آدرس و تلفن ادارات مالیاتی استان تهران گروه دیوان خرد | تکس مپ

بنا بر درخواستی که کاربران سایتم داشتند لیستی از آدرس و شماره تلفنهای ادارات مالیات استان تهران را در این بخش گردآوری کردم که امیدوارم برایتان مفید باشد. در دست گرفتن پرونده های مالیاتی یک مجموعه در اداره مالیات و حل کردن مشکل های آن در هیئت های حل اختلاف و مراجع قانونی که به پرونده های مالیاتی رسیدگی می کنند اصلی ترین وظیفه وکیل مالیاتی است. وکیل مالیاتی تهران کسی است که به همه قوانین، آیین نامه ها و بخشنامه های اداره مالیات آگاهی دارد و با توجه به تحصیلات و رشته تحصیلی او می تواند از سازمان ها یا شرکت ها در برابر پرداخت های مالیاتی سنگین دفاع کند. وکیل مالیاتی فردی تحصیل‌کرده، متخصص و دارای آشناییت کامل با قوانین مالی، مالیاتی و حسابداری است که تمام تلاش خود را برای دفاع از حق و حقوق شما و کسب و کارتان به کار می گیرد.

مالیات غیرمستقیم چیست؟ انواع مالیات غیر مستقیم

همه افراد به دنبال آموزشگاه مالیاتی ای هستند که بتوانند با انتخابش، دیگر نیازی به رقبای دیگر و آموزشگاه مالیاتی غیری نداشته باشند. با یک بار انتخاب برای همیشه، به طور مداوم از خدمات آموزشگاه مالیاتی استفاده نمایید. این که هر بار بخواهید برای یافتن آموزشگاه مالیاتی جدید به جست و جو بپردازید، نوعی اتلاف وقت است. با اطمینان خاطر از این که ما بهترین ها را، در هر عرصه به شما معرفی می کنیم، اکنون فرصت آن رسیده است که آموزشگاه مالیاتی را با ما انتخاب نموده و از آن بهره مند شوید.

ایستگاه اتوبوس ظفر – کد 100 – شمال به جنوب

مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری، توسط وکلای متخصص امکان پذیر است. سلام من مدیر دفتر صادرات و واردات قطعات یدکی خودرو در تجریش واقع در شمال تهران هستیم. سلام و درود بر شما بله برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ در ارتباط باشید. در این بین حسابرسی هایی نیز وجود دارد که جزو موارد خاص محسوب می شوند مانند اصلاح حساب ها، مواقعی که بین شرکا اختلاف وجود دارد و برای کشف این اختلافات حسابرسی صورت میگیرد و حسابرسی در زمان ارزش گذاری شرکت ها.

آدرس و تلفن ادارات مالیاتی استان تهران گروه دیوان خرد | تکس مپ

ما در تلاشیم تا با درک صحیح از محدودیت ها و شرایط سازمان ها ؛ و همچنین با آگاهی کامل از تمام الزامات و مشوق های قانونی در این حوزه، مشتریان خود را در مسیر امن حسابداری و مالیات همراهی و هدایت کنیم. سلام و درود بر شما اگر منظور شما انجام کارهای حسابرسی داخلی برای پروژه مد نظرتان هست بله انجام داده میشود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ در ارتباط باشید. همه ی افراد شاغل که حقوق و مزایا دریافت می کنند بخشی از آن را به عنوان مالیات به وزارت اقتصاد و دارایی پرداخت می کنند این مبلغ هر سال متفاوت است و طی بخشنامه ایی به کارفرمایان ارسال شده و آن ها موظف هستند که این مبلغ را از حقوق افراد کم کرده و به حساب وزارتخانه واریز کنند. امروزه وظایف وکیل مالیاتی طیف گسترده ای از امور مختلف و گوناگون را در بر می گیرد که تمامی آن ها بر پایه عدل و عدالت بنیان گذاری شده اند. مالیات بر ارزش افزوده چیست؟ مالیات بر ارزش افزوده (مخفف “م.ا.ا” یا به انگلیسی VAT… تبصره ۳- شهرداریها موظفند از تاریخ تصویب این قانون ظرف مدت شش‌ماه، اراضی بایر با کاربری مسکونی مشمول این ماده واقع در محدوده شهرداری خود را شناسایی و مشخصات کامل آن را به حوزه مالیاتی محل اعلام نمایند.

  • با درخواست مدیران صورت های مالی درون سازمان تهیه می شود روش دیگر به صورت برون سازمانی می باشد.
  • سلام من مدیر دفتر صادرات و واردات قطعات یدکی خودرو در تجریش واقع در شمال تهران هستیم.
  • اگر محدوده خاصی از اداره مالیات جنوب تهران مد نظر شماست که در جدول زیر قرار داده نشده است میتوانید در قسمت نظرات بیان کنید تا در محدو ه مور نظر شما نزدیک ترین اداره مالیات جنوب تهران را معرفی کنیم.
  • شما می‌توانید برای دریافت خدمات مالیاتی در شمال تهران از موسساتی که در این زمینه خدمات ارائه می‌دهند مانند مجموعه رایان محاسبان استفاده کنید و به روند کاری خود بهبود ببخشید.

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند بیمارستان کودکان مفید و باغ کتاب و مجتمع تجاری نگین ظفر و بیمارستان ایرانمهر و پمپ بنزین میرداماد قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو میرداماد و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس کتابخانه ملی می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد. ساعت کار اداره مالیات شمال تهران معمولا از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۴ بعدازظهر می باشد. مشاور مالیاتی شخصی است که علاوه بر داشتن تخصص و تحصیلات کافی در زمینه امور مالی و حسابداری مالیاتی به تمامی امور مربوط به پرداخت مالیات کسب و کار شما نیز رسیدگی می‌کند و به عنوان فرد معتمد، شما را راهنمایی کرده و در روند کاری خود همراهتان خواهد بود. مشاوران مالیاتی در شمال تهران به تمامی قوانین مالیاتی موجود در کشور اشراف کامل داشته و با مشاوره‌های کارساز خود از پرداخت هزینه‌های هنگفت جلوگیری می‌کنند. به همین خاطر، اکثر مدیران و رؤسای شرکت ها در شمال تهران، مشاور مالیاتی شمال تهران را انتخاب می کنند.

مشاوره مالیاتی