی که باید ببیند.

از این رو امکان اینکه محتوا شما به صفحات اول گوگل بیاید و بازدید بالایی داشته باشد، پایین خواهد آمد. اما اگه میخواید اون صفحه تو گوگل رتبه بگیره، باید این کار رو براش انجام بدید. DA هم یک عددی بین 0 تا 100 هست که هرچقدر این عدد بالاتر باشه به معنی قدرتمندتر بودن و معتبرتر بودن اون سایت به حساب میاد. و در این راستا تمامی کسب و کارهای بین المللی همه کوشش خود را کردند و می کنند تا برای کلمه کلیدی مرتبط با محصول یا سروی سخود در رتبه های بالای نتایج جستجو گوگل باشند تا بازدیدکننده ای داشته باشند که به سوریس یا محصول آنها نیاز دارد.

با کمک اسکیما مارکاپ میتوانید نتایج بهتری در موتورهای جستجو داشته باشید. نقشه سایت شما باید از نوع نقشه سایت برای موتورهای جستجوگر باشد. توضیحات متا تاثیر مستقیم روی سئوی سایت و رتبهی صفحه مورد نظر شما ندارد. در هر صورت بد نیست تا 9 کار مهم سئوکار جهت سئوی سایت را بدانید. نقشه سایت، راه را به موتورهای جستجو نشان میدهد تا بتوانند راحتتر و سریعتر مطالب وب سایت را ایندکس کنند. سئو به زبان ساده، به معنای بالا بردن کیفیت و کمیت ترافیک ورودی به سایت شما از طریق موتورهای جستجو است. اگرچه یک استراتژی پیشرفته تر است، اما سئوکاران اغلب از ترکیبی از لینک های داخلی، نقشه های سایت و برچسب های ربات استفاده می کنند تا مطمئن شوند که خزنده های وب گوگل صفحات خود را با ارزش بالا و بیشترین تبدیل را فهرست می کنند. برای ساخت نقشه سایت رایگان بر اساس راهنمای گام به گام کافی است روی لینک بالا کلیک کنید. آیا میخواهید از راه افزایش ترافیک به فروش جایگاه تبلیغات در سایت اقدام کنید؟ به همین خاطر باید به آن اهمیت داد و از آن غافل نبود. گوگل به امنیت کاربران اهمیت بسیاری میدهد.

در پاسخ به این سوالات میگوییم بله وجود دارد، با ما همراه باشید. تبریک میگوییم. شما بالاخره از سختیهای سئو کردن محتوایتان جان سالم به در بردید و با فشردن دکمه «انتشار» آن را به قلب دنیای وب فرستادید. این دوره زیر نظر برترین اساتید سئو ترهان آموزش داده شده و شما میتوانید به خوبی با جزییات این ابزار آشنا شوید و برای بهبود سایت خود از آن استفاده کنید. در واقع با استفاده از نقشه سایت، خزنده گوگل را به سمت صفحات مهمتر هدایت میکنیم. در واقع یک نقشه سایت بایدشامل اطلاعاتی باشد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم. نیازی به اشاره نیست که حداقل در برخی صنایع و هنگام جستجو برای برخی کلمات کلیدی خاص، جستجوگر تصویر گوگل از محبوبیت فراوانی برخوردار است و برای مثال میتوان به حوزههای فشن و توریسم اشاره کرد. از کلریتی میتوان برای استخراج اطلاعات و آمار نحوه استفاده از وبسایت، ضبط تصاویر جلسات کاربران در هنگام بازدید از وبسایت و ایجاد نقشه حرارتی یا همان Heatmap استفاده کرد. فروشگاههای اینترنتی که دارای وبسایت هستند و از این پلتفرم برای فروش استفاده میکنند، نیاز به افزایش بازدید ارگانیک خواهند داشت. کلمات کلیدی هنوز در استراتژی سئو سایت جایگاه خوبی دارند، فقط سعی کنید آنها را از روی فکر و به صورت ارگانیک در محتوایتان استفاده کنید.

به عنوان مثال گوگل از Googlebot برای جستجوی ارگانیک و Googlebot-Image برای جستجوی تصویر استفاده می کند. زیرا نتایج واقعی به جستجوگر بر اساس نیازش می دهد و اهمیت موضوع وقتی بیشتر می شود که بدانیم این نتایج جستجو برای تمامی زبان ها و تمامی کلمات کلیدی بصورت دقیق و کارا عمل می کند. اگر شما یک وب سایت دارید اما بازدیدکننده ندارد، اگر رتبه خوبی در نتایج گوگل ندارد و اگر افزایش بازدیدکننده از گوگل می خواهید این نوشته را بخوانید. این راهنمای رایگان به این منظور نوشته شده زیرا شما بدون داشتن یک نقشه سایت نمی توانید در پروژه سئوی سایت مپ دایکرتوری یک صفحه اختصاصی داشته باشید. اما محتوای سایت (A) دارای هیچ بخشبندی خاصی نیست و به صورت کاملاً پشت سرهم نوشته شده. هر کلیدواژه از نظر رقابت در سطح خاصی قرار دارد. اطمینان حاصل کنید که این گزینه در حالت «روشن» قرار دارد و سپس تنظیمات تغییر یافته را ذخیره کنید.

سپس باید به دنبال رفع این مشکل باشد. سپس بر اساس یک برنامه از پیش تعیینشده، باید محتوایی با این کلمات کلیدی تولید کنید. حال موضوع اینجاست که سئو کار چطور باید این کلمات کلیدی مناسب را پیدا کند؟ اگر وب سایتی از سرعت مناسب برخوردار نباشد، این وب سایت در نتایج موتورهای جست و جو دارای رتبه مناسبی نخواهد شد. صفحه ای از نتایج جستجو و تخمینی از تعداد صفحاتی که در وب برای آن عبارت جستجوی خاص نمایه شده اند، دریافت خواهید کرد. سئو، برنامه ای بسیار کاربردی همراه با مبانی و اصول بسیار پیشرفته است. این موضوع را بارها و بارها نشان داده است. تشخیص این موضوع نیز به عهده سئوکار خواهد بود. چه سایتهایی به نقشه سایت نیاز ندارند؟ به نظر شما چند صد میلیون وب سایت در دنیا وجود دارد و به چه زبان هایی؟ نکتهای که اهمیت دارد این است که، نقشه سایت باید از مواردی مانند: صفحات با url غیررسمی، صفحات با محتوای تکراری، url هایی که با فیلتر سایت ایجاد میشوند، صفحاتی که noindex شدهاند، صفحات ریدایرکت، 404 و خطاهای سرور، صفحات ثبت نام یا پرداخت و… خب هر سایتی دارای صفحاتی پربازدیدتر از صفحات دیگر است. همانطور که گفتیم، در سایت مپ، تنها صفحاتی که از لحاظ سئو اهمیت دارند، ثبت میشوند.