آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس (Coinex) و راهنمای استفاده از آن -ایران ارز دیجیتال

سپس در صفحه باز شده، ابتدا ایمیل خود را وارد نموده و در خواست کد تایید ایمیل را انتخاب نمایید. حالا سفارش خرید شما در لیست سفارشات و در قسمت spot در اپلیکیشن صرافی کوینکس، ثبت می شود. اگر بخواهیم در هنگام ثبت سفارش شرایطی را برای خرید یا فروش خود بگذاریم از این حالت استفاده می نماییم. 1. در صفحه «تنظیمات حساب» روی «تایید» کلیک کنید. ۴. کد تأییدیهی ارسال شده به ایمیل خود را در کادر روی صفحه وارد نمایید. محتوای صفحه امضا باید شامل «CoinEx» و «تاریخ فعلی» باشد. چگونه میتوانیم وارد حساب «CoinEx» خود شویم؟ 1. کد «Google Authenticator» را دریافت و وارد کنید.

3. اگر از قبل، ورود خود را دو مرحلهای کرده باشید، در این قسمت باید کدی که برای تایید حساب خود از اپلیکیشن «Google Authenticator» دریافت کردهاید را وارد کنید. «Google Authenticator» یک سرویس احراز هویت بر اساس گذرواژههای یکبار مصرف یا «TOTP» صرافی coinex است. گزینه پیش فرض در صفحه، انتقال عادی یا Normal Transfer است، می توانید مستقیماً یک آدرس وارد کنید یا می توانید بر روی آدرس فعلی کلیک کنید و از گزینه اضافه کردن آدرس برای ذخیره آدرس جدید استفاده کنید. این یک لایه دیجیتالی است که کل کره زمین را پوشش می دهد. به دنبال این ماجرا حساب شما برای همیشه از دست میرود. بنابراین، برای ایمنی حساب و دارایی خود، لطفا از کلیدتان طبق روش ذخیرهسازی توصیه شده توسط کوینکس به خوبی نگهداری کنید. کوینکس بر خلاف بسیاری از صرافیهای دیگر مانند بایننس، اجازه انجام معامله با IP ایران را به کاربران میدهد.

2. کوینکس از کلید خصوصی شما پشتیبان تهیه نمیکند. پس از تایید هویت آنها میتوانند امتیازات بیشتری داشته باشند. در زیر به صرافی کوینکس میپردازیم و کلی اطلاعاتتون در مورد این اکسچنج خوب و دوست داشتنی را افزایش میدهیم، پس با من همراه باشید… ۳. وبسایت در این بخش ممکن است تا از شما بخواهد که پازل را تکمیل کنید؛ به این صورت که آیکن فلش دار را به سمت راست بکشید تا جایی که قسمت جداشدهی پازل جای خودش قرار گیرد. همانطور که می دانید کوینکس یک اپلیکیشن هم دارد شما به جای اینکه وارد سایت بشوید می توانید این اپلیکیشن را از پلی استور و یا گوگل پلی نصب کنید و بعد نصب برنامه می توانید از این کوینکس استفاده کنید. تایید اعتبار شناسه فقط برای حساب کوینکس روی سقف برداشت 24 ساعته تاثیر میگذارد و در استفاده از دیگر قابلیتهای «CoinEx» بیتاثیر است. در صفحه باز، از شما خواسته می شود نرم افزار Google Authenticator را روی گوشی خود نصب کنید.

محتوای صفحه امضا باید شامل «CoinEx» و «تاریخ فعلی» باشد.

1. به وبسایت «coinex.com» بروید، وارد حسابتان شوید و از منوی «Account» در گوشه بالا سمت راست، روی بخش «تنظیمات حساب» کلیک کنید. 1. بخش «تنظیمات امنیتی» را پیدا کرده و روی دکمه «Bind» در سمت راست «TOTP Authenticator» کلیک کنید. 2. بخش «تنظیمات امنیتی» را بیابید و سپس روی «Bind» در سمت راست «Mobile» کلیک کنید. با این حال، رویدادهای ماینینگ روی پلتفرم کوینکس ادامه دار نبوده و در بازههای زمانی خاصی راهاندازی میشود. جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۸ شهریور ادامه خواهد داشت. کلیک کنید تا از مدک خود عکسی تهیه کنید. حتما قوانین واریز و برداشتهای ارزها که اکثرا در قسمت fee یا کارمزدها قرار داده میشوند را مطالعه نمایید تا متوجه مقدار ارز واریزی و مقدار برداشت ارز بشوید و کمتر از آن مقدارها انتقال ندهید.

این یک لایه دیجیتالی است که کل کره زمین را پوشش می دهد. چگونه «Google Authenticator» را به حساب کوینکس خود وصل کنیم؟ چگونه شماره تلفنمان را به حساب کوینکس خود متصل کنیم؟ کد پیام کوتاه ارسال شده به شماره جدید را وارد کرده و سپس «next» را کلیک کنید. سپس با انتخاب (CET) مراحل تائید و ثبت سفارش کامل می شود. استاپ لیمیت (Stop-Limit): در این بخش محدوده سفارش خود را انتخاب کنید. 5. نیازمندی: تنها حسابهای کاربری احرازهویتشده میتوانند در این طرح شرکت کنند. شما میتوانید رمزهای یک بار مصرف را که تنها چند ثانیه معتبر هستند از این اپ به دست بیاورید. 1. یک عکس از جلو در حالی که سند و بیانیه شناسنامه را در دست دارید بارگذاری کنید. کارمزد فیوچرز برای حالت maker 0.03% و در حالت taker 0.05% خواهد بود. با استفاده از تب Stop-Limit نیز می توانید برای پوزیشن هایتان حد ضرر قرار دهید.